1001 нощи - сърцето ти си отвори и в приказка се потопи - 52

  • 22 728
  • 451
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 34
Цитат
Ketss
Вмъкни Цитат
Бих искала да уведомя феновете на 1001 нощи за тематична екскурзия по пътя на героите от сериала, на който попаднах случайно Smile Ето го и линка Smile Става дума за датите 21-24-и май 2009 Smile Който отиде - после да разказва Smile
http://www.partner-travel.com/articledetails.php?ArticleID=322

Погледнах програмата на ескурзията - няма нищо общо с филма - стандартна туристическа програма. Сигурна съм, че и туроператора, и водача на групата , няма да задоволят интересите на истинските фенове на сериала. Иначе логото - да по този начин се печелят клиенти! Вече се замислям , дали да не организирам едно пътуване наесен   Grinning-  ще се опознаем, ще си гледаме филма в автобуса , песни....А  момичетата от Истанбул ще бъдат нашите перфектни гидове! И ще гледаме шоуто 1001 нощ в Ташхан - дано и Бурхан склони да дойде с нас  newsm10

# 31
  • Мнения: 20 795
Липсва ми Периде в трети сезон. Не ми харесва, че Бену е вечно тъжна и унила Sad. Трудно се живее с такъв човек. Снощи гледах отново първа серия. Керем там е толкова весел, безгрижен и закачлив. А сега не може да си намери място. Вечно нещо го измъчва и гризе /включително и Бену/. Но като си помислиш какво ли не му стовариха сценаристите на главата, така че нормално е да се промени. Изобщо в този филм ми харесва това, че героите се променят. Случват им се различни неща и те реагира всеки по своя си начин. Промяната на някои герои ни харесва, на други не, но нали и в живота е така.
А Шехерезада и Онур са обречени да повтарят едни и същи грешки, докато не научат урока от тях, докато не се преборят със своите "гордост и предрасъдъци".

# 32
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Шеф, йессссссссссссссссс!

# 33
  • Мнения: 0
гласувах за първи сезон,но всъщност харесвам всичките три,няма смисъл да казвам,
защо ги харесвам - всички по тази причина ги гледаме,
но гласувах за първия сезон защото благодарение на него се влюбих в този великолепен и невероятен филм  Peace

# 34
  • Мнения: 20 795
Шеф, записвам се в твоята екскурзия.

# 35
  • Мнения: 20 795
В анкетата минахме 2 500 000 гласа. Обаче Asi има над 10 000 000. Толкова ли е хубав този филм или феновете му са по-луди от нас.

# 36
  • Мнения: 0
Шеф и аз се записвам в твоята група
иначе видях предложението и не ми се видя нищо особенно от стандартното дори на мен
Аз ходих за 3 дни с 2-ма колеги до Истанбул на Изложение преди 3 год без организация от фирма. Никой не беше ходил до тогава там и дори и ние успяхме да посетим синята джамия и св софия, св. стефан, капалъ чарши.
В топ капъ не успяхме да влезем закъсняхме. Не ни остана време за долма бахче и да стигнем до азия - все пак бяхме в командировка  Joy, но отидохме до по новата част на Инстанбул, т.е разходихме се по моста с таксито  само  hahaha ама карай казахме си следващия път повече.
а до колкото си спомням обелиска и колоната не бяха ли на един площад пред синята джамия
хапнахме и в един ресторант на кумкапъ - някой ни го беше препоръчал
айде стига съм дрънкала пак се улях
ама криво ми стана пак реклама пък няма покритие

# 37
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Шеф направи офертата...

чакаме я

аз резервирам 2 бройки

# 38
  • Мнения: 0
В анкетата минахме 2 500 000 гласа. Обаче Asi има над 10 000 000. Толкова ли е хубав този филм или феновете му са по-луди от нас.
понеже Шеф ми пусна линк за Аси за англоговорящи - ама колко неща научих само от нея няма си на идея  newsm51 smile3501
гледах 1-ви еп. и съкратен вариант на 2-ри и 3-ти еп с превод. После само четох как се развива действието до към 10ти еп. има кратко описание на всеки еп. и дотам. Като свърша с 1001 нощ продължавам.
Мога да кажа че има същата химия между главните герои. Много добре играят. Като гледах тях забравих за Шех и Онур - ама сега недейте ме  fight smile3513 ignore2  и всичко др каквото се сетите в тоя дух.
В 1-ви еп една жена се самоубива - скача от мост заедно с децата си. Ей зяпнах на тази сцена, добре че не толкова топло и няма  muhi
Имаше тук една анкета преди време дали ще постъпя като Шех ами колкото и да ми е гнусен къде ще ида, но дали бих постъпила като тази жена виж вече незнам

оф защо попита че и аз как прочетох ама как ми се развързаха пръстите по клавиатурата не можах да се въздържа до сега някак си все успявах защото не е тук мястото.
айде извинявайте
ама нямаше къде другаде да споделя
излизам от форума че го превзех
обаче за Аси не съм щракнала дори и 1
само 14-10  newsm10

