Harper's Island

  • 9 362
  • 241
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 837
http://www.cbs.com/primetime/harpers_island/
http://www.harpersglobe.com/
http://www.imdb.com/title/tt1232320/

Тази вечер му беше премиерата. 13 епизода, 25 души, само няколко ще оцелеят до края.
Из рецензиите пише, че "Писък" среща "10 малки негърчета".
Започна обещаващо.
Сваляйте  Simple Smile

# 1
  • Мнения: 7 837
Хм, сигурно го няма качен.
Моля, ако някой го мерне, да пусне линк, за да може и сестра ми да си го свали, защото аз не отварям бг торентите.
Благодаря  Simple Smile

# 2
  • София
  • Мнения: 6 210
Звучи интересно, както го описваш!
В мининова го има качен, из нашите торенти не го намирам. Ето линк http://www.mininova.org/tor/2471661. Аз, за съжаление, ще почакам заради субтитрите.

# 3
  • Мнения: 7 837
10х, Вени. Пусни и субтитри като излязат.
Дано и на друг му хареса, та да си коментираме тук. Форумите вече са залети от преположения, мистерии и пр. улики.

# 4
  • София
  • Мнения: 5 828
Има вече и субтитри в http://DMCA-removal-from-Google/
Аз вчера го гледах, но чак сега виждам темата.
Ами от първата серия не съм впечатлена все още.
Много герои  ooooh!, аз през цялото време се опитвах да им запомня имената.
Надявам се да стане по-интересно натам  Grinning

Последна редакция: пн, 13 апр 2009, 14:33 от Amidala

# 5
  • Мнения: 295
На мен много ми хареса,видях много познати актиори.
Не ми хареса само,че още в 1ви епизод убиха 2ма човека...ако я карат така....

# 6
  • Мнения: 7 837
Пилотната серия можеше да е поне 2 часа, за да не струпват инфото накуп и набързо. Но, отдавна вече не разчитам на пилотните да ми привлекат вниманието, още ми е болно за My own worst enemy.

Допада ми това, че е лек сценарий, оставя те с усещамето за предсказуемост, но не съвсем.
Да и дано поуталожат топката с убийствата, макар че за оставащите 12 серии, поне 20-тина човека трябва да "заминат" май, особено ако рейтинзите не дръпнат нагоре...

# 7
  • София
  • Мнения: 6 210
Amidala, не се напъвай да им помниш имената на героите, че виж как ги изтрепват по двама в епизод  Mr. Green
А сега сериозно: днес следобяд бях самичка в офиса и нямах работа та изгледах серията! Прекарах си приятно 40 минутки и определено ми допадна, аз обичам да гледам психо-трилъри, кримки и разни подобни.

# 8
  • Мнения: 7 837
Продължават, даже по-ударно от очакваното.

Това е за следващата седмица.
http://www.youtube.com/watch?v=Z75bgg2GwxI

# 9
  • София
  • Мнения: 5 828
Гледах и втората серия, повече ми хареса от първата  Peace
Особено като почнаха да трепят героите като мухи  Grinning
Вярно ли, че публиката избира чрез гласуване кой да бъде убит или нещо не съм разбрала?

# 10
  • София
  • Мнения: 6 210
И на мен ми хареса втората серия, обаче съм се притеснила, че с тия темпове сериала ще бъде не повече от 10 епизода  Mr. Green! Изтрепаха бая от героите  ooooh!

Вярно ли, че публиката избира чрез гласуване кой да бъде убит или нещо не съм разбрала?
Ха, това е интересно, но не зная отговора  Grinning. Разбрах за сериала от темата и не съм чела нищо допълнително за него.

# 11
  • Мнения: 295
Много як сериал,като се усетят какво става,ще стане интересно.
Само главната героиня ми е малко бозава,ама пък рибаря е симпатяга Mr. Green

# 12
  • Мнения: 7 837
Има някаква игра, познай кой ще е следващата вертва, но не съм влизала там все още, може би по-нататък, като тръгне сериала. Все имам усещането, че убиеца ще е някой от добрите.
Чела съм Агата Кристи много навремето и се сещам за един случай на Поаро с удавяне, в който убиец беше жена, която уж била изсипала, без да иска, кана с вода върху себе си, за да прикрие, защо наистина е мокра. Това по повод, че младоженецът се извиняваше за кръвта, защото чистил след главата на сърната. Сещате ли се.  Simple Smile

# 13
  • София
  • Мнения: 6 210
Да, сещам се Simple Smile Определено и аз смятам, че убиецът ще е някой от по-скоро положителните образи!
А колкото до Агата Кристи, и аз съм й голям фен  bowuu. В замунда, между другото, има доста качени филми по нейни романи  Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 5 828
Определено няма да е някой от местните, а от пристигналите, макар че те пристигнаха една сюрия народ  ooooh!
Може би роднина на първия убиец  Thinking

# 15
  • София
  • Мнения: 6 210
А на мен русият англичанин ми стана съмнителен. Мнооого добричък, много кротък и сладък... и само той успя да се размине със смърт от капаните из острова!

# 16
  • Мнения: 7 837
А нищо чудно, убийците да са двама.
Пък и така представят нещата, че винаги всички имат алиби, обаче не е ясно, дали случките, стават по едно и също време или в протежение на часове.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 891
Здравейте,и аз се присъединявам към вас !  Grinning
Да кажа,че епизодите ги качват и в nanoset.net

Епизод 1

Епизод 2

И един въпрос - в кой ден очаквате  нов епизод ?

# 18
  • Мнения: 7 837
Новата серия е тази вечер.  Simple Smile

# 19
  • София
  • Мнения: 6 210
Новата серия е тази вечер.  Simple Smile
Ооо, супер! Аз пък що съм разбрала, че нов епизод излиза в петък  Thinking

avicom, добре дошла   bouquet

# 20
  • Мнения: 7 837
Да, при вас се пада в петък, при мен - в четвъртък вечер.

# 21
  • София
  • Мнения: 6 210
Ахаа, ясно, Кейси , не прецених това  Hug.  Да разкажеш много народ ли избиват, ако имаш време да я гледаш тази вечер  Sunglasses

# 22
  • Кюстендил
  • Мнения: 67
Записвам се и аз Mr. Green
Изгледах само първи епизод тази вечер, не ми стигнаха силите за втория, самичка съм newsm43
Героите наистина са много, но оредяват вече, няма да се пъна да ги запомням от сега.
И понеже не съм наясно с това кой кой е в Холивуд Embarassed моля някой да ме светне как се казва актьорът, който играе бащата на булката и къде другаде е играл. Познат ми изглежда, но не се сещам Embarassed

# 23
  • София
  • Мнения: 6 210
Ааа, това е Карл, бившият съпруг на Сюзън от Отчаяните съпруги  Mr. Green.

# 24
  • Кюстендил
  • Мнения: 67
Ааа, това е Карл, бившият съпруг на Сюзън от Отчаяните съпруги  Mr. Green.

  bouquet

Аз тях рядко ги гледах и за това не се сетих Laughing

# 25
  • Мнения: 7 837
Много посно беше откъм трупове, снощи  Mr. Green

Като го гледате, ще развиваме теории  Simple Smile

# 26
  • София
  • Мнения: 1 891
Вярно ли, че публиката избира чрез гласуване кой да бъде убит или нещо не съм разбрала?
Има смс-гласуване с предположение кой ще бъде убит. Наградата е 1000$.
Епизодчето още сутринта е качено , но чакам субтитрите.  Grinning

# 27
  • Кюстендил
  • Мнения: 67
Епизод 3

Вече е тук, но буквички още няма Sad Ако някой ги намери да свирка Simple Smile

# 28
  • София
  • Мнения: 5 828
Има субтитри - http://DMCA-removal-from-Google/
Става все по-интересно  Crazy

# 29
  • София
  • Мнения: 6 210
Има субтитри - http://DMCA-removal-from-Google/
Става все по-интересно  Crazy
Ееее, супер! От снощи дебна за субтитри  Sunglasses

# 30
  • Кюстендил
  • Мнения: 67
Късно през ноща излязоха субтитрите. Гледах го веднага и вече имам още един заподозрян Wink

# 31
  • София
  • Мнения: 6 210
Късно през ноща излязоха субтитрите. Гледах го веднага и вече имам още един заподозрян Wink
Кой мислиш, че е?  Mr. Green

# 32
  • Кюстендил
  • Мнения: 67
Късно през ноща излязоха субтитрите. Гледах го веднага и вече имам още един заподозрян Wink
Кой мислиш, че е?  Mr. Green
Обикновено убиеца е този, който най-малко се очаква Wink Бащата на Аби ми е съмнителен. На доктора погледа в определени моменти хич не ми хареса Confused
А какво ще кажете за момиченцето, дъщерята на сестрата на булката ( хич не помня имена ей Embarassed )
Това дете ми е чак плашещо.

# 33
  • Мнения: 7 837
Аз не съм се отказала от младоженеца все още. Най-усмихнатите и приветливите, са най-подозрителни.
Шерифът също е съмнителен, има нещо там. Пък и как реши да се появи в хамбара на онзи, докато Аби беше там, та да спаси положението. Дали я следи?
Споменаването, че обесеното момиче, вижда Уейкфийлд (убиеца на 7-те човека), дали не значи, че някой свързан с него я тормози. Може да има син, за когото не знаят че е негов. А може и изобщо да не е убил онези хора, а да са го набедили. Може, шерифът да ги е убил. Уф... Mr. Green

И къде са труповете, как така не ги намират.

# 34
  • Кюстендил
  • Мнения: 67
И аз се чудя за труповете, а на никой не му прави впечатление, че някой липсва newsm78
Чичото на младоженеца уж прати смс, че е срещнал мацка. Обаче онова момиче което се подпали? Въпреки че споменаха нещо не съм подпалвал момичета, не помня кой беше newsm78

п.п. Нялок води ли статистика на убитите Mr. Green

# 35
  • София
  • Мнения: 6 210
Да, странно е, че никой не се сети за липсващите хора  Confused!
Последната серия си беше направо забавна, хареса ми спа-процедурата, която организираха на сваляча  Mr. Green.
Другия зет /съпругът на сестрата на младоженката/, "уважи" така да се каже жената, с която е тъст му, нали така!? Не можах да изгледам серията на спокойствие днес, в къщи е една малка лудница  Tired

# 36
  • Кюстендил
  • Мнения: 67
хаха да, процедурата беше супер Joy
Точно нея "уважи", а като ги гледах не се "уважават" за първи път Mr. Green

# 37
  • Мнения: 7 837
А аз си мислех, че тя му е съпруга. Някои от жените още ги бъркам  Laughing

Сега превъртях набързо 2-ри епизод, момента, когато групичката бяха на гробището и отидоха и до гроба на Уейкфийлд, който беше встрани от останалите, забутан в храстите. Та навсякъде около и върху камъка, имаше свещи. Значи някой го посещава редовно.

# 38
  • София
  • Мнения: 6 210
Точно нея "уважи", а като ги гледах не се "уважават" за първи път Mr. Green
Да, определено Joy! Аз точно заради това, като Кейси реших, че може и да бъркам още героите.

А за Уейкфийлд - може да е жив, може някой от героите да му е син/дъщеря... или просто по-запален фен  Mr. Green

# 39
  • Кюстендил
  • Мнения: 67
Гроба му изглеждаше не просто като посещаван често, а все едно че ритуали някакви са извършвани там Twisted Evil

Според мен не въпросния Уйекфиилд е убиеца, а някой друг. Този просто е бил набеден.

# 40
  • София
  • Мнения: 1 891
Аз още сутринта тръгнах да го гледам , но станах за секунда и детето извърши неизвестно действие със субтитрите, и те почнаха да се разминават ,и се вбесих, и го спрях !  Mr. Green
Обаче сега като ви чета , май основен преговор ни трябва.
Нещо като родословно дърво трябва да направим.  Rolling Eyes
Защото сега се скъсвам от яд,че не мога да се оправя с тъст,зет и такива понятия . Изобщо не разбрах кои бяха двамата,които се "уважаваха" .  Whistling  Но подходът беше интересен.  Sunglasses
Също и аз се учудих как спокойно и с настроение се плацикат в басейна . Те статистика за убитите явно не си водят.  Mr. Green
Аз обаче ще гледам назад да уточним кой липсва.
Сега пускам трети епизод отново . После пак ще дойда.

# 41
  • Мнения: 7 837
В Уикипедия има и death chart.
http://en.wikipedia.org/wiki/Harper%27s_Island


# 42
  • София
  • Мнения: 1 891
Кейси , супер !   bouquet
Сега вече сериозно ще се запозная с героите.
А Шейн извън подозренията ли ви е ?  Rolling Eyes
Сцената с мечето и очите за малко да ни прати в друг жанр,но вероятно убиецът го е оставил - ако това беше мече, разбира се.

# 43
  • Кюстендил
  • Мнения: 67

Случайна ли е подредбата в таблицата или си има последователност някаква убиеца newsm78

Ави, изобщо не го подозирам Шейн. Той ми изглежда уплашен като малко дете, а правенето му на интересен е само за да не изглежда слаб и уязвим.

# 44
  • София
  • Мнения: 1 891
А всички подозирам аз , включително и Аби.  Sunglasses

# 45
  • София
  • Мнения: 6 210
Подредбата в табличката е по азбучен ред на все още живите герои  Mr. Green, а убитите - според това, в кой езипод са се гътнали  Mr. Green.
И аз не подозирам Шейн. Въпреки, че е идеалният гадняр - груб побойник, струва ми се, че прекалено се набива на очи, за да е той.

# 46
  • Кюстендил
  • Мнения: 67
Попитах за подредбата защото погледната от долу нагоре са подкарани поред Mr. Green

Май не е по азбучен ред, Бен е последен в табличката newsm78

# 47
  • София
  • Мнения: 6 210
Попитах за подредбата защото погледната от долу нагоре са подкарани поред Mr. Green
Дааа, точно така отдолу нагоре са подкарани подред, защото в долната част на табличката са имената на всички убити, а Бен е последен в таблицата, но убит в първия епизод.  Докато живите герои са подредени по азбучен ред и предполагам който бъде убит, слиза в долната част на таблицата. Ама и аз как го обясних  ooooh!! Надявам се да си ме разбрала!

# 48
  • София
  • Мнения: 1 891
Да , така е както Вени го е обяснила.
То като риалити са го направили.  Grinning
По този начин правят и таблиците на Сървайвър.

# 49
  • Кюстендил
  • Мнения: 67
Да вярно  е така Simple Smile
А кой ще бъде следващия убит Mr. Green

# 50
  • София
  • Мнения: 1 891
Ами да пуснем анкетка . Само няма кой да даде 1000$ на позналия.  Grinning

# 51
  • Мнения: 7 837
Може би е ред на някоя жена да си замине. Да изравнят бройката.  Simple Smile

Някой има ли "Десет малки негърчета" вкъщи? Ако може да прехвърли последните страници с обясненията, кой беше убиеца там и при този случай ли ставаше въпрос за инсценирана смърт.
В библиотеката, книгата естествено беше взета, а докато я поръчам да дойде ще отнеме време.

# 52
  • София
  • Мнения: 6 210
Кейси, от тук можеш да я четеш он-лайн. Аз пък опитах да намеря филма, но за английската версия, която е качена в замунда, пишеше доста негативни мения и се отказах.

ПС: забравих, че си в чужбина! Ако нещо има проблем с линка, пиши, ще копна момента, който те интересува Wink

# 53
  • Мнения: 295
Това с инсценираната смърт май беше друг роман.Аз съм и луда фенка на Агата и повече от половината книги съм и ги чела,но за Десет изобщо не си спомням сюжета....
Вярно много е дразнещо,че никой не открива трупове ooooh!

# 54
  • Мнения: 7 837
Ааа, Вени, златна си, благодаря.  Simple Smile Прочетох края. Съдията убива всички, като в процеса на това, инсценира смъртта си, за да не буди подозрение.
Ако следват подобна логика, може някой от убитите или бъдещите жертви, всъщност да не е убит, а да е убиеца.

# 55
  • Кюстендил
  • Мнения: 67
Значи може и самия Уйекфийлд да е жив още и той да е убиеца newsm78

# 56
  • Мнения: 7 837
Може. Никъде не става ясно, как е умрял Уейкфийлд, само споменават, че шерифът го е убил.
Но, защо пък, ако е жив, ще убива хора, които не познава? И, ако е жив, къде е бил през тези 7 години...
Ох, спирам да мисля до другата серия  Laughing

# 57
  • София
  • Мнения: 5 828
Според мен този Уейкфийлд е набеден и въбще не е бил убиец  Thinking


Между другото да не е изместен в неделя, нещо такова виждам по разни сайтове?

# 58
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Запис
изгледах трите серии вчера и ми хареса
Само 13 серии ли ще бъде?

# 59
  • София
  • Мнения: 5 828
Засега са обявени 13, дано да има рейтинг и да му направят пълен сезон  fingerscrossed

# 60
  • София
  • Мнения: 6 210
Добро утро! Ето новият епизод в замунда:)

Засега са обявени 13, дано да има рейтинг и да му направят пълен сезон  fingerscrossed
Рейтинг ми се струва, че ще имат, ама дано актьори да им останат, че с тия темпове...  Joy

# 61
  • Мнения: 7 837
Това четвърти епизод ли е? Снощи нямаше серия, изместиха излъчванията в събота вечер. Нещо като "предизвестена смърт" се получава...

Последна редакция: пт, 01 май 2009, 16:48 от Кейси

# 62
  • София
  • Мнения: 6 210
Да, Кейси, нов епизод е! Свалих го и го превъртях набързо, но не съм го гледала, защото ще чакам субтитрите.
Хм, много странно, това е вторият сериал /от тези, които следя/, чиито епизоди излизат преди официалното им излъчване. Как става тая работа, не знам  Rolling Eyes

# 63
  • Мнения: 7 837
Пуснали са го явно в нета първо.
Не знам, какво искат от CBS и какви рейтинзи гонят. Като гледам, старта не е толкова лош, естествено, не може да се доближи до CSI, ако това целят. Можеха да изчакат още 1-2 епизода...Дано поне пуснат всичките 13 серии.

# 64
  • Кюстендил
  • Мнения: 67
http://DMCA-removal-from-Google/index.php?

Буквичките най-сетне са готови Party

Изгледах серията, ще ви изчакам и вас, че едни съмнения ме глождят.

# 65
# 66
  • Мнения: 7 837
Ние пак в събота ще го гледаме, не е честно на канадците да до излъчват в четвъртък, пък.

И мен ме глождят съмнения. Само се увеличава групана на заподозрените, харесва ми.  Simple Smile
Казват че Джоел го имало и на снимки от по-нататъчни серии. Но пък, не отричат че сценария се мени в движение и може да не са актуални.

