Бутикът на Божидара Бакалова

  • 15 656
  • 73
  •   1
Отговори
# 60
 Hug Момичета сайта работи вече,на мен ми допаднаха доста неща  Peace но повече се интересувам за нещата които носят във Випа,не видях подобни неща в сайта дали ще има в бутика,някой дали е ходил скоро да каже... newsm78 Hug Peace

# 61
  • Мнения: 4 435
Hug Момичета сайта работи вече,на мен ми допаднаха доста неща  Peace но повече се интересувам за нещата които носят във Випа,не видях подобни неща в сайта дали ще има в бутика,някой дали е ходил скоро да каже... newsm78 Hug Peace

Няколко човека написахме, че каквото нямат в наличност в галерията, могат да ти го направят, стига да го поискаш.

# 62
  • Мнения: 155
А цени???

# 63
  • Мнения: 4 435

И цени има написани в темата, приблизителни разбира се.

# 64
  • Мнения: 639
И аз разгледах сайта на Божидара.Дрехите са точно отражение на стила на авторката.Много мистичност,свобода ,волност ,усет за цветови комбинации.Наистина не са дрехи за всеки човек.Харесаха ми ,прекрасно мога да ги впиша и в моя стил,аз обичам да нося дрехи с характер и качество.Жалко ,че бутика е само в София,хм,дали да не предложа на екипа и да помислят за такъв и в Бургас? newsm78 newsm78

# 65
напишете ми сайта на Божидара Бакалова

# 66
  • София
  • Мнения: 1 320
Ако и беше направила труда, щеше да видиш, че го има точно 2 пъти на 1-ва страница!

# 67
  • Мнения: 0
А някой може ли да обясни къде точно се намира бутикът? newsm78  Ей сега видях,че е обяснено на предната страница  Blush

Последна редакция: вт, 05 май 2009, 22:49 от ina_kid

# 68
Не вярвах, че  има толкова глупави хора като теб!!! Какво се правиш на интересна! Някой като те пита нещо не смяташ ли, че ще е по-възпитано да му отговориш, отколкото да се правиш на дръж ми шапката! Ама то такива като теб са много (имам предвид селянките)

# 69
  • Мнения: 778
Не вярвах, че  има толкова глупави хора като теб!!! Какво се правиш на интересна! Някой като те пита нещо не смяташ ли, че ще е по-възпитано да му отговориш, отколкото да се правиш на дръж ми шапката! Ама то такива като теб са много (имам предвид селянките)

;llkl, много по-глупаво е да задаваш глупави въпроси, или въпроси, чиито отговор вече е даден.
И не ти прави чест да обиждаш и даваш класификации кой какъв е!

# 70
  • Мнения: 56
Не вярвах, че  има толкова глупави хора като теб!!! Какво се правиш на интересна! Някой като те пита нещо не смяташ ли, че ще е по-възпитано да му отговориш, отколкото да се правиш на дръж ми шапката! Ама то такива като теб са много (имам предвид селянките)

http://www.bybakalova.com/   Whistling

# 71
  • София
  • Мнения: 1 320
Не вярвах, че  има толкова глупави хора като теб!!! Какво се правиш на интересна! Някой като те пита нещо не смяташ ли, че ще е по-възпитано да му отговориш, отколкото да се правиш на дръж ми шапката! Ама то такива като теб са много (имам предвид селянките)

Добре, че се намери някой като теб, да ми каже каква съм.... Много умно от твоя страна!  Joy

# 72
  • Мнения: 46
 Женската глупост се показа отново  ooooh! Хайде поне във форума да се държим прилично,моля ви.

# 73
  • Мнения: 55
Допадат ми много от нещата,бих ги носила с удоволствие.Но бутик в Пловдив няма.

Общи условия

Активация на акаунт