Сливен - Честита Цветница и Честит Великден!

  • 20 711
  • 294
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 15 619
Кате, Дидка, благодаря  и на вас!  Hug Heart Eyes  bouquet
Утре ще звънна да попитам в наличните телефони....
За съжаление, не навсякъде превеждат на португалски. Rolling Eyes

# 286
  • Мнения: 7 430
Добро утро на всички Hug

Само ако знаете как хубаво пея птичките сутрин Heart Eyes

Пожелавам Ви спокоден ден, изпълнен с много красиви емоции  Wink

Дидунче, да се оправяш бързо и ще направим среща - ако искате още утре с другите да се видим  newsm78

Лунка, днес преди обяд ще попитам моите хора дали превеждат от португалски и ще ти звънна  Peace

  bouquet

# 287
  • Мнения: 15 619
Диде!  love001  love001  love001  love001  love001  love001  love001  love001
Добро утро на всички!
  bouquet
Не казвам вече дали ще излизам, че вчера ми се объркаха плановете, Нели. Mr. Green

# 288
  • Мнения: 165
Добро утро! Hug

# 289
  • Мнения: 91
Доро утрооо Simple Smile

# 290
  • Мнения: 8
Добро утро и от мен и Марти!

Как сте момичета? Отдавна не съм влизала , но по обясними причини.Ще гледам вече да съм по-редовна. Simple Smile

Целувки от нас!

# 291
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Добро утро, момичета! Днес е слънчево...

Направих нова тема - но не съм нанесла поправките отпред - сега излизам - като се върна... Междувременно вие ако имате забележки, казвайте.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=391649.0


Недка можеш да ми изпратиш снимките gtg@intech.bg

# 292
  • Мнения: 41
Поли, няма лек за колики !!! Всияко, което се дава за бебето против колики е по скоро за успокоение за майката а не за бебето. Ако искаш пробвай с Колийф- има добри отзиви за него във форума на януарячетата, където също влизам. Дръгото, което може да му даваш е чай на ХИП с копър- става за новородени, аз съм взимала- дори ако в събота дойдеш с нас на срещата ще ти подаря една опаковка на ХИП с копър ( понеже ми остана и с удоволствие ти я давам, та дано помогне на малкия).


Поръчах от Интернет Инфакол, много позитиви четох и чух, дано да мине от тях поне малко. А за чая, имам го и него и бебезан и нищо не иска това дете,плюе го, не му харесва....ние сме с вкусови предпочитания Simple Smile А за срещата, къде ще е утре,татковци ще има ли?

# 293
  • Мнения: 41
Инфакола не е ли само внос от Англия и Гърция  Rolling Eyes ?
Саб Симплекс не му ли помагат на Теодор? или Еспумизан ? първите ми вършеха страхотна работа, но ако има колики пак си реве, просто е по-малко .... да не очакваш чудеса, топло на коремчето и гушкане си ги знаеш, а и свити краченца, масаж на коремчето.

Да внос са, аз ги поръчах вече, то да си реве, ама по малко,направо ми се къса сърцето.

# 294
  • Мнения: 7 430
...има нова тема Поли  Wink

Общи условия

Активация на акаунт