# 67
  • София
  • Мнения: 1 891
Да сложа тук героите , да са ни пред очите.

# 68
  • София
  • Мнения: 6 210
Изгледах четвърти епизод. Съвсем се завърта интрига с намирането на торбата с парите и трупа!
Пък моите хора - тъщата и зетя - и те продължават да се "уважават" и да всяват смут  Mr. Green
С голямо нетърпение очаквам субтитрите и на петия епизод!

# 69
  • София
  • Мнения: 1 891
И аз ги чакам .  Sad
Аз подозирам младоженеца и Аби.
С тези намеци за духове се надявам да не обърнат жанра.

# 70
  • Мнения: 295
Не мога да си обясня как не усетиха липсата на девойката с кученцето???

Рибаря яко ме кефи-дано не е той килъра Wink

# 71
  • Мнения: 7 914
какъв е този 5ти епизод.. аз само 2 съм гледала.. отивам да търся
 Rolling Eyes

Последна редакция: пт, 08 май 2009, 23:49 от звездичка

# 72
  • София
  • Мнения: 6 210
какъ е този 5ти епизод.. аз само 2 съм гледала.. отивам да търся
 Rolling Eyes

Eеее, блазя ти, че можеш да гледаш цели три епизода накуп Simple Smile
Иначе - да, сериалчето е на 5 серия вече. В замунда ги има качени, но мисля ти не можеше да сваляш от там... или те бъркам с някоя друга колежка от форума  Embarassed?

# 73
  • Мнения: 7 914
Вени***
 аз съм - не ме бъркаш Crazy

ако може линка за епизод 4? Blush

# 74
  • София
  • Мнения: 6 210
звездичка, а от мининова теглиш ли без проблем?
Ето линк към мининова - http://www.mininova.org/tor/2556951, ако ти върши работа. И един към замунда - за всеки случай http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=170048&hit=1

# 75
  • София
  • Мнения: 1 891
Звездичке , и в наносет го пускат.
Ако имаш проблеми,ще ти ги качвам в dox.bg  Grinning

# 76
  • Мнения: 7 914
звездичка, а от мининова теглиш ли без проблем?
Ето линк към мининова - http://www.mininova.org/tor/2556951, ако ти върши работа. И един към замунда - за всеки случай http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=170048&hit=1

в мининова го видях ,но е с италиански субтитри и удоволствието е наполовина Rolling Eyes

  bouquet за линка от замунда Hug



Ако имаш проблеми,ще ти ги качвам в dox.bg  Grinning
ако ти се качва торентите са ми най необходими  Blush
като ги имам си ги тегля за минутки Party Party

наносет...не мога да го разбера сайта -  пише ,ч е за мята държава лимита е изчерен Thinking

# 77
  • София
  • Мнения: 6 210
в мининова го видях ,но е с италиански субтитри и удоволствието е наполовина Rolling Eyes

  bouquet за линка от замунда Hug
Да, бе, чак сега обърнах внимание, че е със италиански субтитри, при това вградени  Crazy

Ако avicom е възпрепятствана и не може да ти качи някоя серия - свиркай, и аз ще помагам. Често съм на компютъра, така че няма да ми коства нищо  Peace

# 78
  • Мнения: 7 914
Вени***
авиком си преложи услугите... благодаря за предложението  bouquet.. кой знае в бъдеще Blush


извинете ме за огромния офф, който направих Blush Blush Blush Blush

# 79
  • Мнения: 295
Аз наспоследък вземам субтитри от http://www.subtitleseeker.com/
Слагам си английските,че нямам търпение да го преведат.И за много сериали забелязвам,че качват българските,преди да ги качат по БГ сайтовете за субтитри.

Та тези италиански дали не могат да с е заменят?

# 80
  • Мнения: 7 837
Не мога да си обясня как не усетиха липсата на девойката с кученцето???


Да, как не се усетиха, поне на партито на младоженката.
В едно от интервютата с продуцента, той каза, че до 5-та серия всичко си тече бавно и спокойно и след това, започват да се усещат и да си задават въпроси. Така че, свърши слънчевото време...  Simple Smile

# 81
  • Мнения: 7 914
изгледах и 5те епизода...въпроса е кой е потърпевшия? Mr. Green


аз залагам на

 ББбащата на Абби... Crazy
пиша с ББ , понеже не знам дaли всички са гледали епизод 5 Thinking

Последна редакция: нд, 10 май 2009, 13:28 от звездичка

# 82
  • Кюстендил
  • Мнения: 67
Още не съм гледала 5-ти епизод, чакам си буквите, но още след втория епизод се усъмних в него Crazy

# 83
  • Мнения: 295
Не съм гледала още 5ти,но в 4ти ми се изгуби брата на младоженеца...Не помня да е умирал newsm78

# 84
  • Кюстендил
  • Мнения: 67
Не е умирал, но не са го и показвали в четвъртия епизод Simple Smile

# 85
  • София
  • Мнения: 1 891
Хъм , аз също се усъмних в бащата първоначално , но си мисля че всъщност прикрива следите на дъщеря си. Не знам защо,но Аби ми е много подозрителна.
Също не разбрах на каква база е тази нетърпимост към баща й.

# 86
  • Мнения: 295
Бррр,изгледах 5тата серия,не мога да разбера какъв му р проблема на Джей Ди?
Определено ще се забърза действието...

# 87
  • София
  • Мнения: 1 891
И този Джей Ди е един тип...  Rolling Eyes
Аз чакам буквите , не съм гледала 5 епизод - голямо чакане.  Sad

# 88
  • Мнения: 7 837
И Маги, която отговаря за уреждането на сватбата, става също съмнителна. Тя е може би единствената, която знае, кой къде трябва да застане в църквата, ако приемем, че последната жертва не е избрана напосоки, а е предвидено, кой трябва да бъде.

# 89
  • София
  • Мнения: 1 891
Не се сещам коя е Маги,но ще й обърна специално внимание,когато дойдат субтитрите.  Rolling Eyes

# 90
  • Мнения: 7 837


Малко като страничен и уж безличен образ е към момента, но сигурно нарочно я представят така.


А Джей Ди си е леко шантав, но едва ли е виновен за последната случка. Но пък, онази глава на елен (или беше сърна?) в стаята на брат му,  може и да е негово дело.

# 91
  • Мнения: 295
Малко прибързваме...не дадоха със сигурност кой е посечен май newsm78

# 92
  • Мнения: 7 837
Аз, затова не пиша име (нищо не е сигурно), но доколкото разбрах, той (няма да казвам кой, че някой не са гледали още серията), вече не е като опция в играта "Избери следващата жертва", която е на сайта на CBS.  Simple Smile
Всичко стана много бързо, но ето една снимка с добре хванат кадър.
http://twitpic.com/4ynz2
Който не е гледал серията, да не отваря  Simple Smile

# 93
  • Мнения: 7 914
Малко прибързваме...не дадоха със сигурност кой е посечен май newsm78

от моите снимки от предния ми пост се вижда идеално Whistling


Всичко стана много бързо, но ето една снимка с добре хванат кадър.
http://twitpic.com/4ynz2


и моята е подобна Mr. Green

# 94
  • Мнения: 7 837
Видях аз.  Simple Smile Но на тази се вижда и острието. Иначе, има вероятност да е отскочил в последния момент, но според промото, което дадоха за следващия епизод, шерифът стоеше до труп.
А и им е време вече и на по-едрите риби, да си заминават. Досега само плявата посичаха...  Laughing

# 95
  • Мнения: 7 914
Иначе, има вероятност да е отскочил в последния момент, ....
А и им е време вече и на по-едрите риби, да си заминават. Досега само плявата посичаха...  Laughing

ако беше отскочило, щяха да развалят филма според  мен  Rolling Eyes... ако шЪ правят комедия, да казват навреме Mr. Green


плявата е необходима, колкото подгряваща група наконцерт на мега звезда... или кратко казано, за да захапем по здраво Mr. Green

# 96
  • Мнения: 7 837
И това е от страницата на CBS. Пускат подобни интервютата със всяка жертва.

http://www.youtube.com/watch?v=ulArwLn6HCs

# 97
  • Мнения: 295
Абе то се вижда..ама докато не видя труп не вярвам Joy Joy
Ами господина с кучето...
А и на мен ми се стори,че бащата на булката нещо много бързо му видя сметката,попретупаха там нещата.

# 98
  • Мнения: 7 837
Кой е този с кучето, става ясно от статия от архива на Харпърс Глоуб
http://www.harpersglobe.com/tlc_units/filter/3/296/1

Изобщо, в този сайт има доста доп. информация и дори в клиповете им явно има улики, но нямам нерви и там да следя развитието, защото само въпросите се увеличават.

Иначе от последния епизод, най-много ме гложди, защо, шерифът, като намери онова нещо в езерото, първо тръгна на звъни на Аби. Всички сме гледали полицейски сериали и е ясно, каква е процедурата в такъв случай...

Последна редакция: пн, 11 май 2009, 22:55 от Кейси

# 99
# 100
  • София
  • Мнения: 1 891
Изобщо не разбрах накрая бащата на булката приключи ли .
Също този човек с белега откъде се появи?

# 101
  • Кюстендил
  • Мнения: 67
Мисля, че беше бащата на булката, да, а този с белега се появи от гората Wink на мен ми заприлича на снимките на Уйекфилд, ама може и да съм се объркала newsm78

# 102
  • Мнения: 7 837
Човекът с кучето и белезите от изгаряне е работил в шерифството, белезите му са причинени от Уейкфийл. Имал е 40% изгаряния, в следствие на експлозия, причинена от Уейкфилд. Не е споменавано за него в сериала, но го пише в статия от Харпърс глоуб (вестника на острова)  Simple Smile

# 103
  • София
  • Мнения: 1 891
Аз разчитам да си спазят уговорката за 25 участника и да не изкачат от храстите други,с кучета.  Mr. Green
А това детенце - много приятели имало... Нарочно ни отклоняват вниманието с него , май.

