BLIZNACI

  • 1 469
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
DAITE SAVETI ,KAK SE ZABREMENIAVA S BLIZNACI Simple SmileSimple SmileSimple Smile

# 1
До колкото знам за еднояйчните близнаци е по наследство и се предава през поколение. А двуяйчни има след приемане на лекарства за стерилитет и при инвитрото. Но това си е и Божа работа! Готино е да имаш близнаци и аз винаги сам искала, ама и на 1 ще се радвам, само да дойде, дано да е скоро!
Успех и на теб!

# 2
  • Мнения: 44
Според мен всичко си е късмет.
Има някакви закономерности, но не винаги се случва точно така.
Уж за близнаци трябва да имаш в рода или пък през поколение или нещо такова, но на мен съвсем не ми се струва реално.
Имам една приятелка, която забременя с близнаци, разнояйчни, без никакви стимулации и без близнаци в рода.
Така че пробвай, пък каквото стане.

# 3
  • София
  • Мнения: 5 743
 Shocked е това вече ме разби,като въпрос smile3544

Съжалявам,но се се стърпях - кажи кое,ще ти хареса повече,да знам на къде да си насоча отговора - врачка,специални пози,специални дни от месеца newsm78

# 4
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Дайте 6-7 000лв за ин-витро и шанса ще е дооооста голям Sick

# 5
  • Мнения: 3 675
Ако в рода имате близнаци, вероятността и ти да си с близнаци е голяма.Говоря за такива заченати по нормален начин, тук не става въпрос за инвитро, където процента на близнаците е висок, защото май имплантират до 3 ембриона в матката.

# 6
  • Мнения: 568
Хм, не ти е на правилното място въпросът!  Rolling Eyes

Отиди питай в подфорум "Близнаци", те да ти кажат каква е вълшебната рецепта...

Ние тука и на едно се радваме, че даже и за пола нямаме претенции  Peace

# 7
  • Мнения: 349
 ooooh! първото нещо, което ми дойде наум е много цинично и ще го премълча, но моля те почети малко преди да скочиш и зададеш най-......................... въпрос

# 8
  • София
  • Мнения: 10 701
чакай,довечера ще забъркам една рецепта и утре ако не я забравя ще ти я кажа...стига бе верно ли! dont

# 9
  • Мнения: 2 110
Единственото сигурно е инвитро оплождане !

# 10
  • Мнения: 2 617
Единственото сигурно е инвитро оплождане !
Нараства вероятността, да. Но сигурно не е, определено.
А за мен такъв тип претенции са меко казано смешни. Няма да употребявам друга дума.
desitalee    bouquet Hug

# 11
  • Мнения: 148
 НЯМАМЕ претенции дай боже на всички ни живи и здрави бебета   bouquet

# 12
  • Мнения: 2 259
И инвитрото не е гаранция Peace
Ей ме на жив пример ,а има и още.
По принцип и аз съм на мнение,че не е темата ти за тук ,та даже и за този форум.
Тук повечето се борят за едно дете без значение и на пол.
Все пак дано успееш да сбъднеш мечтата си.

# 13
  • Мнения: 802
Ако може да пишеш на кирилица, ще е много хубаво, ако пък пишеш и с малки букви, ще е прекрасно.
А за въпроса ти, ми не мисля, че трябва да го задаваш изобщо.Мисля, че трябва да си запозната  с шансовете да заченеш близнаци по естествен път, независимо дали имаш, или нямаш близнаци в рода си.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 1 149
Доколкото ми е известно все още не е съвсем ясно дори на учените как става номера с еднояйчните близнаци, камо ли някой от нас да даде готов отговор. Според мен чиста случайност, Божа работа и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт