Harper's Island

  • 9 385
  • 241
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 7 837


Малко като страничен и уж безличен образ е към момента, но сигурно нарочно я представят така.


А Джей Ди си е леко шантав, но едва ли е виновен за последната случка. Но пък, онази глава на елен (или беше сърна?) в стаята на брат му,  може и да е негово дело.

# 91
  • Мнения: 295
Малко прибързваме...не дадоха със сигурност кой е посечен май newsm78

# 92
  • Мнения: 7 837
Аз, затова не пиша име (нищо не е сигурно), но доколкото разбрах, той (няма да казвам кой, че някой не са гледали още серията), вече не е като опция в играта "Избери следващата жертва", която е на сайта на CBS.  Simple Smile
Всичко стана много бързо, но ето една снимка с добре хванат кадър.
http://twitpic.com/4ynz2
Който не е гледал серията, да не отваря  Simple Smile

# 93
  • Мнения: 7 914
Малко прибързваме...не дадоха със сигурност кой е посечен май newsm78

от моите снимки от предния ми пост се вижда идеално Whistling


Всичко стана много бързо, но ето една снимка с добре хванат кадър.
http://twitpic.com/4ynz2


и моята е подобна Mr. Green

# 94
  • Мнения: 7 837
Видях аз.  Simple Smile Но на тази се вижда и острието. Иначе, има вероятност да е отскочил в последния момент, но според промото, което дадоха за следващия епизод, шерифът стоеше до труп.
А и им е време вече и на по-едрите риби, да си заминават. Досега само плявата посичаха...  Laughing

# 95
  • Мнения: 7 914
Иначе, има вероятност да е отскочил в последния момент, ....
А и им е време вече и на по-едрите риби, да си заминават. Досега само плявата посичаха...  Laughing

ако беше отскочило, щяха да развалят филма според  мен  Rolling Eyes... ако шЪ правят комедия, да казват навреме Mr. Green


плявата е необходима, колкото подгряваща група наконцерт на мега звезда... или кратко казано, за да захапем по здраво Mr. Green

# 96
  • Мнения: 7 837
И това е от страницата на CBS. Пускат подобни интервютата със всяка жертва.

http://www.youtube.com/watch?v=ulArwLn6HCs

# 97
  • Мнения: 295
Абе то се вижда..ама докато не видя труп не вярвам Joy Joy
Ами господина с кучето...
А и на мен ми се стори,че бащата на булката нещо много бързо му видя сметката,попретупаха там нещата.

# 98
  • Мнения: 7 837
Кой е този с кучето, става ясно от статия от архива на Харпърс Глоуб
http://www.harpersglobe.com/tlc_units/filter/3/296/1

Изобщо, в този сайт има доста доп. информация и дори в клиповете им явно има улики, но нямам нерви и там да следя развитието, защото само въпросите се увеличават.

Иначе от последния епизод, най-много ме гложди, защо, шерифът, като намери онова нещо в езерото, първо тръгна на звъни на Аби. Всички сме гледали полицейски сериали и е ясно, каква е процедурата в такъв случай...

Последна редакция: пн, 11 май 2009, 22:55 от Кейси

# 99
# 100
  • София
  • Мнения: 1 891
Изобщо не разбрах накрая бащата на булката приключи ли .
Също този човек с белега откъде се появи?

# 101
  • Кюстендил
  • Мнения: 67
Мисля, че беше бащата на булката, да, а този с белега се появи от гората Wink на мен ми заприлича на снимките на Уйекфилд, ама може и да съм се объркала newsm78

# 102
  • Мнения: 7 837
Човекът с кучето и белезите от изгаряне е работил в шерифството, белезите му са причинени от Уейкфийл. Имал е 40% изгаряния, в следствие на експлозия, причинена от Уейкфилд. Не е споменавано за него в сериала, но го пише в статия от Харпърс глоуб (вестника на острова)  Simple Smile

# 103
  • София
  • Мнения: 1 891
Аз разчитам да си спазят уговорката за 25 участника и да не изкачат от храстите други,с кучета.  Mr. Green
А това детенце - много приятели имало... Нарочно ни отклоняват вниманието с него , май.

# 104
  • София
  • Мнения: 6 210
Аз разчитам да си спазят уговорката за 25 участника и да не изкачат от храстите други,с кучета.  Mr. Green
Ако искаме втори сезон и при темповете, с които изтрепват героите до този момент... направо си е в реда на нещата да се появяват нови герои от гори, храсталаци и тем подобни  Joy
Хареса ми епизода, май наистина ще започне раздвижване след него. Обаче ще ми е кофти за бащата на булката, харесвам този актьор /играе и в Отчаяните съпруги/.

Общи условия

Активация на акаунт