Дванадесета Магребска тема тук все задружни дами е събрала(12)

  • 24 975
  • 288
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 90
Та като я видях на една снимка Щях да падна ,викам ти по грозна девойка  не можа ли да свалиш ,ами с тоя кон си се излагал 
  Joy  Joy  Joy
 Не се сдържах.  Laughing
Влюбените очи виждат различно.  Wink
Търси го жената, какво да прави  Heart Eyes... надеждата умира последна,... Wink понякога...  Peace


Да бе ,ами мъжът ми е симпатично момче плюс това е спортист ,имал е възможност за неЩо по в негов стил ,тая незнам с какво и как го е пленила  Joy hahaha ,не че външността прави човека далеч съм от тая мисъл ,но всеки  все пак си има някакъв там идеал за мъж и жена ,примерно аз не бих харесала мъж с наднорменно тегло с брада и с мустаци и с криви зъби ,може би заЩото и аз самата държа (х) на външния си вид (сега с малката е доста по-трудно),но като мома  Laughing по 3 часа ми отнемаше приготвянето ,за да изляза ;сега вече се вмествам в час (миене ,грим,приготвяне на закуска ,тоалет на двете ни)  ,а имах приятелка ,която седеше 5 часа пред огледалото  Laughing ,ех като се сетя ми става смешно  ....

# 286
Лелееее  момичета- лично Аз много Ви Благодря за споделеното,за това че Имате Достойнството да си казвате Нещата както са си,както  сте ги усетили вие  Hug
Особенно на темата-ЗА Бившата с Любов  #2gunfire -направо не вярвах,че ще спдели някоя.
.Та много ниско ми падна в очите това момиче ,знаеш ,че бившият ти е с друга и ти продължаваш упорито да го ухажваш ,аз това не бих го направила .Та накрая му казах ,че тези писма ,картички и снимки с нея искам да ги няма в тая къЩа (докато съм в нея ) Laughing (ма и аз с големи претенции),та хвърли ги де и да ги беше пазил ,за кво са му ?


Моята работа същата-само дето Дамата беше по-възрастна!-нищо лошо американка и......след като разбра,че Съществувам и съм дори леко бременна....взе да  звъни в Алжир на родата да обещава визи на всики братя и сестри ,на племенници и братовчеди...да изпраща колети и  книги,и пари....вообще-Обяви ми голяма война!!!!А аз дори не знаех за същтвуването и преди-естественно че Има Бивши..и За Двете Страни-ама точно тези Закони-за 4жени дават много храна ....и много фонтазия!Още има неща,които ми са на гърлото като буца -от тази Дама! Вклюѝително и причакването по ъглите  на Другаря ми-приказките и,че трябвало Аз да родя детето-но Тя да го възпитавала...щот ОТ Любов по него станала мюсюлманка.....и била преподавател..и била с него  Преди МЕН! ooooh!
 Ей Това е Когато ЕДна ЖЕНА изперка..... ooooh! Захванала се бе ,че той е мюсюлманени и...щом е спал с нея-Тя му е Жена!
Лично на мен това ми Открадна много хубави моменти от бремнноста ми,от любовтта ,от спокойствието ми вообще!
Е, когато Картите се поставиха на масата- .....избора Е Ясен! Представена бях -в едно с детето ми-на Родата там! Без право на коментар......просто Пред Свършен Факт...но колко Нерви и какво си преживях и превъртях през главата само Аз си знам!
Точно  нейното държание ме  направи донякъде Параноичка-да слухтя,да гледам по телефони,по пощи за писма....Същото напрви и от Другая ми към  мен-той все очаква,че И Аз така мога да се държа-като нея....и да хукна да се хвърля на врата на някой-я грък,я българин,я французин....

Ами-и това го има....НА!Факт е ! Нищо човешко не е чуждо.
Трудно е,оаче когато си отхвърлен да намериш Себе си....трудно е!Но,ако човек има принципи и вижда по-далеч от Паницата си....не би посегнал на чуждата попара.
Здраве да е...Всичко сие Мактуб!!!


Момичтаааааааааааааааа н 20лист  сме......
Лина -Къде си?!?!?!?!

Нали Лина ще отвори новата Тема?

Последна редакция: нд, 26 апр 2009, 23:35 от Dala Ruadi

# 287
  • Мнения: 100
Момичета, сън не мигнах да ви уредя кафето и закуската



и, естествено - НОВАТА ТЕМА, ЗАПОВЯДАЙТЕ!

А ДА!! И едно клипче ви приготвих, да закусвате на приятна музика  Mr. Green 
AKMAL - ANA MESH HAKOON

Последна редакция: пн, 27 апр 2009, 07:42 от Eye of Ra

# 288
Очнце на  Ра-  bouquet Hug
Браво и Благодарно   bouquet за хубавата  Темичка

Ами,момичета аз малко съжалих  после че разказах...не заради Себе си!-аз от никой нищо не съм вела и няма от какво д се притеснявам,но защото е точно някак си Манталитета и начина на Мислене на магребинеца-емигрант.
Въпроснта Дама-Алби е 100процента права.....тази Дама е направила доооооооста неща за Другаря,за семейството му-имаше нещо подобно вече-сподели го Белла...дълго е била Омагьосвана с приказки. Покрай нея-скришно...е имало и мого други-по млади! Ня е затваряла очи....защото е минавало-не е било за плъв път!Ей,така си мислеше че и с мен ще е такава работата... Още повече,че Фамилито е било на ясно за нея,за възрастта и,за това че е Поддръжка...
С две Думи- Живот на Младия магребинец,дошъл на Запад-жени,алкохол,ламтене за пари......НО!Наближи ли 40години-нещо му бръмва в главата....хормон ли?!-не знам....но се започва един Блян по Дом,по Семейство....и Приоритетите се преподреждат!И тогава -от торбата се вади НАЙ-подходящата....
Още не мога да му се начудя на Другаря,защо избра пък точно мен-щеше да живее по-спокойно и може би щастливо с магребинка!
Но-то си е Мактуб.....Та,като се подреждат тези приоритети-НЯМА Компромиси......изведнъж стават много принципни,много честни и чисти! Вълчета в овчи кожи.....
Това го наблюдавам вече четири години тук!!!!Все едно и също е.....Живот без спирачки,без никакви ограничения....и после-след като се появи детето-Коренна промяна.Говоря за магребинци,дошли оттам...Това са моите впечатления-нищо повече!
АЗ имам по-широко виждане за нещата....На мен един това ми харесва-често!Защото  мисля,че конкретно-мъж от магреба Трябва да е имал контакти Преди.....да е наясно. Мисля,че -конкретно за тези из Европа- че им е Слаб Ангела.....шарат им Очите.Та-да си ги изплакнат на млади години...и очите и ръцете...
Това е лично мнение....
Разбира се -при всяка от нас е различно....Но на мен ми харесва томно това,че НЕ съм арабка и...мога Също да му покажа вратата....и да Пожелая по-млад....Точно тази мисъл един магребинец ,живеещ  с европейка-го побърква...но !И стреска.
Оттук вече-всичко си е въпрос на доверие,любов и уважение....
Ако ги няма тези неща-смисъл просто Няма

Марси-успех! Praynig
Жълтурче-и тук е някакъв голм страх с тоя Свински грип....Не е за подценяване-въздушно капков ....ох! ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт