Зелено училище в Шипково - хотел Илинден

  • 12 695
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 403
Днес го изпратих сина ми на зеленото училище, предупредих госпожата за напитките и ще видим в петък как са изкарали  Grinning

# 31
  • София
  • Мнения: 62 595
Ох, и моите заминаха тази сутрин на зелено. За пръв път. Покрай тази тема говорих с тях за храната и напитките в стаята.

# 32
  • София
  • Мнения: 403
Аз говорих, но еуфорията беше толкова голяма, че моят май нищо не запомни. И техният клас са за пръв път на зелено училище

# 33
  • София
  • Мнения: 403
Вчера синът ми се върна от зеленото училище в Шипково и е много доволен. Фирмата-организатор си е свършила добре работата, децата посетиха всички запланувани места и им е било много интересно. В барчетата в стаите не е имало алкохол, а храната е била вкусна и в достатъчни количества. Единствено се оплака, че стаите са малки, а водата в басейна не е била достатъчно топла. Така че май прекалено много се раздухва нещо, което може да се поправи с обикновена забележка до управата на хотела.

# 34
  • някъде другаде
  • Мнения: 629
Аз лично не харесвам Шипково. Мое мнение. А до вината на родителя - сигурна съм , че всеки / както и аз / , когато тръгва детето му на зелено училище или екскурзия , го предупреждава да слуша учителката , да не пие алкохол и да не върши глупости.Май тезиш напомняния от наша страна ги подтикват да опитат забраненото. А господата от хотела защо ли са заредили мини бара с бира ? newsm78 Идва ми на акъл , че от финансова изгода!!! Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт