А вие дали се омъжихте, защото забременяхте, или..?

  • 11 991
  • 167
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 5 828
2 години след сватбата, съвсем планирано, но нищо лошо не виждам и аз в бременните булки , преди всичко когато това е повода, а не причината за сватба Laughing

 newsm10 newsm10 newsm10

# 61
  • София
  • Мнения: 2 164
Живяхме заедно шест години, през три от които бяхме сгодени, но все нещо се случваше и не можехме да се оженим. Сватбата беше миналия септември, месец след това забременях.
Не виждам нищо лошо в това булката да е бременна, важното е наистина да има любов, а с брак или без брак - това няма значение. 

# 62
  • Overijse, Belgie
  • Мнения: 1 131
И на мен ми изглежда малко ...смешно, когато булката е с корем.

# 63
  • Мнения: 1 616
И аз бях бременна булка, само дето корем нямах още. С любимия бяхме от няколко месеца заедно, ама голяма любов, голямо чудо! Мечтаехме да се изнесем заедно на квартира, след време да се оженим, а след това и бебе да имаме... Ама събитията се подредиха по друг начин- забременяване, женитба и т.н. В никакъв случай не съм се оженила само заради бебето- то просто беше поводът, който ни накара да станем семейство по-бързо, отколкото планувахме... Wink Wink Wink

# 64
  • Мнения: 4 358
Забременях половин година след сватбата.

# 65
  • Мнения: 1 108
Аз не ,но няма нищо лошо ,че твойто бебче е вашия повод.Забременях месец по - късно.
Желая ти много щастие

# 66
  • Мнения: 6 315
Бебето беше планирано за след сватбата и така и стана - на четвъртия месец след като се оженихме имахме положителен резултат  Mr. Green.

# 67
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Не. Павел ми предложи да се оженим на 14 февруари без да съм бременна. Оженихме се на 11 октомври, бременна, но тогава си мислех, че просто ми закъснява, а пък то се оказа сладка бебка...

# 68
  • Мнения: 2 723
Имам 2 брака  Embarassed Embarassed Embarassed
Сега бях в 8ми месец като подписахме.така или иначе щяхме да се оженим ,но се наложи да е преди раждането,защото закона в БГ е ,че ако нямаш 300 дни от развод детето се пише на бивсшия ,ако ли не ,се прави "припознаване" от бащата и се плаща при нотариус.... smile3514абе глупости пак бюрократични някакви.... smile3512

И аз така, само че бях в 5 месец Heart Eyes. А и още януари получих предложение, амаааа не предприехме нищо по-сериозно. Забременях февруари и веднага щом се почувствах по-добре се оженихме

# 69
  • Там, край реката
  • Мнения: 166
И на мен ми изглежда малко ...смешно, когато булката е с корем.
А трябва ли пък да се махне едно бебе, защото на някого му е смешна булка с корем. Това ми прилича на предразсъдъци, с които някои още се съобразяват.
Аз бях от "смешните" булки и не съжалявам никак. Живеем с брак вече 12 години и имаме още едно  дете. И преди брака живеехме и работехме заедно. Не мисля, че е проблем да сключиш брак, заради бебе /преди, като ученичка, не мислех така, честно казано/.

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 903
Ние просто решихме да станем семейство. Не бях бременна. Според мен няма значение, че булката е бременна, какво от това. Мисля, че сватбата е една формалност.

# 71
  • Overijse, Belgie
  • Мнения: 1 131
И на мен ми изглежда малко ...смешно, когато булката е с корем.
А трябва ли пък да се махне едно бебе, защото на някого му е смешна булка с корем. Това ми прилича на предразсъдъци, с които някои още се съобразяват.
Аз бях от "смешните" булки и не съжалявам никак. Живеем с брак вече 12 години и имаме още едно  дете. И преди брака живеехме и работехме заедно. Не мисля, че е проблем да сключиш брак, заради бебе /преди, като ученичка, не мислех така, честно казано/.

PS Не сме женени!

Всеки има право на мнение! Може и да се роди, а пък после и тримата на сватба  Simple Smile Не мисля че алтернативите са или булка с корем, или няма бебе, не мислиш ли  Wink

# 72
  • Haskovo
  • Мнения: 150
Привет на всички!Ние все ощене сме женени,а нашият юнак е вече на 1г.2м да ни е жив и здрав,не исках да съм булка с корем(не че има нещо лошо да си)и така сега ще сме вече трима на великото събитие ,когато му  дойде времето smile3503

# 73
  • Мнения: 507
Ние също сме заедно от години. Решихме, че трябва да имаме бебек, но аз имах много проблеми и много пъти отказвах предложенията за брак.  Нещата с лечението не вървяха на добре и мен ме беше страх, че никога няма да имам дете. Не исках да се жениме докато не забременея, прекълено много го обичам за да го обрека да живее с човек, който не може да има деца.
Сега, когато бременноста ми е вече факт, приех предложението и през септември ще съм булка. Надявам се да нямам голям корем, но и да имам не ме интерсува чесно казано. Толкова време съм чакала и съм се молила за този момент, че ми е все тая дали ще ми личи или не. Само се моля са сме живи и здрави и смятам, че това е най-важното. Спорем мен семейство може да има и без брак, стига да има лубов, разбирателство и уважение.

# 74
  • Мнения: 592
Ако обичаш, мъжа си няма защо да търсиш отговор или обяснение, просто при теб така се е случило.Според мен в основата на един брак стои не повода, а причината и ако тя е едно малко създание - какво по хубаво от това. Помисли, историята е дала толкова примери за успешни и неуспешни бракове независимо от началото, а и на толкова истински връзки без бракове така, че това едва ли има значение..... Ние лично решихме проблема на обратно: таз година люлка - догодина булка.

Общи условия

Активация на акаунт