Симптоми при овулация

  • 67 203
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Здравейте момичета - откровено казано от толкова месеци си следя ову-то, че вече консистенцията наизуст я знам  Blush
Обаче, за майтапа, ни един тест не я лови...  newsm78
Пробвала ли си да смениш марката на теста за ову?Може да си с късна овулация.Със фоликуметрията ще узнаеш точно кога е  Peace

# 16
  • Мнения: 84
Момичета за първи път си взех тест за овулация. Всичко е много подробно описано в листовката за пациента на теста, но уви аз немога да се ориентирам.

На 6-ти ден от МЦ имах една тъмно розова линия и до нея една бледо розова линия почти незабележима
На 9-ти ден от МЦ имах една тъмно розова линия и до нея една  розова линия почти същият цвят като първата

Как да тълкувам тези резултати ? Аз съм с нередовен цикъл и овулацията при мен може да бъде както на 6-ти ден така и на 9-ти или пък на 20-ти ден.

# 17
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
sapfira_101  за да е положителен теста трябва и двете линии да са еднакви
На 6-ти ден е отрицателен
За 9-ти ден можеш ли да снимаш и да покажеш?Възможно е и да е положителен,но... Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 84
۰۪ ۫٭۪۫۰ Сливница ◊ мерси за отговора , няма да мога да снимам тестовете но ще направя на 11 -13 ден от МЦ още един тест да видим какво ще покаже. А също така искам да разбера за себе си дали когато изпитвам силни болки в корема това е свързано с овулацията или нещо друго....Аз и мъжът ми не правим сериозни опити за забременяване защото преживяхме доста неуспешни такива.Но ако стане ще е най-добре.

# 19
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
sapfira ами,продължавай да си правиш тестовете докато видиш еднакво наситени чертички Simple Smile то тогава теста ти ще е положителен Hug

# 20
  • Мнения: 84
Момичета вече се "поокопитих" с тези тестове. Възможна ли е следната ситуация според вас:

Тест 6-ти ден: отрицателен
Тест 9-ти ден: положителен
Тест 10-ти ден: положителен + цервикална слуз + болки в корема

Дали може да се мисли че това е овулация ? И ако е овулация кога да се прави секс ?

# 21
  • Мнения: 629
Е, как кога да се прави секс?!?! Действайте!!! Само с тестове не става!!!

# 22
  • Мнения: 284
Най-добрия вариант е да правите секс непосредствено преди овулация и сперматозоидите да чакат яйцеклетката в тръбите, където става оплождането. Но тъй като не знаеш кога точно ще се получи възможно най-скоро след положителен тест за овулация. Аз след стимулация и след инжекция овитрел знаех точно кога ще ми е овулацията и действахме няколко часа преди това.

# 23
# 24
  • Мнения: 914
И аз имам болки в кръста и по-засилено течение. Понякога имам и напрежение в гърдите и искам да ви питам това напрежение не трабва ли да се усеща след овулацията?

# 25
  • Мнения: 191
Момичета в зачатие четох че жената може да следи кога е овулацията й чрез опипване на маточната шийка с пръст,някоя от вас практикува ли този метод и може ли да сподели своя опит.

# 26
  • Мнения: 343
 И аз винаги имам болки в кръста и ми се гади Аз забременях като правихме секс точно преди овулацията Двата дни на овулация ги изпуснахме но то пък стана  Peace

Общи условия

Активация на акаунт