Задругата на ПЛЕТКАТА

  • 30 778
  • 303
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 27
Фифундрела, doci, роклите са две - една за мен и една за щерката. Laughing Но си мисля, че ще са по-ефектни, когато са с подплата. Така стоят малко като незавършени...Като се наспи принцесата пак ще ходим за платове, та да видим... Имам планове за нея да оплета и някаква жилетка, че не се знае дали ще вали или ще гърми на 26ти Wink Аз съм лесна, но принцесата не трябва да се разболява.... но дали ще ми стигне времето  newsm78

# 61
  • в баира
  • Мнения: 861
vanyia: Явно съм по-добър фотограф от тези в Стенли.  Joy Не съм виждала никога Дива на Еделвайс и не мога да ти отговоря.
Jeans на Yarnart е 55% памук и 45 % акрил.

# 62
  • Мнения: 283
  bouquet Запис

Момичета искам да оплета на сина ми жилетка в оранжево и кафяво и ако някой сподели идеи за моделче и прежда ще съм много благодарна! Hug

# 63
  • Мнения: 440
Направо ми се завъртя свят с толкова прежди, за които никога не съм чувала - искам от всичките да пробвам, но аз още не съм поизплела тези, които съм си взела - явно плетенето става по-бавно от купуването им  Mr. Green
Ангората, Steisi, взе много да ми харесва откакто оплетох един шал на две игли с нея - стои пухкава, лека, а и топли, идеална е за по-студените времена. Наскоро я пробвах с едната кука - наистина най-големият проблем е, че е почти невъзможно да се разплита, може даже да се скъса - последно сега я плетох с 4 мм. кука.
Не знам дали на някого му се е случвало, но вече втора кука чупя - едната беше с пластмасова дръжка, уж за удобство при държане, но явно доста здраво натискам като плета и се счупи. Оказа се, че вътре е куха пластмасата, само върха на куката е сложен метален. А днес сутринта си счупих дебелата кука 4 мм - пак пластмасова - и вече съм се зарекла да не си взимам пластмасови.
sungirlaug, аз чакам отдавна да ги покажеш роклите, даже май и още някой искаше да плете като теб. Модела аз много го харесах, вярвам, че твоите са станали още по-сладки Peace
doci, паното е страхотно. Трудът е много, но сигурно и удовлетворението като го завършиш - също. Имаш ли някакви такива схеми с картинки, дето се изплитат на една кука?
Момичета, приключвам, че пак много се разписах, днес ме изненадаха от Коутс - получих списания, един обръч, грамота за участието в конкурса. Наистина беше голямо удоволствие да се включа!

# 64
  • Мнения: 525
Ето съдържанието на книгата
http://picasaweb.google.com/vanyia39/AexseI

# 65
  • Мнения: 641
katiABV, как не се сетих doh, а съвсем наскоро свалях едни норвежки чорапи от там.
Благодаря, момичета!

Bulechka™, това: http://club.osinka.ru/topic-46612 би било добре в кафяво и оранжево, може и жилетка да стане.

doci, браво! Отлична работа!

# 66
# 67
  • Мнения: 4
Bulechka виж в края на албума елементарно , но ефектно
album_id=326286

# 68
# 69
  • Мнения: 544

Хиляди благодарности!  Hug Изглежда полезна. Реших да се снабдя с нея.
Обърнете внимание на Глава 20 - Десет упражнения за отпускане - Отпускане на врата, Сваляне на напрежението от рамене и ръце, Отпускане на ръце и китки. Изобщо не е за пренебрегване. Бабата на мъжа ми цял живот плете на 1 кука, сега е доста зле с ръцете, а да не говорим за очите. На никого не го пожелавам.

# 70
# 71
# 72
  • Мнения: 9 903
катунчо, моля те, не се опитвай четвърти път, ако не си сигурна  Wink

доци, пак ще кажа, великолепно е!

# 73
  • с.Николово, обл. Русе
  • Мнения: 706
Катунчо иска да Ви покаже това:

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=326286

# 74
  • Мнения: 2
doci smile3501невероятно е.mari eta произведенията ти са стрхотни.Фифи,sungirlaug и аз съм на тема рокли.Остава ми малко да довърша  и следващата  си рокля и ще ви е покажа.

Общи условия

Активация на акаунт