Има ли фенове на лабрадорите?

  • 17 483
  • 72
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 141

А не е вярно това твърдение,преди имах подобие на болонка,тя спеше постоянно,и като речеш да я закачиш зада игреете,само изръмжаваше и се усамотяваше на някой друг диван.Толкова мързеливо куче нямаше.Ти го извеждаш на разходка,то сядаше на пейката и гледаше как играят децата в пясъчника.

Joy Joy Joy

# 61
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 205
къде зачезнаха стопаните на лабрадорите?
 
Party Party

# 62
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Ехее, сега я откривам тази тема.
Страхотни са всички.
Аз също имим лабрадорка- Хайре, на две години и половина.
Ето я и нея.




# 63
  • Мнения: 21
Здравейте, искам да помоля за съвет.Утре ще ходим да оглеждаме едни черни лабчета(подарък за приятелка).
Бихте ли ми казали какво точно да гледам? EmbarassedВ смисъл, знам как трябва да изглеждат,но все пак ако има тъкости при избирането на сладур моля да ми ги кажете Grinning
Благодаря предварително  bouquet

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 2 202
tais, имаш страхотен пазач на бебо  Crazy

juliqzh, прочети тук, много добре е написано Peace
http://www.dcforum.info/viewtopic.php?f=4&t=15
Дано приятелката ви е отговорна, защото това ще е подарък за поне 10год Laughing

Ето малко снимки и от нас:

http://donikatodorova.snimka.bg/animals/bridjit.450192.0.big#

# 65
  • Мнения: 21
violenza,  bouquet,много благодаря статията е много полезна.Човека каза,че родителите имат родословие. Доколкото знам трябва да са им правили тестове за дисплазия(мисля,че така се казваше гадното заболяване на ставите).Това дали има значение,в смисъл чела съм отдавна,че заболяването май е генетично Sad

П.П.За приятелката ми мога да кажа само,че по-отговорен и любящ човек рядко се среща.Затова сме избрали тази година подаръка й да бъде най-желания отнея Grinning

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 2 202
Дисплазията е наследственна, попитайте родителите дали имат снимки за дисплазия, те по принцип са задължителни преди заплождането, но повечето стопани си ги спестяват и от там идват проблемите Tired
От къде ще купувате кученцето, надявам се не от зооборса Praynig

# 67
  • Мнения: 21
Не,от човек е доколкото разбрах няма 10000породи,а си гледа само черната лабрадорка.И аз не съм фен на зооборсите EmbarassedЗасега не се сещам за други въпроси.Мерси много за отзивчивостта.
Утре ако вземем кученцето  ще кача снимки, въпреки,че няма да е мое. Sad
Ама за кадемче, по-нататък да си взема и аз представител на тази превъзходна порода  bouquet

# 68
  • София
  • Мнения: 493
Ееехеее откога не съм влизала тук и гледам много нови попълнения имаме..супер!
Радика  кучо е уникален!  Heart Eyes
На нас сега ни пада козината  и е АД!! А както виждате сме и с бебе и положението е плачевно.Вие как се справяте с този проблем?
Иначе ние цяло лято бяхме на море,по-точно Рой де,аз бях тук в София и раждах  Mr. Green ,там от водата почна да му мирише много козината,та беше на лекар,оказа се,че е хванал краста в ушите,затова си тръскаше главата нон-стоп,та инжекции,ала-бала,но се оправи бързо де.И така,сега сме още на вилата,не сме се прибирали в София,тук ни е екстра,а и на него най-вече  Peace

# 69
  • Пловдив
  • Мнения: 2 202
С козината и ние се борим, от два месеца й давам едни таблетки - немска бирена мая, има ефект, даже вече пропускам някой ден прахосмукачката Mr. Green
През ден - два я сресваме също Peace

# 70
Nie sushto imame problemi s kozinata kogato se smenq absolutno vsichko e v kozina  Rolling Eyes Shocked no ni bqha kazali che ne e hubavo da daveme na kucheto tabletki ili neshto spirashto smqnata na kozinata zashtoto tova e estestven proces ii tazi kozina taka ili inache trqbva da se smeni ii prolet i esen vuv nas ee chudo  Sad ooooh! Grinning

# 71
  • Мнения: 0
Здравейте,

Да се включа и аз в тази тема Simple Smile И ние си имаме Лабрадор, който вече е на 4 месеца и вкъщи е пълна лудница, заради него Grinning Вече и врати си отваря сам и не може да стои самичък. Голяма е душица, много е любвеобилен.

Само един въпрос имам към собствениците на лабрадудъли Grinning Аз знам, че ще спре да дивее и ще се успокои, но сега всичко, до което може да стигне бива изядено и разръфано. Въпроса ми е дали ще спре да го прави това или цял живот ще трябва всичко да се крие и да се прибира от него?

# 72
  • София
  • Мнения: 493

Здравейте!

Мисля, че всички малки кученца са така. Дивеят, скачат, падат, нали са бебета  Heart Eyes

Предполагам с течение на времето ще улегне, както се казва. Поне нашият не прави така отдавна  Peace Усеща кога е време за игра и кога да е мирен  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт