Не знам защо я пускам тази тема, интересно ми е какво мислите

  • 2 984
  • 30
  •   1
Отговори
Преди малко проведох следния разговор в Елмаз
Не знам, на мен лично от такива мъже ми се повръща, поради тази причина се разведох. Дали наистина има толкова много жени, които ще са съгласни

чете се отдолу нагоре, ако ви е интересно

e..ako te probvam/krevatno/ predi tova moje i da stane, nali znae6 - pred kym voda ne se gazi..Wink)))
--- C е написала:
Ми може, ама ти не се предлагаше за кум.

--- L е написал:
mi nali ti kazah o6te ot na4alo - do6lo ti e vreme pak da se omujva6...;PP
--- C е написала:
Щото не търся неангажиращ секс с женени мъже? Ми не търся какво да се прави има и такива хора

--- L е написал:
e..zna4i ima6 rabota samo s posredstvenite muje...izvun BG - pomisli si za6to ..;P


--- C е написала:
А само ми беше любопитно защо у нас дори и посредствените мъже на средна възраст си мислят че са дар божи за жените. Добре, че не живея много много в България де

--- L е написал:
ok...opredeli sama parametrite na "polzata" si/kato ne zabravia6 34 si god./...;P
--- C е написала:
ми аз като средно интелигентен човек схващам, че си търсиш нещо за секс ама не разбирам какво предлагаш насреща. щото на една омъжена жена може и да и хареса някаква такава тръпка, ама ти



пишеш на мен, пък аз вече не съм омъжена, а свободна като птичка, както и си пише в профила ми, та се чуда за чий да се хващам с женен мъж , трябва да имам полза някаква

--- L е написал:
"predlojenieto" e podrobno opisano v profila mi..Wink
--- C е написала:
е тогава какво предлагаш. щото аз съм егоист
--- L е написал:
az sum hedonist - ne se razvejdam..;P
---С  е написала:
е то по тази логика на тебе ти е време да се развеждаш
--- L е написал:
s tia "seriozni" tursenia..
--- C е написала:
време ми е?
--- L е написал:
mi zamojna si ...ve4e, vreme ti e da se omujva6

# 1
  • Мнения: 156
елмаз не е полезно нещо.

# 2
  • Мнения: 2 175
аз май не схванах newsm78

# 3
  • Мнения: 712
Тъп разговор между скучаещ женен мъж и също скучаеща необвързана жена... Аз лично не се притеснявам от такива разговори - куче, което лае, не хапе. Или поне рядко.
Но не би ми станало приятно ако съм на мястото на съпругата, при всички положения...

# 4
по-скоро ми беше интересно защо един мъж на над 40 години си мисли, че е в правото си да предложи на всяка жена секс и да си го получи. от снимката ме гледаше застаряваш чичка с побеляла коса и бирено шкембе. интересно ми е от какво е предизвикано това поведение на мъжете и дали наистина жените се връзват.
аз съм свободна жена и ако ми се убива време и такова ми е моментното настроение  мога да си вися и в гепи ме или изукай ме ком, но с това не наранявам никого. както и когато ме интересува нещо за детето чета в бгмама, например.

# 5
  • Мнения: 161
 Crazy Чак до пускане на тема ли се стигна...
Аз още на първото ЛС щях да го блокирам.
Защо изобщо си губиш времето с такива смешници...?  Thinking

# 6
  • Мнения: 275
Мисля, че ми се повдига от прочетеното. За мен ( лично) е много унизително да се посещават такива сайтове. Непонятно ми е - какво търсиш там и за какво изобщо си учудена?!

# 7
  • София
  • Мнения: 16 024
Може би и 2 те страни не са това, за което се представят.
Може би си пишат 2 учителки по математика или отрудени чиновнички. Колко лъжи има по сайтовете. Снимки всякакви може да си сложиш също.

# 8
  • Мнения: 293
Скучаеща жена търсеща разтърсване и скучен мъж....ама доста скучен....
Следващия!!! bowuu

# 9
  • Мнения: 3 157
Тъпотия и половина.
Защо да не предположи човека-може би си мисли,че всяка жена,регистрирала се в подобен сайт търси секс.
От друга страна ти що мислиш,че прелага на всяка?Може теб да те е преценил като потенциална и затова разговора да е тръгнал натам.
Какво общо има външния му вид-ако беше си лепнал някоя по-предствителна снимка щеше ли да се вържеш?
Много грозен разговор( и скучен също така).

# 10
  • Мнения: 431
Той какво си мисли и си мечтае е едно, какво се случва на практика е друго. Виж, ако е богат, кандидатки ще има. Криза на средната възраст, какво да мисля. Притеснения за мъжествеността, замаскирани като голямо самочувствие. Антипатични са ми тези субекти, не бих общувала с такива дори и в случаи на акутна скука.

# 11
  • София
  • Мнения: 7 990
Поредния "интеуект", чудещ се как да утрепа 1-2 часа преди да си легне...Не е задължително да си говорите за Шилер и Шели, ама и такива разговори...

# 12
  • Мнения: 543

Ето ме  bowuu

Може би си пишат 2 учителки по математика или отрудени чиновнички. Колко лъжи има по сайтовете. Снимки всякакви може да си сложиш също.

ето това са хората знаещи как да се забавляват истински

# 13
  • Мнения: 2 448
Право да предложи секс има всеки, както и да получи евентуален отказ, ако се е пробвал на неподходящото място. Не разбирам какъв е проблема.  newsm78

# 14
  • Мнения: 109
На мен въобще ми е непонятно какво прави в подобни сайтове една уважаваща себе си жена???  newsm78
После...защо й предлагали секс...ами какво друго - стихове ли да ти чете???

Общи условия

Активация на акаунт