# 104
  • София
  • Мнения: 6 210
Аз разчитам да си спазят уговорката за 25 участника и да не изкачат от храстите други,с кучета.  Mr. Green
Ако искаме втори сезон и при темповете, с които изтрепват героите до този момент... направо си е в реда на нещата да се появяват нови герои от гори, храсталаци и тем подобни  Joy
Хареса ми епизода, май наистина ще започне раздвижване след него. Обаче ще ми е кофти за бащата на булката, харесвам този актьор /играе и в Отчаяните съпруги/.

# 105
  • Мнения: 7 837
Нарочно ни обръщат внимание на доста неща. Има си и термин за това - red herring.

Специално този заместник шериф Харкин е като подводен камък, веднага се замисляш, дали той не е сложил капаните из гората. От друга страна пък, едва ли ще е толкова плосък сценария. А, може, той да е направил тези капани, а истинския убиец, да ги използва за своите цели.

# 106
  • Мнения: 7 914
идея си нямам кой е убиеца...но все си мисля, че капаните не са от него Peace

# 107
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Чак сега виждам темата и се присъединявам като един от най-големите фенове на Острова  Hug
Отивам да чета отначало  Hug

# 108
  • София
  • Мнения: 5 828
Снощи най-после намерих време за последната серия  Simple Smile
Мен този, приятеля на Аби, започва да ме съмнява, прекалено свестен изглежда  Thinking

# 109
  • Мнения: 295
Излезе 6ти епизод...ей сега вече ще стане напечено Mr. GreenАз не съм го гледала,че чакам поне английските субс да качат.

# 110
  • Мнения: 7 837
Най-после започнаха на по-бързи обороти. След всяка нова серия имам нова, различна теория  Joy

# 111
# 112
  • Мнения: 7 837
Нещо интересно, свързано с по-предни епизоди, скрийшотове на три от бележките.

Тази Хенри я прати на Триш
http://i330.photobucket.com/albums/l409/netino78/random/hunternote.jpg

Тази я намери шерифа
http://i330.photobucket.com/albums/l409/netino78/random/millsnote.jpg

Последната е от църквата
http://i330.photobucket.com/albums/l409/netino78/random/rehearsallist.jpg



А, ето още една
http://i330.photobucket.com/albums/l409/netino78/random/henryyoung.jpg

Увеличена е, за да се види специфичното изписване на буквата "М" на бялата кутия.
Тя е еднаква и при горните надписи, както и "U".



Последна редакция: пн, 01 юни 2009, 20:19 от Кейси

# 113
  • София
  • Мнения: 1 891
ZIL , знам че ти правиш субтитрите и ти благодаря от имато на всички фенки тук !   bouquet

# 114
  • София
  • Мнения: 6 210
Привет! Ето и линк към субтитрите за  епизод 7!
ZIL, приеми благодарности и от мен - и аз, като другите момичета тук, уважавам и ценя високо трудът, който полагаш   bouquet.

# 115
  • Мнения: 295
И аз се извинявам,че "рекламирах" еднодневен сайт,но изобщо не знам къде първо се публикуват субтитрите и кои сайтове са "правилните".От чуждестранните сайтове най-често вземам субтиитри на Английски.
Съжалявам,разбира се,че уважаваме труда на преводачите!

Аз още не съм изгледала епизода,мисля да си посъбера няколко накуп Mr. Green


# 116
Благодаря за бързата реакция и човешкото отношение към мен тук! Kameliya, съжалявам и прощавай, че съм цитирал целия пост, заедно с твоя линк и нямах предвид този сайт, а другия, но нека не задълбавам. Ще ви разясня няколко неща накратко за субтитрите - предполагам, че поне няма да е излишно да ги знаете Simple Smile Има 2 големи сайта за бг субтитри: САБ и Юнакс, където превеждаме и правим субтитри безплатно, добровлно, в свободното си време и като хоби. Адски малко са българите преводачи, които работят извън тези сайтове и вероятно качват субтитрите по някакви външни сайтове - това по повод дали могат да се появят там, преди авторът им да ги е качил на един от цитираните сайтове. След излизането на английски субтитри (което е относително като време, след излъчването на епизода по телевизията), по тях се започва превод и направа на българските, според свободното време на преводача. В САБ, при одобрение на качени субтитри, има изисквания за техническото изпълнение и правописа, така че те да не са просто бързи, неграмотни и нескопосани, ами вие да имате възможност да изгледате любимия сериал или филм с удоволствие. Затова прощавайте, ако понякога ви се струва, че се бавим и едва ли не нарочно лишаваме феновете от субтитри, но цялата работа изисква време и оформление, за да се получи качествен краен продукт и това е идеята ни. Извинявам се, че прекалих с "лекциите", но исках да разясня няколко неща, които вероятно не са известни на всички.
Още веднъж ви благодаря, момичета! Желая здраве и късмет на вас, вашите момчета и дечица.

# 117
  • София
  • Мнения: 6 210
ZIL, "лекцията" ти ще е полезна за всички нас, които не сме запознати в детайли с механизмите за правене и публикуване на буквичките.
Ще ми позволиш ли и един въпрос, така и така си ни "паднал" в темата  Wink! Как си избираш филмите и сериалите, с чиито превод се заемаш? Трябва ли обезателно да ги харесаш и следиш, или понякога превеждаш и неща, които са ти скучни? И за да не спамя съвсем - нямаме награда от 1000 USD, но кой мислиш е убиеца в Harper's Island?
Опс  Embarassed, въпросите станаха повечко, ама така е в женски форум... пусто любопитство  ooooh!

# 118
  • София
  • Мнения: 1 891
ZIL тази седмица приятно ни изненада с буквички още във вторник.  Peace

Аби сега дъщеря на Уейкфийлд ли ще излезе ?  Thinking
Много ми е странна , така втернчено гледа,очите й...не се усмихва.
А за Мадисън - момиченцето ми е толкова вътрешно , че не знам как ще дочакам петък.  Sad

# 119
Вени, не се притеснявай да питаш каквото искаш - ако го знам и мога, ще ти отговоря... както каза, паднал съм ви Simple Smile Всеки преводач има различни критерии за избор и сам решава с какво да се захване, прави си тема и започва. Аз преди това се занимавах със сериала "Knight Rider" (2008) и след края му, реших да се заема с "Харпър" и да го започна от началото. Принципно превеждам неща, които ми харесват и допадат, а по повод женския форум - мои и на колежка са субтитрите на "The Women / Жените" (2008), където няма мъже дори като статисти и единственият е бебето момченце, което се ражда накрая Simple Smile Не знам дали се справям, често ми помагат и хора от нашия форум, но винаги могат да се намерят грешки и преводът да е по-добър. По-трудната част е правенето и оформянето на самите субтитри, така че да станат гледаеми и не да се взираш в тях, а да видиш нещо и от филма Simple Smile Относно кой е убиецът ли... нямам представа, но се чудя дали таблицата с отметки на убитите Тук е по азбучен ред, или накрая Аби ще се окаже с "червено" квадратче, според легендата на таблицата Simple Smile
avicom, всичко зависи от излизането на английските субтитри - оттам моята работа отнема около ден. Английските взеха да се бавят, защото преди сериалът се излъчваше по CBS в четвъртък вечер в САЩ и петък сутрин беше на торент при нас, но го преместиха при тях в събота вечер, а канадската Global продължава да го излъчва в четвъртък и от нея са риповете. Английски субтитри излизат около ден след излъчването в САЩ и така... надявам се, че се изразих разбираемо, но отново прекалих с монолога - прощавайте!

# 120
  • София
  • Мнения: 1 891
ZIL, знам че е така и търпя  и всеки ден влизам в сайта със субтитрите и чакам да видя ника ти.  Sad

Знаех си аз, че е Аби...  Whistling

Само да те питам правилно ли изписвам Уейкфийлд - така ли е ?
Също всички писма и телефонни номера,които ги дават в кадър превеждате ли ги , защото нямам в момента спомен,а са важни.

# 121
  • Мнения: 7 837
Тази таблица е точно по азбучен ред на останалите живи. Мъртвите ги подреждат по поредност на епизода, в който са убити. Рано е да се каже, дали е Аби. Но, че е дъщеря на Уейкфийл, е почти сигурно.
Хенри е много по-съмнителен, предвид еднаквия почерк на бележката до Триш и тази до шерифа.

Моето усещане е, че убийците са поне двама.

# 122
  • София
  • Мнения: 1 891
Е нали по резюме са 25 и убиецът е един.
То и за мен ми е невъзможно да е един, в смисъл няма начин да не е комбина някаква.
Хенри -и аз така чак ме изненада усърдието,с което гонеше брат си.

