Сливен - Честита Цветница и Честит Великден!

  • 20 736
  • 294
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 040
Хелоу  Party
Как сте момичета  Grinning
Скоро няма ли пак да има среща? Домъчня ми за вас  Heart Eyes
Аз да ви се "похваля"  Confused Болна съм - пневмония  Sick Ужас...нали на последната среща бях понастинала, та от тази уж настинка...изненаааада...8 дена на Гентамицин  Whistling Така ме боли д...то  Rolling Eyes Така че, пазете се. Аз дори не усетих как стана тая работа. Аз си мисля, че ми минава, а пък то какво се оказа. Лекарят ми каза, че за една седмица 6-та пневмония лекува...
Иначе Митачето е добре, за сега, слава Богу. Дано не се зарази. Въпреки че постоянно е отгоре ми. Колкото повече му казвам, че съм болна и да не ме целува, толкова повече са амбицира в ласките  Simple Smile
Поздрави на всички  Heart Eyes

П.С Меги, много хубава торта   chef...както винаги   bouquet А снимката на аватара е страхотна! Много си хубава на нея  Heart Eyes

# 271
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Ооо, аватара, тя ми е от младите години, 2-3 месеца преди да забременея с Тошко.

# 272
  • Мнения: 2 000
Меги, и ние с Добито се загледахме в снимката ти, ама ни досрамя да те питаме от кога е Simple Smile

Дидунчо, бързо да се оправяш  Hug Среща когато кажете и правим  Mr. Green

# 273
  • Мнения: 15 619
Момичета, имам един въпрос. Ако може да ми помогнете!
Има една фирма за превод и легализация на документи в ДНА - имате ли координати някакви??
Или пън друга такав фирма в Сливен!?
Знам, къде се намира тая, но не съм излизала тия дни, а ми трябва телефон например. Знам, че има такава и до новия клон на пхолицията, ама само това и за нея. Rolling Eyes

Последна редакция: чт, 23 апр 2009, 13:28 от luna

# 274
  • Мнения: 41
някой може ли да ми помогне, търся Инфакол, знаете ли на коя аптека ги има?

# 275
  • Мнения: 735
Поли, като излизам за детето ще проверя на нашата аптека и ще ти пиша.То принципно,ако нещо го няма в аптеката може да го поръчат и да си го вземеш по-късно...

# 276
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Кате, нали знаеш, че си казвам... тогава бях на 29. Разчиствам си стария компютър и открих тези няколко снимки - те всъщност са сканирани - тогава нямаше цифрови апарати (нашия първия е от 2001 и правеше много лоши снимки).

Лунка, знам една фирма в блокчето зад полицията, потърсих визитка - но тя е стара - с петцифрените номера. Мислех че имаме и нова - но не можах да намеря. "Ейрена" е фирмата - ако се обадиш на услуги може и да имат телефон. А дамата е Ирина Пенкова

# 277
  • Мнения: 15 619
Кате, нали знаеш, че си казвам... тогава бях на 29. Разчиствам си стария компютър и открих тези няколко снимки - те всъщност са сканирани - тогава нямаше цифрови апарати (нашия първия е от 2001 и правеше много лоши снимки).

Лунка, знам една фирма в блокчето зад полицията, потърсих визитка - но тя е стара - с петцифрените номера. Мислех че имаме и нова - но не можах да намеря. "Ейрена" е фирмата - ако се обадиш на услуги може и да имат телефон. А дамата е Ирина Пенкова
Благодаря ти Меги! Hug Hug Hug  bouquet

# 278
  • Мнения: 2 000
Лунке, ето ти телефоните на една друга фирма за преводи и легализация: 636596, има и GSM - 0887412883. Любомира се казва управителката, но не помня фирмата как се казваше (офиса й се намира срещу Общината).

# 279
  • Мнения: 7 430
Лунка, аз мога да препоръчам също преводаческа агенция - ние превеждаме за нея  Wink

Меги, аз ти я помня тази снимка...преди доста време пак ти беше на аватар  Hug
...и приготвяй нова темичка  Grinning

# 280
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Отивам да гледам Велина - имат открит урок по танци. После ще мисля за темата - докато изпишете 20-тата страница.

# 281
  • Мнения: 9
някой може ли да ми помогне, търся Инфакол, знаете ли на коя аптека ги има?
Инфакола не е ли само внос от Англия и Гърция  Rolling Eyes ?
Саб Симплекс не му ли помагат на Теодор? или Еспумизан ? първите ми вършеха страхотна работа, но ако има колики пак си реве, просто е по-малко .... да не очакваш чудеса, топло на коремчето и гушкане си ги знаеш, а и свити краченца, масаж на коремчето.

# 282
  • Мнения: 17
Здравейте,
  много ми трябва шаферска рокля за момиченце на 6-7 г. за след 10 дни. Нашата е вече доста малка, а Стефито пак ще става шеферка. Не ми се купува нова- за едно обличане и искам да помоля ако някой има да ни услужи... Simple Smile

# 283
# 284
  • Мнения: 20
Добър вечер на всияки, ние днес ударихме една разходка до кварталския търговски център и Божидар се сдоби с уникални терлици  hahaha но не съм ги снимала ама и то докатп ги снимам ще се прибера и направо ще ги видите.

Миленка, аз смятам, че си все пак по-компетентна от мен понеже си с повече опит в отглеждането на бебок а и все още кърмиш и си наясно, а и беше споменала на срещата, че сте давали на малкия АМ,когато сте излизали. И все пак- благодаря  Hug сега като  се налага да го хрантя с шише и се притеснявам да не се отбие... Аз съм за с двете ръце за среща в събота- само докладвайте час и място.

Поли, няма лек за колики !!! Всияко, което се дава за бебето против колики е по скоро за успокоение за майката а не за бебето. Ако искаш пробвай с Колийф- има добри отзиви за него във форума на януарячетата, където също влизам. Дръгото, което може да му даваш е чай на ХИП с копър- става за новородени, аз съм взимала- дори ако в събота дойдеш с нас на срещата ще ти подаря една опаковка на ХИП с копър ( понеже ми остана и с удоволствие ти я давам, та дано помогне на малкия).

За сега това е от мен, лека и спокойна вечер  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт