Гоблени-52

  • 54 838
  • 453
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 260
Марулка, шиеш  с невероятна скорост.  smile3501 Аз няма да казвам с моя гоблен колко време се мъча.  Embarassed

Анна Стефанова, много са красиви лебедите.

# 406
  • Мнения: 86
добро утро

никой не е сервирал кафе и позволете аз да го направя
                                                                                                 



аз много обичам това за закуска, заповядайте и на вас   



взех си Дименшъна Laughing

# 407
  • Мнения: 439
Добро утро и от мен

днес денят ми тръгна на криво,защото сутринта не можах да вляза във форума... Tired
dianjeli3,благодаря за кафенцето и закуската Hug
и честито за Дименшъна Peace

желая на всички усмихнат ден Heart Eyes

# 408
  • Мнения: 82
До сега никога не съм шила с кръстчета. Разгледах всичко на първа страница и мисля че разбрах как става, но все пак...А и на черна панама никога не съм шила, та се чудя не стана ли малко повече никога... Да не стане така, че да оплескам тотално хубавия гоблен. За 1:4 Неличка е права, няма да стане, освен да пробвам кръстчета, а пък ако нещо объркам, разшивам и наново Thinking

# 409
  • Мнения: 439
Anna Stefanova,опитай не е никак трудно,даже съм сигурна,че много ще ти хареса да шиеш кръстчета Peace
Марулче,чакам с нетърпение момента,в който ще покажеш Ангелинка Heart Eyes
...допълвам нещо съвсем не по темата,но понеже тук повечето сме мами,реших да го споделя с вас

http://www.sibir.bg/blog/Lisankata/?catID=5632

Последна редакция: ср, 15 апр 2009, 10:18 от bella_

# 410
  • Мнения: 434
Ето малък напредък на "Париж".Сега се трудя главно над него.

# 411
  • Мнения: 3
Здравейте момичета , от доста време ви чета и се възхищавам на нещата които сте изработили със сръчните си ръце . Аз за мен какво да кажа едва едва пъпля с моето гобленче което е почти накрая и май наистина ще се сместя в срока който си дадох за да го ушия а той е четири месеца срамота .А гобленчето е Индийката . Чета какво пишете и се образовам и стигнах до извода , че гоблените на Милена стил са осакатени за това моля някой ако има схемата  и ключа на Горския кът но на друга фирма моля да ми я прати

# 412
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Да се похваля.
Днес дадох за рамкиране две мънички гобленчета. Една костенурка за детската стая на малката и един пейзаж (подарък за Р.Ден на мамма Simple Smile )
Като ги взема ще снимам и ще ви ги покажа.  Hug

# 413
  • Мнения: 832
Аз да ви питам, ако намеря конци на метър, по колко метра от всеки цвят да си взема за Зеленчуците на Вервако  newsm78 По 3 ли, 4 ли?

# 414
  • Плевен
  • Мнения: 143

Здравейте  Grinning
Хипатия - ето аз искам това  Rolling Eyesно не схема  Naughty,а оригинал!Ха сега да видим можеш ли да ми го набавиш Laughing Embarassed Stop Hug Praynig

# 415
  • Мнения: 434
Здравейте момичета , от доста време ви чета и се възхищавам на нещата които сте изработили със сръчните си ръце . Аз за мен какво да кажа едва едва пъпля с моето гобленче което е почти накрая и май наистина ще се сместя в срока който си дадох за да го ушия а той е четири месеца срамота .А гобленчето е Индийката . Чета какво пишете и се образовам и стигнах до извода , че гоблените на Милена стил са осакатени за това моля някой ако има схемата  и ключа на Горския кът но на друга фирма моля да ми я прати

Имам "Горски кът" на Вилер и на Гобленсет.И двата с ДМЦ конци.Кой предпочиташ да кача

Вилер                                                                                  Goblenset

# 416
  • Мнения: 2 933
 pepen,
това гатанка ли е?Simple Smile
Искаш да ти купя комплекта ли?
Кажи чий дизайн е и името му:)

# 417
  • Севлиево
  • Мнения: 491
sissak аз ще съм благодарна на Гобленсет Hug. Много го харесах този Горски кът.

# 418
  • Пловдив
  • Мнения: 414
Да помоля още нещо - някой да има схемата на хъскито от изложбата в Пловдив? Thinking Снимка нямам... Blush
Хъскито мисля, че е от списание Галерия бродерия, но оригинала е на Гобленсет или Рогоблен, не ги различавам двете. На ГБ нямам схема, но ето другата, пренабор на Илиана67 от другия форум.

http://dump.ru/file/2456174

Май обърках хъскитата, сега видях, че това което съм дала като схема, Любена не го е пуснала на изложбата, съжалявам.
Друго хъски което видях е това:

То е на Деница, ще я попитам има ли схема.

Последна редакция: ср, 15 апр 2009, 13:42 от did_tag

# 419
  • Мнения: 2 933
на Вилер изглежда всъщност така


 
сисак просто ви е дала картинката от ПМ , а тази програма не дава реална картинка за готовия дизайн

Общи условия

Активация на акаунт