С великденски яйца ще се борят и Монтанските деца

  • 14 956
  • 272
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 406
христос воскресе

# 76
  • Мнения: 274
Во истина воскресе!

Момичета,пожелавам ви много здраве,щастие и късмет!!!

nani m,браво на теб,много добре си се справила  Grinning.Аз до сега още не съм правила  козунаци,но се надявам да свърша тази работа някой ден  Laughing

Последна редакция: нд, 19 апр 2009, 08:56 от mih06

# 77
  • Мнения: 11
Да сте живи и здрави и вие и вашите семейства.Бъдете много много щастливи и уснихнати. Hug Hug Hug
 nani m страхотно си се справила.Браво на теб.  bouquet  bouquet  bouquet
Весел празник на всички!

# 78
  • Мнения: 30
Христос Воскресе момичета!    easter
 Да сте здрави и много щастливи! Навсякъде около вас и вашите близки да има любов, защото човек без нея не може! sun

# 79
  • Мнения: 71
Здравейте,мили мами!Христос Возкресе!Сужалявам,че така нахълтвам в темата Ви,но се нуждая от малко помощ.Не видях отчетен подфорум на Белоградчик, се надявам вие да ми помогнете,тъй като сте най-близо до там.Утре ще впечатляваме един американски гражданин с нашите Белоградчишки скали, и се надявам да ми препоръчате някое хубаво,уютно,не много скъпо и с добра кухня заведение в околоностите.Предварително благодаря.  bouquet

# 80
  • Мнения: 4 753
МаМа На Жени, от приятели знам за това заведение - http://www.ruralbulgaria.com/Big_houses_accommodation_bg/RA2BG_H … Belogradchik.html
Не мога да кажа до колко отговаря на изискванията, защото нямам лични впечатления от него... По принцип, хората, които са ходили с преспиване на тези места са тези от по-далечните градове... Може да попитате също и в тази тема - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=372342.0

# 81
# 82
  • Мнения: 71
Stelt 77,благодаря за отзивчивостта. Grinning

Последна редакция: пн, 20 апр 2009, 20:58 от МаМа На Жени

# 83
  • у дома
  • Мнения: 7 171
Христос воскресе нека кажем и наздравица да вдигнем с пълни чаши,че е светъл празник днес. Много здраве да си пожелаем и по -добри един към друг да бъдем и така да възкресим образа на Божия син!

# 84
  • Мнения: 210
Христос  воскресе! easter easter easter
Момичета,бъдете здрави и щастливи и винаги заобиколени от хората който обичате Hug!

# 85
  • Мнения: 11
Здравейте! bye bye bye
Как сте?Къде се губите?Защо не пишете?

# 86
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Честит Велик ден и от мен.Нека всички да са живи и здрави и много щастливи и имат успехи във всяко свое начинание.
Аз така и не успях да боядисам яйцата в четвъртък за това в събота свършихме тази работа.Нямам снимки.Ние до сега бяхме по селата,а след малко си тръгваме за София.Надявам се че следващия път когато си дойдем да може да се видиме.Ходих да видя малката Гери и да ви кажа много е сладка.

# 87
  • Монтана
  • Мнения: 499
Честито Възкресение Христово

# 88
  • Мнения: 3
Здравейте мамчета благодаря за хубавите пожелания,случи ми се още веднъж това прекрасно изживяване,но най- много е щастлива е каката.За сега малкия КОЦИ е кротко и много яшно бебче newsm32

# 89
  • Мнения: 136
Момичета искам да ви се похваля и да ви почерпя че днес си имам племенница!!!
 







Общи условия

Активация на акаунт