ОДЗ и ЦДГ В СОФИЯ - кандидатстване 2009/2010

  • 80 306
  • 1 504
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 1 380
Добро утро.
Според вас има ли смисъл като трето желание да посоча ОДЗ, в което има обявени 0 места за набора, за който кандидатства детето? Така или иначе няма други градини, които да ни вършат някаква работа. Има ли шанс текущо да се освободят някакви места?

За кое ОДЗ говориш, понеже знам, че сме съкварталки.....
Само за сведение в яслата до Студ.п-ка са открили азбест в мазилката и може би ще бъде затворена временно.
Не е обявено още, за да не се всява паника, но факта си е факт.
Предполагам, че щом майките го разберат ще се насочат към другите ОДЗ-та.

# 166
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 335
Не знам какв остава с тъпата система, но не мога да вляза. Вчера уж потвърдих регистрацията, днес се опитвам да вляза с електронна поща, изписва ми, че невалидна парола или потребителско име. Опитвам с ЕГН, изписва ми, че този профил вече е прехвърлен.....и какво от това като не мога да вляза и да си видя профила.  #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 167
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 825
Няма смисъл да опитваш с ЕГН. Трябва да влезеш с мейла и старата парола. Увери се, че използваш правилната за паролата азбука, нямаш включен капслок. Ако все още имаш проблем, използвай забравена парола. Ще ти дадат нова и ще влезеш.

Към ИСОДГ - Ще има ли пак звездички на задължителните полета?

# 168
  • Мнения: 1 255
Добро утро.
Според вас има ли смисъл като трето желание да посоча ОДЗ, в което има обявени 0 места за набора, за който кандидатства детето? Така или иначе няма други градини, които да ни вършат някаква работа. Има ли шанс текущо да се освободят някакви места?

Добро утро!

Да, има шанс.

# 169
  • Мнения: 1 255
Няма смисъл да опитваш с ЕГН. Трябва да влезеш с мейла и старата парола. Увери се, че използваш правилната за паролата азбука, нямаш включен капслок. Ако все още имаш проблем, използвай забравена парола. Ще ти дадат нова и ще влезеш.

Към ИСОДГ - Ще има ли пак звездички на задължителните полета?

Всички полета са задължителни. Тези с липсващи данни ще се оцветяват в червено и ще се изписват в началната страница.

# 170
  • Мнения: 1 255
Не знам какв остава с тъпата система, но не мога да вляза. Вчера уж потвърдих регистрацията, днес се опитвам да вляза с електронна поща, изписва ми, че невалидна парола или потребителско име. Опитвам с ЕГН, изписва ми, че този профил вече е прехвърлен.....и какво от това като не мога да вляза и да си видя профила.  #Cussing out #Cussing out #Cussing out

Спокойно. Проверете дали въвеждате паролата правилно. Пишете на обратна връзка, ако още имате проблем. Ще помогнем.

# 171
  • София
  • Мнения: 9 111
Добро утро.
Според вас има ли смисъл като трето желание да посоча ОДЗ, в което има обявени 0 места за набора, за който кандидатства детето? Така или иначе няма други градини, които да ни вършат някаква работа. Има ли шанс текущо да се освободят някакви места?

За кое ОДЗ говориш, понеже знам, че сме съкварталки.....
Само за сведение в яслата до Студ.п-ка са открили азбест в мазилката и може би ще бъде затворена временно.
Не е обявено още, за да не се всява паника, но факта си е факт.
Предполагам, че щом майките го разберат ще се насочат към другите ОДЗ-та.
Е не. Ти ме разби. Детето ми е в нея ясла. Остава да я затворят  ooooh!
Иначе говоря за 30-то ОДЗ в Дианабад за набор 2007 (в системата се води в квартал Изгрев).

