122 DE: 3айци посещават немски градини, яйца крият пухкавите гадини

  • 10 084
  • 296
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 907
Когато Байерн Мюнхен падат е празник в нашата къща. Юхууу  Grinning

Кажете, всички ли получихте 100те евро от пакета на Меркел ? Днес проверих в нашето конто и никви детски, нищо.

# 31
  • Мнения: 1 636
Спокойно Мистик, и на6ите оЩе не са тук. Мъжът ми оЩе от миналия месец ги чака, ама няма  Mr. Green

# 32
  • Мнения: 166
добро утро.
 И при нас няма още 100 евро, но аз получавам дестските чак на 23то число. Те заедно ли ги изплащат?

# 33
  • Мнения: X
Кажете как работят магазините по празниците, че пак ще взема да остана без пампи и манджа.Плс...

Дианджели, пиша на лични, да не занимаваме бандата с гадости.

# 34
  • Мнения: 3 880
Сбъдваща, в петък и понеделник почиват, през останалите дни работното време си е както винаги.

Бонусът го получихме заедно с детските (онзи ден), отделен превод, но едновременно с тях....

# 35
  • Мнения: 4 138
Бонусът го получихме заедно с детските (онзи ден), отделен превод, но едновременно с тях....

и аз така. сега го удряме на живот.

риенски, кого лъжа бе душа. ще гостувам, ще гостувам............

# 36
  • Мнения: X
Мерси, Биба. Нали сме все още без кола, налага се да планираме големите пазарувания. С количката и двете деца, които са винаги с мен, ми е трудно да мъкна по-тежки покупки. Е, багажника на количката доволно го тъпча.

# 37
  • Варна
  • Мнения: 153
Днес моето любимо мъжле има рожден ден Laughing
Като направя тортата,ще снимам и ще пускам да се черпите

# 38
  • Мнения: 4 138
какво става бе деца. никой ли не иска с мен на маркт да купуваме яйчица.............

# 39
  • Мнения: 1 687
Добро утро и от мен.
Ние снощи ходихме по магазините. (който няма магазин в неговото село, така ходи в съседните)
diangeli  честит ти рожденик.

# 40
  • Мнения: 32
Добро Утро!
diangeli, Честит ти рожденик! Да те слуша  Wink.

Отивам да ошетам, докато малкия спи.

# 41
  • Мнения: 2 907
Цитат на: matakosmata link=topic=387315.msg10829245#msg1,0829245 date=1239257805
какво става бе деца. никой ли не иска с мен на маркт да купуваме яйчица.............

Аз искам, но нищо на този свят не е перфектно.

ЧРД на синеокия мъж на Дианджели!

Аха, значи има мегдан за тея убити 100евро. Вечке, Серди, ние сме към фамилиенкасе Саарбрюкен, вероятно ще получа заедно с вас.
Немската ФК още не може да сметне колко ни дължи като разлика между френските им събратя и тях за около година.

# 42
  • Мнения: 1 677
Добро утро, момичета.

Аз пак не можах да спя, ужас, не мога да се преборя с тази температура, а започна и да кашля малката.
Моят син сутринта станал, направил ми кафе и седнал да гледа детски. Много приятно ме изненада.

diangeli, Честит ти рожденик!

На пътувашите, лек път и приятно прекарване!

Последна редакция: чт, 09 апр 2009, 17:01 от ~Бубето~

# 43
  • Мнения: 9 052
тъкмо да се пхваля с нова коса;ка и сменихте темата. аз пък нямам ч на този . трябва да правя цоп и пасте но ме мързи  Rolling Eyes

# 44
  • Мнения: 467
Дианжели, честито! Да ти е жив и здрав!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт