Планува ли някой пролетно-лятно бебе през 2010 година?

  • 12 183
  • 292
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 7 201
Извинявам се,че нахълтвам във вашата хубава тема....
...
Мамче и за товето желание съм чела, успех и на теб!
Не се извинявай,добре си ни дошла! Hug
Нали за това е темичката,и както казва Мечо Пух:"Колкото повече-толкова повече!" Wink
Благодаря ти за пожеланието! Simple Smile
В момента ми е много притеснено,че на тоя светъл празник любимите ми хора са зле.Визирам-детето от снощи е с много висока Т,която днес стигна 39,4°C,а майка ми е прикована на леглото с ужасни болки,дископатия най-вероятно. Cry Дано Господ им помага! Praynig Praynig
А иначе нашите данни:Mam4e-син Даниел(13.03.2003г.),Димитровград

# 256
  • Мнения: 1 768
Адашке,цветно зеле и карфиол не е ли едно и също?  Blush newsm78

# 257
  • Мнения: 213
Мам4е, бързо оздравяване на любимите ти хора!   remybussi
Милото момче, тази температура е много висока...  cry newsm46
Целувки

# 258
  • Мнения: 11 607

Мамче, неприятно е това, което споделяш....Аз самата скоро бях при родителите си и майка ми така за 5-6 дни не успя да свали Т, въпреки хаповете, които пиеше. Дано твоята майка скоро се оправи, също както и детенце. Вируса е страхотен. За сваляне на Т ако искаш пробвай мед, сложен на ходилата, и после обуй чорап и така ако може да заспи. Дано помогне. Въпреки,че тази година у нашата къща Т успявах да сваля само с хапчета.

А и ако мога да ти дам кураж със следното.......С Йоан забременях точно, когато повече от 1 месец двете големи деца бяха болни - то не бе и двамата да изкарат шарка един след дург, то не бе едностранна пневмония и когато свършиха болестите - видях 2 чертички. Та.....понякога, когато не го мислим хубавото, то тогава се случва! Кураж и не се отчайвай!

# 259
  • Мнения: 7 201
Лина,Мамо Цоцоланка-благодаря ви! Hug Heart Eyes
Засега лекарствата и кърпите с вода и оцет я свалят.Утре отиваме при хомеопата,и дано го "спаси" от поредния АБ! Praynig


А и ако мога да ти дам кураж със следното.......С Йоан забременях точно, когато повече от 1 месец двете големи деца бяха болни - то не бе и двамата да изкарат шарка един след дург, то не бе едностранна пневмония и когато свършиха болестите - видях 2 чертички. Та.....понякога, когато не го мислим хубавото, то тогава се случва! Кураж и не се отчайвай!
От твоята клавиатура,в Божиите уши! Hug  bouquet
Лека вечер на всички!

# 260
  • Мнения: 693
Мамче, много неприятна история, оздравявайте бързо Praynig

Лина, дай да ги видим тези обувки, че нямам търпение, снимай ги и на крака да видим как стоят! smile3508

# 261
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Добро утро момичета,как сте след празниците.Аз съм на работа,сутринта не ми се ставаше,но трябва.Mam4e как е малкия,дано се оправя и да минете без антибиотик,много е неприятно това с лекарствата,Моника изобщо неиска да ги пие.само като види сироп особенно антибиотик и почват викове,уговорки по половин час докато го изпие,добре че не се разболява често.Весиза новата темичка аз съм от Бургас.

# 262
  • Мнения: 94
Ето ме пак на линия Laughing

Ние снощи се завърнахме от Великденските празници при роднини.

*Веси* браво за успеха!
Лурдес, Мама Цоцоланка  welcome
Mam4е дано сте по-добре вече  Hug
На всички започнали  бебеправене или планиращи във или извън пролетно- летния план  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed  и... право в целта  fertilization

Последна редакция: вт, 21 апр 2009, 14:21 от Kidman

# 263
  • Мнения: 6 117
здравейте  Hugчестит празник аз съм Живка и се включвам в групата,време е детето ми да става батко,пролетта и лятото са добри сезони,дани имаме успех,едно е да искаме дуго е да стане

# 264
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
J_M_MЗдравеи добре дошла,от каде си

# 265
  • Мнения: 7 201
Здравейте за днес!
J_M_M - добре дошла и на теб. Hug Успех ти желая! Peace
Водихме малкия на лекар,има си лепнат гастро-ентеро-вирус и така.То затова  се оплаква и от коремче.Изписа лековете и започнахме.Ама пак много висока тая Т-пак снощната работа. Confused Сега сме с кърпите пак....
Желая ви спорен и ползотворен ден!   bouquet

# 266
  • Мнения: 6 117
в момента жиеем в Карнобат но живот и здраве ,кандидат бебо ще е бургазлия.

# 267
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
в момента жиеем в Карнобат но живот и здраве ,кандидат бебо ще е бургазлия.
Много се радвам още една мама от Бургас ще си имаме.Мам4е оправяите се бързо при този вирус т отшумява за 2-3 дни.

# 268
  • Мнения: 213
J_M_M, добре дошла и от мен  wavey Би ли ми написала кога е рождената дата на баткото, може и твоята или години  Grinning Благодаря Simple Smile Предполагам, че искаш да си с местожителство Карнобат/Бургас в представянето ни на първа страничка в следващата тема  Simple Smile

Мамче, стискай зъби и кураж, той е юнак и ще я пребори тази Т  Rolling Eyes Цункай го по коремчето  Hug

Мамите и бъдещите мами - Kidman, Mileto, danizahar, Аурора, melinda7 и .Маги. нека пишат рождени дни и имена на дечица, а и своите години и местожителство, ако се включат  Hug. Знам, че mimisl е от Велико Търново и е на 24  bowuu

Катинче, ееее аз ако не ти изпитам докрай любопитството, как иначе  Laughing Ето обувките, точно за апликиране  Peace
http://www.picvalley.net/u/2791/1362576505184547485.JPG
http://www.picvalley.net/u/2685/1680616088287663232.JPG

Не се вижда много добре как стоят на крака, но само толкова успях да се сгъна  Laughing Имаше и вариант с кожа, а не набук, но бяха с по-ниско токче, а и по-светли, не към кремаво. Токчето мисля стои чудесно на този модел  newsm18

Хубав ден, момичета  Hug

# 269
  • Мнения: 94
ThracianLina забравих да те поздравя за хубавите яйца! Обувките също ми харесаха.
Аз съм от Ст. Загора, на 33г.
J_M_M добре дошла!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт