Бал с маски

  • 3 881
  • 111
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 2 448
Ако сексът ще е неангажиращ, по-добре да не знаете много, много за нивото му. Два непротъркани комплимента и един свеж виц са достатъчни. Та да се върнем на въшние вид.  Grinning

От начина на поднасяне на комплиментите и от това до колко е свеж вица , могат да се направят доста изводи.



. Много пъти доброто впечатление от визията се изпарява още с първата фраза:

......

Директно на 6 часа ... ако ме разбираш  Wink

Това е моето мнение и се радвам, че поне един мъж в темата мисли така.

# 106
  • Мнения: 1 517
Ако е секс за една нощ не е чак толкова важно колко има под шапката. Но пък идеален външен вид (идеален според отделните критерии на отделните дами) съчетан с абсолютна простотия...най-малкото няма да "ми стане", ако имаше какво да ми става.

# 107
  • Мнения: 0
От начина на поднасяне на комплиментите и от това до колко е свеж вица , могат да се направят доста изводи.

Освен 'поднасяне' комплиментите имат нужда и от подобаващо 'приемане'. Никога няма да забравя случая с една моя колежка на която се помъчих да направя комплимент. Срещаме се в коридора - тя с нова прическа и аз казам " Охо ! Много добре изглеждаш !" Отговор " Ъ" .  Shocked Shocked След този случай завинаги ми се изпари желанието да и правя каквито и да било комплименти.  Confused
И един случай от вчера. Случайно видях една позната, която иначе е китосана както каза някой 'като краден камион'. Валеше дъжд а тя намаше чадър ... Гледката беше покъртителна ! Все едно кожата и се топеше ...  Shocked Shocked

# 108
  • Мнения: 2 978
Що бе  newsm78
Аз не ви ли харесвам така
http://media.snimka.bg/1101/008456784-big.jpg
Не ви ли кефя и може би няма да ми звъннете ???  Mr. Green


Оооо, ооооо...мила моя душко.
Само да тъ гепна, ей...Не, ще ти звънна, ми не знам к'во ще направя.

На това му се вика лИбов...няма тука кит, силикон, нищо...чисто и натурално. Hug

# 109
  • Мнения: 3 268
Е-е, именно заради това, тези работи са предимно обект на действие а не на приказки.
Обаче винаги много съм се наслаждавала на моментите, в които, даден мъж, вече открил мечтаната жена, вечеря с нея интимно и към масата им приближава красиво създание, оперирано от чувство за такт, нахвърля се върху младежа с репликата "О-о-о, скъпи, ти защо НЕ МИ СЕ ОБАДИ? Кога ще отидем пак на Боровец само двамата? И поглежда отвисоко и с чувство за превъзходство дамата на масата.
А? Какво ще кажеш?
Това ми се е случвало в началото на брака ни.Отиваме с мъжа ми на заведение,приближава се девойка с крака като Наоми Кембъл,мулатка със светла кожа и пренебрегвайки напълно моето присъствие,казва на мъжа ми:Опааа,засечка!Аз продължих напред,оставяйки го да оправи засечката.Той ми каза после,че се била припознала.Не разпитвах повече.С мъж -Скорпион нещата откъм женската част са много сложни.

Последна редакция: пт, 10 апр 2009, 16:47 от stefani6

# 110
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Моля, никой да не ми пише на ЛС. Донът ми е много ревнив.  Naughty
П.П. Джулиано, сърце мое, душо моя!!! newsm20

# 111
  • София
  • Мнения: 2 623
Оооо, ооооо...мила моя душко.
Само да тъ гепна, ей...Не, ще ти звънна, ми не знам к'во ще направя.
На това му се вика лИбов...няма тука кит, силикон, нищо...чисто и натурално. Hug

П.П. Джулиано, сърце мое, душо моя!!! newsm20

Оооо поне двама души ще ми звъннат  Hug
Ама защо и двамата са с поли  newsm78

Сега се сетих какво казваше един приятел,
точно по темата:
Лягам си с Клаудия Шифър, будя се до Ким Ир Сен   Joy

Общи условия

Активация на акаунт