HELP - Появиха ми се 2-3 косъма под брадичката :( Как да ги махна?

  • 897
  • 2
  •   1
Отговори
Моля ви дайте ми съвет! Първо се появи единият преди около половин година, тъмен е, но не съм го пипала; в областта между брадичката и гушата е, и не се забелязва по принцип. Сега виждам, че има още 2. Добре, че съм, с тъмна дълга коса и тя прикрива.

Отдавна да съм ги дръпнала с пинсетата, но ме притеснява да не се появят още. Sad

Има ли и други момичета с такива единични косми, и какво правите? Иначе над горната устна имам лек мъх, махам го от дълги години по различни начини и не ми създава проблеми.

# 1
  • Мнения: 97
Аз не съм момиче, вече съм почти кандидат-баба, но от младежките си години имам три косъма. Единият е самостоятелен и си го скубя като почне да ми се набива на очи с пинсета, за толкова години не се е размножил. Другите два са върху една бенка пак в тази област, тях не смея да скубя, а само ги подрязвам колкото мога, но и те си стоят толкова на брой.

# 2
  • Мнения: 6
Отиди на козметик да ти ги махне с електрическата пинсета, може след това да не се появят повече. На мен са ми махани от тук от там по този наичин, има лека коричка като раничка няколко  дни, но  после не растат повече:)) уСПЕХ

Общи условия

Активация на акаунт