Аз няма да попълня!

Защото:
"Аз съм представител на студентска компания. " Коя?За какво??
"Нашата цел е да създадем продукти със светлоотразителни елементи, за да намалим риска за децата от инциденти на пътя:" Ами измислете и не ни карайте да ви пишем курсовите проекти! Вземете се в ръце и помислете....
Десем, не така де, за да се стигне до оптималният продукт няма как да не се мине през проучване на потребностите. Поне нас на това са ни учили..Аз мога да кажа само *браво*, ако се стигне наистина до продукт..и приложението му. Още помня дискусиите около столчетата за кола.
Иначе само за практически пример- виждала съм деца от детска градина изведени из града на разходка и облечени в светлоотразителни елечета. Една от фирмите ни в региона беше обиколила детските градини и бяха раздали светлоотразителни елечета, няколко пътни знака (играчки, високи някъде 1м, за да се обучават децата вътре в градината) и няколко коли. Отделно по всички ученически ранички има светлоотразителни ленти; противодъждовните дрешки също са с такива ленти. Големият ми син още в яслата беше научен как се пресича правилно през улицата. Ето от такива дреболийки се започва и все някога може и да се стигне до разумно поведение по пътищата и респект един към друг.  Peace