# 172
  • Мнения: 1 255
Погледнах отново в списъците на ДЗ, които ме касаят. Все още го има дублирането на онова дете, за което вече писах. Може би тези списъци вече не са актуални. От тук и въпросът ми към Екип ИСОДГ - Възможно ли е една дублирана кандидатура (с два адреса и различни пароли, но на едно дете) да се прехвърли и сега два пъти? Очаквам с нетърпение да видя в бъдещите списъци, дали това дете ще фигурира само веднъж или повече пъти...

Спокойно. Ще изчистим списъците. През май ще внедрим регистъра на всички деца и дублажи вече няма да са възможни никъде.

# 173
  • Мнения: 1 255
Трета стъпка е направена.Никой не може да попълва данни най отгоре го пише.Сигурно по късно през деня ще има достъп.

Да, най-вероятно много късно. Г-н Джонев държи да проверява повторно всичко и това забавя процеса.

# 174

НЕ МОГА ДА ВЛЕЗНА ВЪВ ВТОРА СТЪПКА.НО ГРАДИНИТЕ В КАНДИДАТУРИ СА ПРОМЕНЕНИ.ЗНАЕТЕ ЛИ ДАЛИ ТОВА СТАВА АВТОМАТИЧНО ОТ ПРЕДИШНИТЕ НОМЕРА НА КЛАСИРАНЕ НА ДЕТЕТО.

# 175
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 335
Не знам какв остава с тъпата система, но не мога да вляза. Вчера уж потвърдих регистрацията, днес се опитвам да вляза с електронна поща, изписва ми, че невалидна парола или потребителско име. Опитвам с ЕГН, изписва ми, че този профил вече е прехвърлен.....и какво от това като не мога да вляза и да си видя профила.  #Cussing out #Cussing out #Cussing out

Спокойно. Проверете дали въвеждате паролата правилно. Пишете на обратна връзка, ако още имате проблем. Ще помогнем.

Опитах всички възможни варианти да се логна и не става, влизам с ЕГН защото вече съм потвърден потребител, но ми изписва, че паролата или потребителското име са сгрешени. Като се опитам да сменя паролата от опция Забравена Парола, не ми дава нова парола, а ми пише, че този профил вече е активиран. Като вляза с ЕГН пак не става. Всички данни ги проверих по няколко пъти, правилно ги изписвам.

# 176
  • София
  • Мнения: 581
Искам да попитам как е възможно в детската градина която ще кандидатстваме при общо места 27- свободните са 25,след като приема все още не е започнал.

# 177
  • София
  • Мнения: 4 899
Извинявам се, че сигурно прибързвам с въпроса си, но ще бъде ли запазено предварителното кандидатстване за ДГ.
Ако детето няма навършената възраст за ДГ, а само за ОДЗ, ще може ли да запиша в профила му даден брой ДГ, които съм избрала, без това да се очита като реално кандидатстване, разбира се, но да мога да следя класиранията в тези ДГ?

# 178
  • Върху лъчите на Слънцето.
  • Мнения: 1 992
Трета стъпка е направена.Никой не може да попълва данни най отгоре го пише.Сигурно по късно през деня ще има достъп.

Да, най-вероятно много късно. Г-н Джонев държи да проверява повторно всичко и това забавя процеса.
Е, щом е заради г-н Джонев... ще Ви простим... и ще изчакаме (не, че имаме друг избор...) Grinning

# 179
  • София
  • Мнения: 8 933
Извинявам се, че сигурно прибързвам с въпроса си, но ще бъде ли запазено предварителното кандидатстване за ДГ.
Ако детето няма навършената възраст за ДГ, а само за ОДЗ, ще може ли да запиша в профила му даден брой ДГ, които съм избрала, без това да се очита като реално кандидатстване, разбира се, но да мога да следя класиранията в тези ДГ?
Ще можеш да си запазиш предварителните кандидатури, но ще ги виждаш като неактивни. При навършване на необходимата възраст, те ще се активират автоматично.

Общи условия

Активация на акаунт