Един въпрос от Клуба на отчаяните

  • 2 976
  • 34
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10
По какво се разбира, че жена харесва мъж?
Това е въпросът, вие сте на ред.

# 1
  • Мнения: 5 622
 Що за въпрос?!

Колкото жени, толкова и начини. Едни се правят на недостъпни, други кокетничат, трети като мен, си го казват директно. Не си падам нито по игричките на криеница, нито по женските номерца и вярвам, че мъжете, които са били обект на моя интерес са го оценили  Peace

# 2
  • Мнения: 10
Какво му е на въпросът ми? Мисля, че си е много нормален въпрос.
А съгласна ли си да те клонираме толкова пъти, колкото мъже има на Земята?

# 3
  • Мнения: 1 008
Е, как какво е на въпросът ти?
Няма един отговор.
Светът е шарен.
БУБА ти е казала-различни жени, различни начини.

# 4
  • Мнения: 274
Баце, мноо яка джанта! Евала.

# 5
  • Мнения: 1 788
Мда, наистина колкото жени, толкова отговори на този въпрос.
Аз самата във всеки един отделен случай съм действала по различен начин - понякога съм си казвала директно, понякога индиректно съм го показвала, понякога даже и нищо не съм правила. Според мен това си зависи и от самия човек, който стои насреща и от това, какво точно искаш да намериш в него.

# 6
  • Мнения: 46 545
По-лесно ще е да кажеш как се държи тя, пък ние ще преценим дали те харесва  Grinning

# 7
  • Мнения: 10
Servallan, и аз така предположих, но исках все пак да прочета различни мнения. А какво ще кажеш за следното - мъж отива да си купи цигари. Продавачката седи навън и пуши и като вижда въпросния го поздравява с усмивка още преди да е стигнал до магазина. Вътре има и доставчик на стока, но отношението й към него си личи, че е само делово. Та, според теб това демонстрация на харесване ли е или е просто опит на мацката да разчупи скучния работен ден?
Като "основател" на въпросния клуб аз смятам, че е второто.

"Не се сърди, човече", от къде си сигурен/сигурна, че става въпрос за мен?

# 8
  • гр.София
  • Мнения: 380
Ако искаш да разбереш дали една жена харесва теб, един от начините е да я заговориш. Можеш да я попиташ нещо, да я помолиш за дребна услуга. Ако откликне на молбата ти, ако се смее на шегите ти, ако усетиш, че се стреми да продължи разговора с теб-това са добри знаци. Възможно е, обаче, жената да е добре възпитана  и любезна и отношението й към теб да няма нищо общо със симпатиите й. Най-сигурно е да я поканиш на кафе или на друго място/кино, театър, концерт и т.н./. В процеса на общуване ще разбереш. Ако пък искаш да разбереш дали една жена харесва определен мъж/не теб/ наблюдавай реакциите й при общуване с него-ако се смущава в негово присъствие, ако флиртува и т.н.

# 9
  • Мнения: 46 545
...
"Не се сърди, човече", от къде си сигурен/сигурна, че става въпрос за мен?

За теб, за друг, все тая, важното е да помогнем  Laughing

# 10
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Т'ва явно е "нова" мода  Crazy
Първо се допитва до форума ,  събира се кураж, псле се действа

....... и охлюва се шмугна в храстите  Sunglasses


Наистина си е отчайващо  Whistling

# 11
  • Мнения: 10
Това с каненето на кафе е малко... абе, не знам точно каква дума да употребя, но лично на мен ми се е случвало да поканя някоя и тя или да откаже, или да каже "сега имам работа, може би по-нататък", което пак си е отказ. А така пак няма да се разбере дали има харесване. И идеята на темата беше дали има някакви други признаци, по които може да се разбере.

П.С. Марадона, браво за това ти мнение. Ти си първият, който, без да обяснявам, разбра какво има на снимката. Само ти видя джанта, а не кухненска тава или поднос.  Laughing Laughing

# 12
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Подари и цвете  Peace .....еЙ така  уж небрежно



Няма как да не я трогнеш поне малко  Wink

# 13
  • Мнения: 1 212
Направи и теста с колата ...  Simple Smile
/За справка гледай "История от Бронкс" с Роберт ДеНиро/

Ама и това пак е ангажиращо, трябва да я склониш първо да се качи  Laughing

# 14
  • гр.София
  • Мнения: 380
Това с каненето на кафе е малко... абе, не знам точно каква дума да употребя, но лично на мен ми се е случвало да поканя някоя и тя или да откаже, или да каже "сега имам работа, може би по-нататък", което пак си е отказ. А така пак няма да се разбере дали има харесване.
Ако една жена има интерес към теб, няма да ти откаже кафе. Освен ако не те тества дали си достатъчно сериозен. При жените с постоянство можеш да постигнеш много-дори да не е имала първоначален интерес, с търпение, упоритост и изобретателност може да получиш шанс.

Общи условия

Активация на акаунт