Благоевград 22

  • 17 908
  • 297
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 19
Отчитам се и аз с татко, занимаващ се с ел. техника и др.....две дъщери има човека..

# 286
  • Мнения: 447
Който се отчел- отчел. За другите пускам задачка- закачка. От два- три дни наблюдавам един феномен от терасата. За позналите ще има награда. СНимката ПП лошото качество е търсено и намерено, иначе много лесно ще ме разконспирирате....

# 287
  • Мнения: 286
Жужавчице,за какви феномени разправяш незнам нищо по-интересно не виждам аз,обаче се зачудвам ти от тая депресия вече феномени взе да виждаш недей така моля  Rolling Eyes Hug Naughty
Чудно ми след днешният събор и разбор на клюки и събития как така нито една интригантка не написа нещо Thinking

# 288
  • Благоевград
  • Мнения: 142
jujavka незнам дали е защото едва гледам и умирам за сън или е
от нещо друго , но тези светлинки ми приличат на очички , а и формата им
е дена такава ...странна  newsm78
Лека нощ на всички будни и сънуващи вече трети сън!  Grinning

# 289
  • Мнения: 447
За мен си е направо феномен. След повече от 15 години осветлението на Ловния дом работи. Невероятно красиво е.... Чак ми се ще да си грабна мъжа и бегом марш на романтична нощна разходка Heart Eyes Само ще изчакам да цъфнат и розите в  розариума.

# 290
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Добро утро,
Джуджавка, аз  си мислех че в обратната посока си сниамала, не към ловният дом. Embarassed  А такива мисли за разходки с мъжа ти хич да не ти минават. Naughty
Говоря съвсем сериозно, може да има осветление, но все още не е заградено от към циганската махала и там си е свърталище на цигани-побойници. Редовно през нашата махала минамат компании предимно от студнти, но не само, които са пребити или ограбени поне от тях.

# 291
  • Мнения: 447
Марси, аз се надявам на тези разходки за опадане на ембаргото, пък ти ме спираш.... А иначе няма страшно, мъжами плаши с външен вид... Почти прилича на Любо Ганев Mr. Green  Ето и по- читава снимка

Последна редакция: пт, 24 апр 2009, 09:10 от jujavka

# 292
  • Мнения: 6
 е що издаваш толкова бързо тъкмо се нагласих за наградата и ти каза кое е  Wink

# 293
  • Мнения: 6
който е на ред за новата да не се мотае ами да се подготвя

за професията и пола

имам брат с  баща жичкаджия така че и това при мен не важи
явно съм от изключенията  Wink

# 294
  • Мнения: 19
Добро утро и от мен...а как няма да е добре, след като е петък Simple Smile Дори времето си знае и за днес няма нито едно облаче на хоризонта. Пожелавам ви усмихнат ден !

# 295
  • Мнения: 6
http://www.youtube.com/watch?v=bnDNRtA77bc&feature=related

ето нещо което ме зарежда с++++ последните няколко дни

селесте   bouquet

# 296
  • Мнения: 286
Ехо и аз съм тук чистя и надничам дали сте пуснали нова тема Wink

# 297
  • Мнения: 62
Ей пак ли аз нова тема триябва да пускам
Хайде заповядайте Благоевград 23

Общи условия

Активация на акаунт