# 39
  • Мнения: 117
 И аз съм навита за екскурзията.  Hug
На мен ми се струва,че в трети сезон показват една много променена шехерезада.Много по-улегнала и любвеобвилна е.Не реагира така спонтанно и този път обмисля дълго решенията си.За сметка на Онурчо,който затвърди максимата,че идеални мъже няма.В първите два сезона той беше господин идеален,чак ненормално съвършен.по този въпрос майка ми се майтапи така;'Онур,Онур,ама и той е с шнур(Т.Е мъж Embarassed

# 40
  • Мнения: 0
 Joy Joy Joy Joy мн добре казано
ама чак господин съвършен:
1. предложението - мн неприятно
2. после имаше и 2-ро предложение
3. керем му каза 1-ви че я харесва и той от страх веднага предложение за женидба. Не е мн добре спрямо приятел/брат. След това едни претенции сякаш само той има право да я обича а тя дори не му беше казала още "да"
4. оная реплика не се сещам точно ама смисъла беше - колко ще е забавно да се управлява Шех
чак толоз идеален не е
просто аз много бързо ги забравям тези неща като вземе да рецитира

# 41
  • Мнения: 0
В анкетата минахме 2 500 000 гласа. Обаче Asi има над 10 000 000. Толкова ли е хубав този филм или феновете му са по-луди от нас.
понеже Шеф ми пусна линк за Аси за англоговорящи - ама колко неща научих само от нея няма си на идея  newsm51 smile3501
гледах 1-ви еп. и съкратен вариант на 2-ри и 3-ти еп с превод. После само четох как се развива действието до към 10ти еп. има кратко описание на всеки еп. и дотам. Като свърша с 1001 нощ продължавам.
Мога да кажа че има същата химия между главните герои. Много добре играят. Като гледах тях забравих за Шех и Онур - ама сега недейте ме  fight smile3513 ignore2  и всичко др каквото се сетите в тоя дух.
В 1-ви еп една жена се самоубива - скача от мост заедно с децата си. Ей зяпнах на тази сцена, добре че не толкова топло и няма  muhi
Имаше тук една анкета преди време дали ще постъпя като Шех ами колкото и да ми е гнусен къде ще ида, но дали бих постъпила като тази жена виж вече незнам

оф защо попита че и аз как прочетох ама как ми се развързаха пръстите по клавиатурата не можах да се въздържа до сега някак си все успявах защото не е тук мястото.
айде извинявайте
ама нямаше къде другаде да споделя
излизам от форума че го превзех
обаче за Аси не съм щракнала дори и 1
само 14-10  newsm10
щом на този от няколко серии си забравила за шех и онур,гледай тогава новият дето ще го пускат по нова DUDAKTAN KALBE
http://fulldizi.com/?cat=100&paged=7
а тук може да гледаш 1еп.1част със субтитри
http://vbox7.com/play:46d91d0f
а тук 2 част с кофти субтитри
http://vbox7.com/play:e03c01cc

Последна редакция: вт, 07 апр 2009, 17:18 от mariatasheva

# 42
  • Мнения: 31

А Шехерезада и Онур са обречени да повтарят едни и същи грешки, докато не научат урока от тях, докато не се преборят със своите "гордост и предрасъдъци".

Мила, право в 10-ката   newsm10. Единственият друг филм, който така ме е обсебвал, е именно "Гордост и предразсъдъци", но минисериала на ВВС, гледах го пак, и пак, и пак..мания. То затова загледах 1001 нощ - Онур много ми приличаше на Дарси, и така я докарах до тук.. Peace

ШЕФ, и аз, и аз coolcool в Истанбул

Последна редакция: вт, 07 апр 2009, 17:21 от пенда

# 43
  • Мнения: 0

щом на този от няколко серии си забравила за шех и онур,гледай тогава новият дето ще го пускат по нова DUDAKTAN KALBE
http://fulldizi.com/?cat=100&paged=7


някой беше дал линк за него за 1 еп че и със суб, но нещо не ме грабна така
но е рано да кажа каквото и да е защото почти нищо незнам
отзивите бяха че е по хубав от 1001 нощ
което за мен няма как да е вярно едва ли ще се вманича пак така по сериал ама знам ли да не се заричам

да благодаря ти точно тези гледах

Последна редакция: вт, 07 апр 2009, 17:30 от castanea

# 44
  • Мнения: 132
В анкетата минахме 2 500 000 гласа. Обаче Asi има над 10 000 000. Толкова ли е хубав този филм или феновете му са по-луди от нас.


Да! Много е хубав този "Аси"! Въпреки,че много малко разбирам турски го гледам с голям интерес.
Следя го по Канал Д, така както гледам и "1001 нощи".

За анкетата гласувах за първи сезон, макар, че и трите са много хубави.Напоследък нещо взех да се нервя как се развиват нещата м/у Онур и Шех.В едно интервю, което беше поместено и тук, Берг казва, че и тя самата не харесва особено характера на героинята си.Но спор няма- филма е невероятен и се надявам, както всяка една от нас да има добър край. Hug Само дано да не хрумне на сценаристите да продължат с четвърти сезон, защото съвсем ще луднем Mr. Green.То хубаво, че имат висок рейтинг ама.... newsm78
От това, което се случва в последните две серии, започнах да се чудя какъв ли ще е края на филма,като се знае,че има още 5 серии. Cry.

Общи условия

Активация на акаунт