Отговори
# 285
  • Мнения: 23
Честит рожден ден на още една близначка (като мен Wink ). Жива и здрава!!!!!!!!

# 286
  • Мнения: 883
 


И давайте идеи за заглавие нановата тема, че сме на 20 стр.

Последна редакция: вт, 16 юни 2009, 14:45 от dididi

# 287
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Сисе, много ти е апетитна тортата Embarassed Laughing. Че и коктейлчетата в тая жега можем да им видим сметката само кажи в колко часа и къде Mr. Green Mr. Green Mr. Green.
Много здраве, късмет и любов ти пожелавам! Наталия и друга занимавка за Рая нарече и аз да я повторя!

# 288
  • Мнения: 84
Сиси, да си жива и здрава и всички около теб!    Hug

# 289
  • Свищов, Враца
  • Мнения: 193
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН,СИСКЕ!!!!Да си все такава  готина дивачка! Mr. Green
ето един подарък от мен


# 290
  • Мнения: 22 436
Здравейте момичета,

след няколко дни пристигам в Свищов за изпити и искам да ми препоръчате някое и друго заведение за хапване. )
Преди няколко години пак бях студентка в града, но до сега нещата сигурно са се променили. ))))
И кои дискотеки работят?. )))

# 291
  • Свищов, Враца
  • Мнения: 193
Здравейте момичета,

след няколко дни пристигам в Свищов за изпити и искам да ми препоръчате някое и друго заведение за хапване. )
Преди няколко години пак бях студентка в града, но до сега нещата сигурно са се променили. ))))
И кои дискотеки работят?. )))
Здравей Мирама,мое лично мнение е че най-хубавото заведение за хапване си остава Кашмир,до Пи ара!А дискотеките в момента са Джу Бокса и Новата Енигма,Енигма се намира на  Свобода,където беше преди Текила!Приятно изкарване! Hug

# 292
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
За съжаление май нищо не се е променяло откъм заведения и ресторанти! Confused newsm78
За мен една от най добрата кухня си остава в "Роса".

# 293
  • Мнения: 22 436
ianushkaa, значи тази, която беше срещу Джу Бокс не работи вече? не помня вече как се казваше. ))))
Явно ще посетим Енигма в такъв случай. )))) Дано не е толкова тясно колкото едно време в Текила. ))

# 294
  • Свищов, Враца
  • Мнения: 193
ianushkaa, значи тази, която беше срещу Джу Бокс не работи вече? не помня вече как се казваше. ))))
Явно ще посетим Енигма в такъв случай. )))) Дано не е толкова тясно колкото едно време в Текила. ))
Тази срещу Джуто е Славяни,работи,но когато липсват редовните студенти нещо пустее....все пак минете от там да видите как е положението! Simple SmileЕнигма е с нов фейс и ще ви хареса,а и Джу Бокса е готина!Да взема да дойда с вас,така се разчуствах! Mr. Green

# 295
  • Мнения: 883
Нова тема!!!

Последна редакция: ср, 17 юни 2009, 23:46 от dididi

Общи условия

Активация на акаунт