# 123
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
ZIL и аз ти благодаря сърдечно за субтитрите, че ни направи част от този вълнуващ сериал.
Любим ми е   bouquet
Мисля вече, че убиеца е един, но не мога да разбера какви са поводите и доводите му за теди убийства.
А ако са двама 98 % са Аби и Хенри  Crazy

# 124
  • Мнения: 7 837
Да, Хенри и Аби се набиват. Отделно, Джими, Шерифа, че и JD. И, само заради това, че си ги избираме, като потенциални убийци, се надявам да не са те.
Буут не ми излиза от ума, единствената инцидентна жертва е. Може още да е жив, един гроб, нищо не означава. Може да е син на Уейкфийл или направо брат-близнак на Аби  Laughing

# 125
  • Мнения: 295
Младоженеца ми е на мен фаворит отначало...все ми прилича на света вода ненапита.

# 126
avicom, аз го изписвам Уейкфилд, т.е. - без Й, но твоето е по-правилно от гледна точка изказа, както в "Бягство от затвора", главният герой е Скоуфийлд Simple Smile Реших да изписвам така името, за да се чете по-лесно в субтитрите и ще е кофти сега да почна да го променям, след като така е писано вече 7 епизода. Относно надписи/статии, заглавия и бележки - превеждам и слагам субтитър само на тези, чието времетраене на екрана го позволява.
Относно цитираната таблица, сам предположих, че ги подреждат според убития в пореден епизод, иначе би било издаване на всичко и загуба на интерес. Мисля, че засега успяват да задържат интригата и аз лично не се досещам кой е убиецът. Постепенно нещата ще се разплетат Simple Smile

# 127
  • Мнения: 7 837
Днес четох, че това е едно от малкото шоута, от което досега не е изтекла вътрешна информация, какво ще се случи в следващите епизоди или дори накрая. За всеки случай обаче, са заснети 3 различни варианта на край, така че,  ако в следващите седмици, някой се изпусне, могат да отреагират с нов завършек.  Simple Smile

# 128
Този път реших да ви изненадам още същия ден Simple Smile
Субтитри за епизод 8  Приятно гледане!

# 129
  • София
  • Мнения: 6 210
Този път реших да ви изненадам още същия ден Simple Smile
Субтитри за епизод 8  Приятно гледане!
Леле, ZIL, чудесен си  Party!!! Благодаря първо за скорострелния превод и второ за това, че лично ни информира  bouquet

ПС: за пръв път ми се случва първо да сваля субтитрите и после филма  Joy

# 130
  • Кюстендил
  • Мнения: 67
Този път реших да ви изненадам още същия ден Simple Smile
Субтитри за епизод 8  Приятно гледане!

 Hug

Изненадата беше страхотна, мерси  bouquet

# 131
  • София
  • Мнения: 1 891
И аз не съм свалила епизода , но субтитрите са ми на компа.  Grinning

ZIL , страхотно ни  зарадва !
Голямо благодаря !   bouquet

# 132
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
ЕЕЕЕЕЕ, ZIL невероятен си  Hug
Получаваш каса бира от мен, аз днес гледах без субтитри, просто няма такъв филм друг, който така ме впечатлява и така го чакам! Велик е!
Сега тъкмо бях тръгнала да лягам   Grinning но се радвам че наминах, сега ще си   го пусна, да си го изгледам на спокойствие като бял човек. Серията е повече от интересна.

# 133
  • София
  • Мнения: 5 828
ZIL, благодаря и от мен, удоволствие е да се гледа сериалчето с твоите субтитри   smile3525

Кейси, за Буут е интересна идея  thumbsup
И на мен ми минава през главата идеята, че е някой когото мислим за мъртъв  Thinking
Продължава да ми е главен заподозрян Джими.

# 134
  • Мнения: 7 837
Ъх, кой, кой?
Не ме четете, ако не сте гледали, че имам нужда да си изпиша обърканите мислите от снощи насам...  Joy


Съли почна да се набива също на очи. Като слагаха багажа в колата, говореше, колко близки били JD и Хенри, а Хенри в предната серия каза, че двамата с брат му, не са поддържали връзка след смъртта на родителите им и са израсли разделени. Кой лъже?
Няколко пъти връщам, за да се опитам да разбера, какво се опита да каже JD на Аби в началото, кое име, сякаш е Кал... После, като видя Хенри зад нея, заговори друго. Само че в привюто за следващия епизод, Хенри е в нормалните сцени, не може да е той.
Джими, Съли, Кал... Но пък, Джими бече с Аби, когато убиха Харкин, шерифа и той не е...Дани все още е някак си безличен, може да е нарочно...
Буут е идеалния заподозрян да убива, мислят го за мъртъв.
Ако е някой от младите герои, дали негов баща не е лежал с Уейкфийл в затвора преди...


Ооо, има вече снимки на дневника в интернет, хората се опитват да го разчитат даже.

http://chaosxinc.com/page1.bmp
http://chaosxinc.com/page2.bmp


Цитат
They treat us like animals in here. … Everything is like that … Survival is the only law to live by. … must protect yourself because everyone … is hunting. Yes I … I want to survive. I must go after … Practice for when I’m out and met … people that deserve. I don’t deserve to be hunted. But some people in here they ... it. One guy was killed today. I don’t’ think he deserved it. He could have been in here because Mills lied about him too. Probably … a lot of people ... people out of. The … up in a cage. But we of us will ... usually get out. And we will make …

The guy who died today. It won’t be … stabbed in the back. A .. may to kill someone when I … I will look right into his eyes. I will turn … to me. I will look … in his eyes. And I will kill him. I will watch the life … from his eyes. And I will be the last thing he sees. This guy who died I … thing to …. I saw to … eyes. He was reaching for me. But I had nothing to do with …. To survive in here. I have to … The guy who did the killing, they call him … I don’t know what to say trying to say. I don’t know the man he killed. But I couldn’t say everything … There was …

In the bottom photo, I cannot read most of it, just a few words.

Left page: … large fishing net … but played their part. … to be punished … everything wrong … I WILL NOT AID

Right page: I will be doing the world a favor when I … I will be doing God a favor when I kill you. … can’t see it. … harpoon through your head. … I will pull out your … flesh … heart.

Цитат
i will be revenge stabbing....like they...i will be revenge coming...large fishing net. ... i'll hang them up high for everyone to see... are the real ones. You are the one who need to be punished. I'm being patient....hidden in a bible...because i didn't do anything wrong but they..... i will not hide you... i fail i'll....see to you... what you did and you will pay with all you have....


Голяма мания  Simple Smile

Последна редакция: нд, 07 юни 2009, 18:43 от Кейси

# 135
  • София
  • Мнения: 6 210
Добро утро! Хайде на епизод 9 - Harper's Island

# 136
Здравейте и от мен. Благодаря много за хубавото отношение и оценката на субтитрите.
Веднага след излизане на английски субтитри, ще започна епизод 9 и отново ще драсна линк тук, когато са качени и одобрени на нашия сайт.

# 137
  • Кюстендил
  • Мнения: 67
ZIL, Благодаря ти, ще чакам с нетърпение субтитрите  bouquet

# 138
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Много вълнуващ епизод, няма да коментирам нищо преди да сте изгледали  Peace
Само ще спомена едно мое подозрение - ако майката на Аби все пак е имала преди Аби друго дете от Уейкфиилд  Rolling Eyes възможно ли е то да е убиецът?

# 139
  • Мнения: 7 837
На мен, все по-реално ми изглежда, как е имала още едно дете, заедно с Аби. И не спирам да си представям Буут като извършител...
Отвикнала съм от страшни филми, не гледам такива. Снощи, в тъмното, докато течеше серията, си затворих очите, като малките деца, на няколко пъти  Simple Smile

# 140
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Не, не заедно с Аби, преди  Аби, може да е родила детето на Уейкфиилд, да е дошла и да се е скрила при полицая, а след това да е родила и Аби , щом разкриха тайната и подозренията, че Аби е негово дете значи не е  Naughty

По същия начин в предишния епизод искаха да си мислим, че Хенри е убил брат си, но щом като го покажат, значи не е  Rolling Eyes

# 141
  • Мнения: 7 837
Златна, права си, никъде не беше указано, че Аби е негово дете, такова усещане ни създават просто. В дневника не беше отбелязан пол на детето, спокойно може да е някой от мъжете. А, може  и самият Уейкфийлд да си е мислел, че тя носи неговото дете, а да не е било вярно.
Не е сигурно дори, че дневникът е писан от Уейкфийлд, само защото Харкин го твърдеше. Може да е дело на някой друг.

# 142
  • София
  • Мнения: 6 210
Момичета, така ми погъделичкахте любопитството, че реших да си пусна епизода, макар и без субтитри. И о, чудо, английският ми не бил чак толкова зле  Mr. Green!!! Изгледах я без проблем и всичко разбрах!!!
Много интересен епизод, много страховит, наистина. Млъквам, за да не развалям удоволствието и на другите.
Определено има заигравка около Уейкфийлд, но да видим каква  Thinking. На мен продължава да ми е подозрителен русия младеж с английския акцент - забравих му името! Ако помните началните епизоди, той се измъкна от една от клопките, които бяха заложени из гората.

# 143
  • Мнения: 295
Аз искам да се върна малко назад-някой беше споменал,че Буут умря при инцидент.Не го ли застреляха???Аз останах с впечатлението,че не дебеланкото,а изстрел дойде от някъде и го покоси.Или се бъркам?

Аз ще се почудя още малко дали да я гледам сега/.

# 144
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Аз се сетих кой е убиеца  Crazy Party Mr. Green
В 1 епизод, началните минути Аби дойде с такси, шофьора беше изключително странен  Twisted Evil това е брат и, син на Уейкфиилд. Закарал я е и е започнал играта  Flutter

# 145
  • Мнения: 7 837
При Буут не стана съвсем ясно, уж инцидентно се самозастреля с пистолета, който държеше. И то, точно в бедрената артерия, което предизвика бързата му смърт. Възможно е да е бил и застрелян, убиецът е добър стрелец, предвид как нацели Ричард с харпуна и Харкин със стрелите. Няколко пъти въртях момента с прострелването, не се чуват два изстрела, но ако има заглушител, няма и да се чуят.


Шофьорът на таксито, в първа серия, не беше ли черен? Мен ме гложди първата смърт, на Бен, под лодката. Как може да сме сигурни, дали това е бил наистина Бен, логично ни насочиха, че е той. Ами, ако не е...

# 146
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Вярно, може и да не е бил Бен под лодката  Thinking
Не беше черен, беше бял с очила и разни лепенки по него, гледаше много странно и злобно, даваха го много  Rolling Eyes

# 147
  • Мнения: 7 837
А аз го помня черен с превръзка на едното око  Crazy
Някой друг помни ли? Сега ще си пусна първа серия пак...

Видях го - черен с очила и бяла превръзка на лявото око.

Последна редакция: нд, 14 юни 2009, 19:50 от Кейси

# 148
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
е, стига де, как черен  Crazy

има субтитри вече в замунда, но не знам дали са на ЗИЛ

http://www.mediafire.com/download.php?eummuyymowk

# 149
  • Learn to fly. Fly away.
  • Мнения: 284
Stava vse po-interesno. BB: Nameriha detenceto i to spodeli s Abi , 4e go e otvlqkal sherifa   Shocked

Последна редакция: нд, 14 юни 2009, 22:56 от queen_of_spades

# 150
  • София
  • Мнения: 6 210
queen_of_spades, добре дошла при нас  Peace. Ама има хора, които сигурно още не са гледали серията. Можеш ли да си редактираш поста и да направиш буквичките бели, за да им е интересно?

# 151
  • Learn to fly. Fly away.
  • Мнения: 284
6te se opitam, izvinqvaite

# 152
  • София
  • Мнения: 6 210
Успяла си, благодаря  bowuu

# 153
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Stava vse po-interesno. BB: Nameriha detenceto i to spodeli s Abi , 4e go e otvlqkal sherifa   Shocked


Wink  Не, не каза така, каза БАЩА ТИ АБИ  Rolling Eyes а баща може и уейкфиилд да и е  newsm78

# 154
  • Learn to fly. Fly away.
  • Мнения: 284
Zlatna, права си.  newsm78 Всъщност, колко серии е филма? Не е ли рано за развръзката?

# 155
  • София
  • Мнения: 6 210
Ами в линковете на Кейси в началото на темата пише, че ще има 13 епизода. Значи горе-долу си е време за развръзка.
Но сериала ми харесва и разчитам, че сценаристите ще изпратят оживялите герои на друг остров с друг убиец, за да имаме възможност да гледаме и втори сезон  Mr. Green

# 156
  • Learn to fly. Fly away.
  • Мнения: 284
Ако сериите са 13, според мен е раничко за развръзка.
Не мисля, че Уейкфийлд е убиеца. Някой, който най-малко подозираме е,
или някой, който смятаме за мъртъв.

Последна редакция: вт, 16 юни 2009, 00:29 от queen_of_spades

# 157
Субтитри за епизод 9 ,в случай, че някой ги чака!
Приятно гледане и до скоро.

# 158
  • Мнения: 7 837
В официалния борд на сериала, постоянно никнат теми, уж с изтичаща информация, кой имал познати в CBS, кой какво чул и т.н. Кое е истина и кое, не, няма как да се докаже. По-напред писах, че са снимани 3 различни варианта на край, днес мернах, че са даже 6, за всеки случай.

Определено истерията нараства с наближаване на финала.
За съжаление, няма да има следващ сезон от този тип, поне така съобщиха официално от CBS.

# 159
  • София
  • Мнения: 5 828
Stava vse po-interesno. BB: Nameriha detenceto i to spodeli s Abi , 4e go e otvlqkal sherifa   Shocked


Wink  Не, не каза така, каза БАЩА ТИ АБИ  Rolling Eyes а баща може и уейкфиилд да и е  newsm78

Каза точно - Your dad, abby. You know, the sheriff.  Peace

На мен пък ми стана съмнителна Маги - не знам каква е точно, май управителка на хотела  Thinking
Много странно гледаше детето накрая, а и как така не знае, че има тунели под хотела  newsm78

ZIL, благодаря    bouquet

# 160
  • Мнения: 7 837
Маги и на мен ми е съмнителна още от смъртта на Уелингтън в църквата. Тогава тя спомена нещо от типа, че отецът не можел да присъства, а никой още не знаеше, че го няма. А и тя беше наясно с това, кой къде трябва да застане.
Мадисън така я изгледа накрая, леко наплашено може би, че нищо чудно да е била подучена, какво да каже и шерифа да няма нищо общо... Но пък, трудно си я представям в малките тунели, големичка е...

Последна редакция: пн, 15 юни 2009, 23:35 от Кейси

# 161
  • Мнения: 7 837
Всеки понеделник има чат на живо с жертвите от поредната серия. Чатът свърши и ви пускам част от отговорите на двете актриси, за всеки случай в бяло, ако някой не иска да ги чете  Simple Smile

2:05
   [Comment From Aeth ]
What exactly happened to Beth anyway?
2:06
   Amber and Claudette:  Beth - it was part of the hunt for Madison. I went off on my own tryingto find her and some how ended up alone - I should have known better. Beth should have watched more horror movies.

---------------------------
2:08
   [Comment From Terbear ]
we ask everyone this-so who do you think the killer is??
2:09
   Amber and Claudette:  Claudette - I think the killers are Shane and Nikki
2:10
   Fancast Moderator:  Killer(s) Woah!
2:10
   Amber and Claudette:  Amber - My guess from episode one has been Chloe and I am sticking with it
----------------------------------------
Was Katherine sleeping while she was stabbed, or was she awake?

2:11
   Amber and Claudette:  Claudette - She was in a drug induced state of sleep

---------------------
2:22
   [Comment From osofine]
Do either of you think that Booth may not really be dead?
2:22
   Amber and Claudette:  Amber - I think it is possible. We never saw him get buried
2:23
   Amber and Claudette:  Claudette - you never know - anything is possible in horror

-----------------------
2:24
   [Comment From Bsye]
Claudette, what drugs was Katherine taking?
2:25
   Amber and Claudette:  Claudette - unknownly someone had slipped something in to my drink

------------------------------------
2:30
   [Comment From milissa s]
do either of you have any guesses as to who will be killed off next?
2:30
   Amber and Claudette:  Amber - I think Maggie may go soon
2:31
   Amber and Claudette:  Claudette - I think it is time to mix it up - I think Shea or Trish will be victims next

Последна редакция: вт, 16 юни 2009, 00:21 от Кейси

# 162
  • Мнения: 295
Май 10 еп. е излязъл по-рано Mr. Green
Но не намирам субтитри за сега.Вече е качен по торентите.

# 163
  • Мнения: 7 837
Поне две теории ми се сринаха снощи  Laughing

# 164
# 165
  • София
  • Мнения: 6 210
Благодаря, ZIL!

Епизодът наистина е супер интересен! Пробвах без субтитри, но определено на места не схващах какво става.
Благодарение на ZIL (отново) ще го изгледам като хората  Mr. Green!

# 166
  • София
  • Мнения: 1 891
Тъкмо дойдох да ви зарадвам , че има буквички , но ZIL ме е изпреварил - държи си на думата !   bouquet
Сега на спокойствие ще гледам и отваряме коментарната рубрика.  Grinning

# 167
  • Мнения: 776
Късен запис в темата Blush Имах две теории за убиеца, но след 10 еп. май се сринаха Laughing И все пак смятам Thinking, не знам трябва ли бели букви за предположение без имена Mr. Green, но слагам Peace, че някой от мъжете ще се окаже детето на Уейкфийлд, което му помага. Вие какво мислите? Wink
Иначе сериалът само един сезон ли ще бъде? Rolling Eyes

# 168
  • София
  • Мнения: 6 210
Малко по-напред в темата, Кейси беше писала, че сценаристите от CBS са обявили, че следващ сезон точно в този вид няма да има. То няма и как, изтрепаха де що актьор се вясна  Joy, бъзикам се!
Иначе и аз искам да споделя, че ми се разбиха на пух и прах всичките версии, които си бях скалъпила! Сега определено смятам като kiora, т.е. предположението й в бяло.

# 169
  • Мнения: 7 837
Ето промото за следващия епизод

http://www.youtube.com/watch?v=1aLOkGfQH2A


Вървят слухове за голям, двучасов финал...


И да си допиша в бяло  JoyСега, имам подозрение, че е Джими, макар че не съм се отказала от Буут. Обаче, шерифа в разговора си с Аби, сякаш искаше да й обърне внимание точно на Джими, особено, когато й натърти, че Джими я обича и че в тази игра Уейкфийл използва всичко, което обичат, срещу тях самите...Но, може да е поредната объркваща ни улика. И най-вероятно е, защото има доста време до края...
И, защо Мадисън, не каза на майка си, че е излъгала за Аби, а каза на леля си?

Утре е чата на живо с последните жертви. Може да пуснат някоя следа, както миналата седмица за "убийците", а не "убиеца".

Последна редакция: вт, 23 юни 2009, 15:58 от Кейси

# 170
  • Мнения: 776
Малко по-напред в темата, Кейси беше писала, че сценаристите от CBS са обявили, че следващ сезон точно в този вид няма да има. То няма и как, изтрепаха де що актьор се вясна  Joy, бъзикам се!
Иначе и аз искам да споделя, че ми се разбиха на пух и прах всичките версии, които си бях скалъпила! Сега определено смятам като kiora, т.е. предположението й в бяло.

Логично е Thinking, аз не се бях замисляла Embarassed Какво наистина може да дават във втори сезон? Идеята се изчерпва с настоящия Wink
Вени*** Hug, май сме на прав път с поредната ни теория Laughing, последната сцена от промото на следващия епизод загатва в тази насока Wink ББ: Аз междудругото се колебаех между гаджето на Аби и Хенри.

Последна редакция: вт, 23 юни 2009, 16:09 от kiora

# 171
  • Мнения: 7 837
Това е постнал в twitter един от продуцентите

Цитат
4 deaths this week. actually, 5 deaths, but we show you 4. one of the most emotional death scenes you'll see on network tv...

# 172
  • София
  • Мнения: 1 891
Ох  Grinning
Да ви кажа , че появят ли се субтитрите , до един час вече всички сме го гледали , та край на писането в бяло.  Grinning
Аз съм се нагледала на ужаси , но последните две серии ми действат много на психиката - оглеждам се и се ослушвам час-два.  Mr. Green
Иначе за дедектив не ставам - и моите теории претърпяха крах.
Безинтересно ми е убиецът да е Уейкфийлд.
Така че и аз влизам в редовете ви . Теорията да му помага синът/дъщерята и той/тя да са един от всички там за мен е по-интригуваща.
Другото ,което ме вълнува е фактът , че ще оцелее само един по резюме. Та , питам се , сценаристите допускат ли смърт на дете - грубо ми идва.
Мадисън от първите серии говори за новия си приятел...
Едва ли е тя , но по някакъв начин ми се струва , че е замесена.
Не ми се смейте - тръгвам от най-абсурдния вариант , за да стигна до истината.  Rolling Eyes

# 173
  • София
  • Мнения: 6 210
Детето още от първите серии е много любопитен герой  Peace! Уейкфийлд задължително играе комбина с някого, въпросът е с кого  Mr. Green!? А и това, че "всичко е заради Аби" ме човърка...  Възможно ли е Хенри да не е толкова влюбен в Триш, колкото в Аби? Дали не си разчиства пътя към нея, е, вярно че го прави по ужасен начин, ама нали за това са филмите!

# 174
  • Мнения: 7 837
Може и това, че от 5 убийства, ще видим 4 тази седмица, да значи, че и на Мадисън й е ред, но само ще го загатнат, защото, да, публиката не обича да гледа такива моменти.

Чудя се, дали това, че ни карат да мислим в насока дете на Уейкфийлд, не е поредната уловка. Всъщност, може да е някой, който е открил Уейкфийлд и е сключил сделка с него, без да му е роднина. Триш, Шиа? Дори барманката Ники...
А Дани съвсем пък излиза от подозрение, дори само, заради това, че е черен.


Тази седмица излиза 11 епизод. 12-ти и 13-ти са заедно на 11 юли.

# 175
  • София
  • Мнения: 5 828
Малко съм разочарвана, че се появи Уейкфийлд  Confused
При това положение вече не можем да се водим от това кой къде е бил по време на убийствата, т.е. може да е всеки  Tired

# 176
  • Мнения: 7 837
Това е блога на един от продуцентите, ако ви се чете има интересни неща за изминалите серии

http://www.televisionwithoutpity.com/blogs/guest/

А, това последно е туитнал той
Цитат
Booth is dead. Booth is not the killer. Unless someone went in and re-edited the last 3 episodes, which is unlikely. D-E-A-D.

# 177
  • София
  • Мнения: 1 891
Кейси , той продуцентът да не е чел нашия форум ?  Mr. Green
Това като че специално за теб го е писал.
Нали ти побутваше Буут да е убиецът.  Grinning
Нямам търпение да дойде петък !

пп. Мадисън ще е тази , която ще загине , без да го видим детайлно.
Гадно е , че изобщо включиха и дете.  Sad

# 178
  • Мнения: 7 837
avicom, ако знаеш в официалния борд на сериала, колко версии вървят паралелно. Аз си забраних да влизам там, поне до неделя  Laughing
Нищо не каза шерифа в днешния "чат с жертвата", беше предпазлив и заобиколен.

Това е последно от продуцента
Цитат
killer is 1 of the main 25, 5 folks are knocked off in ep 11, killer may or may not have an accomplice, may be survivors

# 179
  • Мнения: 4 785
avicom ме запали да гледам, снощи изгледах 8 епизода, а трябваше да спя - едвам се откъснах от 9-ти, сега ще тегля 10-ти и тази нощ ще ги догледам, кофти е че няма другите, че аз накуп обичам, да не чакам  Mr. Green

Сега ще изчета темата и ще коментирам вече и аз  Crazy

# 180
  • София
  • Мнения: 6 210
•ºt®eisyº•, добре дошла при другите запалени по сериала! А в замунда вече е качен и 11 епизод!

# 181
  • Мнения: 4 785
•ºt®eisyº•, добре дошла при другите запалени по сериала! А в замунда вече е качен и 11 епизод!

Ох, супер тая нощ ще тегля и ще гледам (после може да се скатая да поспя), макар че хем епизодите не са много страшни, хем спах на запалена лампа в коридора, че бях сама  Mr. Green

# 182
  • Мнения: 123
С такова нетърпение чаках 11 епизод, но в крайна сметка останах разочарована от самата серия. Само краят горе-долу внесе някакво разнообразие като повдигна разни въпроси.
Чакам вече и последните 2 епизода,за да се разясни вече кой,какво и защо е правил. Да си призная не можах да си изграда собствена теория/било то и грешна/ , която да ми отговори на тези въпроси Blush
Исках да напиша разни неща за серията,ама не успях да ги направя в бял шрифт-как го правите това...на мен ми излизат всякакви цветове,ама не и бял Tired

# 183
  • Мнения: 4 785
Цъкаш бутона за цвят и примерно ако си натиснала червен red го заместваш с white  Simple Smile

# 184
  • Мнения: 123
•ºt®eisyº• ,мерси Hug
Та исках да кажа следното: въобще не разбрах как Уейкфилд остана жив с една кама в ръката, като наш'те хора имаха няколко оръжия под ръка срещу него...направо го изкараха"безсмъртен" ooooh! Явно,че ако убиецът наистина е само един,то това е той...ама дали има съучастник Thinking.... На края на серията-сцените за Джими, предполагам,че може да е просто пясък в очите за заблуждение-нещо като краят на онази серия,в която Мадисън каза,че шерифът я е отвлякъл. И все се питам абе къде изчезнаха местните жители Thinking

# 185
  • Мнения: 3
Kenga_ напълно съм съгласна с теб! Тъй като аз изгледах 10-те серии една след друга миналата събота и снощи и 11-та, моето мнение е, че малко го поомазаха в последните серии сериала.  Sad
ББ: На въпроса на Кенга- местните заминаха с лодката, а другите останаха заради Мадисън (когато беше изчезнала). А на мен ми се разби сърцето заради Кал и Клоуи, бяха ми любимците  Confused Колкото до Джими- според мен след толкова много намеци, че той е съучастника на Уейкфийлд, накрая ще се окаже напълно невинен, просто няма как по моята логика да е замесен, май почвам да клоня към Хенри. А още нещо недоизпипано ми беше Уейкфийлд като отиде в бара и мацките хукнаха към тоалетната да се спасяват, Триш се сети да вземе пушката, но не можа да го застреля, а го остави да убие приятелчето на Джими (забравих му в момента името)  smile3555

# 186
  • Мнения: 7 837
Една от най-слабите серии, за мен.
Иначе, сценарият си е леко недодялан на моменти, но няма начин, особено предвид цялостната идея. А и с малко неща вече могат да излъжат съвременния зрител...

# 187
# 188
  • Мнения: 4 785

Е, че хубаво - все на нощни ми излизат буквичките, мерси. Ще убия малко време и тази нощ  Whistling

# 189
  • Мнения: 776
Напълно съгласна с Коралче Hug Peace, мен тази сцена с Триш ми извади очите Mr. Green, много "чик чирик" момент Wink, зрителят да не е малоумен Naughty
ББ: На този етап ми се потвърдиха съмненията за Джими, но току виж наистина е само пясък в очите Thinking Хенри ми е в "черния списък" изначално Mr. Green, но започнах да се съмнявам и в жените Tired ooooh!. Тепърва предстои да се разкрие и "тайната" Rolling Eyes около убийствата, трябва да измислят нещо по-така за финала Peace

# 190
  • София
  • Мнения: 1 891
Гледах , бе не беше чак толкова зле серията.
Не ми се пише в бяло , но този , към който ни насочиха - не мисля,че е така.
Ако проблемът е в тези,които обичат , аз виждам друг, значително по-влюбен.  Whistling
Хайде,казвайте дали сте готови , че така се изказах - аз не се схванах даже.  Grinning

# 191
  • Мнения: 7 837
Една от жените ще е, според мен. Дори, Клои не я отписвам, защото реално не я видяхме да умира...

# 192
  • София
  • Мнения: 1 891
Добре де, аз сега ги броих на пръсти  Embarassed - ми не са 5 убитите.
А защо Клои - не й виждам мотивът.
Все ми се струва, че около Хенри , Триш и Аби има нещо.  Thinking

# 193
  • Мнения: 7 837
Не е Клои, мацката, която я играе, току що потвърди че е мъртва. В момента тече чата на живо с нея и Кал.
avicom , забравяш помощника на шерифа в църквата  Simple Smile


А това е прясно по повод и нашата чуденка, защо никой не уцелва Уейкфилд

Q:How come none of the characters were able to take a clear shot at Wakefield? They missed like ALL the time.
A: easy answer is, these guys have never fired a gun before. no training. the better answer is, watch the first 5 min of ep 12

Продуцента е туитнал последно, относно 12 епизод
Цитат
More than 1 death & less than 4, and tons of Wakefield backstory revealed. Final 2 min of show will shock you.

# 194
  • София
  • Мнения: 1 891
Да , така са 5 , мерси .  Grinning
Чакам да ме шокират , макар че аз във всички се съмнявам , но в Хенри най-много.  Thinking

# 195
  • София
  • Мнения: 5 828
Друго не знам, обаче много готина музика имаше в тази серия  Grinning
Не беше чак толкова лоша, държа ме в напрежение през цялото време.
И на мен ми се изпариха всички теории  Tired

# 196
  • Мнения: 37
Какво става с 12 серия,да не би да има една седмица почивка  newsm78

# 197
  • Мнения: 7 837
Финалните две серии ще се излъчат в Щатите заедно на 11 юли. В Канада, мисля че бяха в два поредни дни, на 9 и 10 юли.

# 198
  • Мнения: 4 785
Аз едва снощи успях да изгледам 11 серия - интересна ми беше. Сега чакам и финалната  Peace

# 199
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Давайте да разнищим с кой е комбина Уейкфиилд  newsm78

# 200
  • Мнения: 4 785
Давайте да разнищим с кой е комбина Уейкфиилд  newsm78

Изобщо не смея и да предполагам  #Crazy Освен имам една гениална идея - чихуа-хуа-то на оная русата дето я запалиха  Mr. Green То се появява на всякъде, а сега е в сянка - шегувам се де, ама...не знам!

# 201
  • Мнения: 295
Хенри и Джими май са най-често спряганите ,но какво ще кажете за сестрата на Триш?
На мен ми е все така една неизразяваща емоции,като добавим колко и е удобно да умрат мъжа и и любовницата му,как изчезването на дъщеря и накара всички да останат.Именно тя ги молеше и убеждаваше да не напускат острова...

# 202
  • София
  • Мнения: 6 210
Изобщо не смея и да предполагам  #Crazy Освен имам една гениална идея - чихуа-хуа-то на оная русата дето я запалиха  Mr. Green То се появява на всякъде, а сега е в сянка - шегувам се де, ама...не знам!
ха ха ха, ох, със сълзи се смея, •ºt®eisyº•  Joy! Идеята ти е наистина гениална  Hug
Иначе моите основни заподозряни ги изтрепаха в последните серии. Но все си мисля, че съучастник е някой, който има нещо към Аби. Може да е мъж, може да е жена и да я мрази!

# 203
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Мисля, че рибарчето  Mr. Green ще ме прощава, но не му запомних името е първото дете на Уейкфиилд. Шерифа затова го е проучвал, полу-брат е на Аби. Шерифа затова си размени живота с този на рибаря, защото смята, че ако Аби е с него ще е в безопасност, Уейкфиилд няма да убие детето си.

Втори вариант: сестрата на Триш е първото дете на Уейкфиилд, а малката му е внучка. Двете са ми много странни  Crazy

# 204
  • Мнения: 123
Аз гласувам за Хенри-като съучастник на Уейкфилд и негов син. Малко се съмнявам Джими да е брат на Аби и майка им да им разрешава да се гаджосват (освен ако сценаристите не са го измислили правдоподобно). А и не се сещам нещо да се споменава за родителите на Хенри-няма ги на сватбата,а и нямам спомен той да е споменавал нещо за тях. От друга страна пък Хенри и Аби са отраснали заедно-едва ли е бил бездомен. Уфффф, пак взех да се обърквам в собствените си теории Crazy
Чакам си финалните серии...жалко,че точно на 11-ти заминавам на почивка,но поне като се върна ще са излезли и субтитрите Blush

# 205
  • София
  • Мнения: 5 828
По торентите качиха 13-ти епизод, а 12-ти го няма  Thinking

# 206
  • Мнения: 37
Тъкмо и аз това се чудих и реших да надникна тук.но....... newsm78

# 207
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Сигурно Уейкфиилд го е убил 12 епизод Mr. Green

# 208
  • Мнения: 295
Странно,нали утре излизат епизодите.Станало е някакво предварително "изтичане" на серията и то само на тази.
Направо ми иде от любопитство да го изгледам,ама после ще стане тъпо като се появи 12еп.

# 209
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Аз го изгледах 13 епизод, нищо няма да споменавам засега, дори не искам да пиша дали ми е харесал или не финала, но искам да попитам момичетата, които гледат в чужбина ако вече са изгледали финала  Rolling Eyes това ли е официалният финал? Или е изтекъл някакъв епизод от многобройните заснети финали на филма  Crazy
Моля ако някой е гледал да ми напише на лични  Hug

# 210
  • София
  • Мнения: 6 210
Ама много съм глупава  ooooh!! Реших да прочета коментарите в замунда и да видя дали някой няма да внесе яснота за неразборията с 12-ти епизод. Там един сладур направо е написал кой е убиеца, така че не правете като мен, ако искате да гледате финала без предварително да знаете завършекът му.

Ето какво пише в замунда за обърквацията с епизодите:
"norrsken (Потребител) написано на 2009-07-10 19:19:19 GMT
В Канада е настъпило тотално объркване, защото по принцип Harper's Island се излъчва всеки четвъртък от 22.00ч. Този четвъртък по изключение е излъчен двоен епизод, който е започнал в 21.00ч. Уви,  релийз тимовете не са знаели за промяната в програмата и затова сега имаме само 13-ти епизод в интернет.
В събота финалът ще се излъчва по CBS в Америка, така че в неделя сутрин епизод 12 ще е тук. "

# 211
  • Мнения: 295
Вени-това обяснява всичко Mr. GreenСамо не знам как сега да гледам 12,като изгледах 13ти???Надявам се от другата седмица да почнем да коментираме вече Laughing

# 212
  • София
  • Мнения: 6 210
Привет, момичета! Появи се 12 епизод на Острова  Mr. Green

# 213
  • София
  • Мнения: 790
Между другото и в Арената ги има последните 2 епизода, с по-добро качество, но и там няма субтитри.

# 214
  • Sf
  • Мнения: 808
Civil Twilight's Letter's - търся я тази песен от 11 епизод, когато Клои пада в реката. Песента е страхотна. Дали знаете откъде може да се свали! Леле как се запалих и аз по този сериал  Grinning

П.П. Намериха ми я в Клюкарник темата за МР3-ки

Последна редакция: нд, 12 юли 2009, 15:29 от Кроасания

# 215
  • София
  • Мнения: 6 210
Civil Twilight's Letter's - търся я тази песен от 11 епизод, когато Клои пада в реката. Песента е страхотна. Дали знаете откъде може да се свали! Леле как се запалих и аз по този сериал  Grinning

Мисля, че я намерих! Ама не съм много сигурна, защото си изтрих 11-ти епизод  ooooh! Civil Twilight's Letter's from the sky.

# 216
  • Sf
  • Мнения: 808
Civil Twilight's Letter's - търся я тази песен от 11 епизод, когато Клои пада в реката. Песента е страхотна. Дали знаете откъде може да се свали! Леле как се запалих и аз по този сериал  Grinning

Мисля, че я намерих! Ама не съм много сигурна, защото си изтрих 11-ти епизод  ooooh! Civil Twilight's Letter's from the sky.

Вени, супер както винаги. Сега и ако албум на Civil Twilights намериш  Hug

# 217
  • Sf
  • Мнения: 808
Леле, гледах 12 епизод... Не мога да повярвам...

# 218
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Леле, гледах 12 епизод... Не мога да повярвам...
Joy Joy Joy е как, даже е много елементарно замислено, очаквах всичко, но не и толкова предсказуем и елементарен финал  ooooh!

# 219
  • Sf
  • Мнения: 808
Този актьор винаги съм го гледала в комедийни, глуповати роли, както и в роли на добрия. Не мога да го възприема просто...
1. Out of Practice - добрия малък брат, разведен и малко смотан
2. Jake 2.0 агент Джейк Фоули - добрият, натъпкан с нанороботи  newsm78
3. Popular - кльощавият съученик...


Спомняте ли си актьора от Беглецът, сериала с Тим Дали? Там едноръкият го играеше един рижавко - Nick Chinlund, който във всички други роли на добър или смешен герой просто не ми се връзваше... Симпатяга иначе...

Та и сега със сина на Уейкфийлд... Иначе Уейкфийлд актьорът беше много добър. А може би създателите на сериала това са целяли - този, който най-малко се очаква да се покаже като чудовище...

Психология някаква  Mr. Green

Аз лично ви препоръчвам Bones - http://www.imdb.com/title/tt0460627/Bones]http://www.imdb.com/title/tt0460627 - 4 сезона май бяха, но наистина страхотен сериал!

http://DMCA-removal-from-Google/browse.php?search=bones&cat= … ;incldead=1/Bones download in Zamunda all seasons

Последна редакция: нд, 12 юли 2009, 19:29 от Кроасания

# 220
  • Мнения: 7 837
Съвсем по план, като за тв сериал, си завърши. И аз съм леко разочарована, но, от друга страна, и доволна. Беше забавно, да нищим теории вкъщи, през всичките тези седмици.  Simple Smile

# 221
# 222
  • София
  • Мнения: 790
Аз изгледах последните епизоди снощи и съм разочарована  Rolling Eyes Сериалът вървеше много добре, но финала хич не беше това което очаквах..

# 223
# 224
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289

Благодаря ЗИЛ, радвам се, че с безупречният си превод ни направи част от магията на Острова, благодаря ти за неуморният труд и перфектният превод  Hug


Аз изгледах последните епизоди снощи и съм разочарована  Rolling Eyes Сериалът вървеше много добре, но финала хич не беше това което очаквах..
Така е, аз също съм много разочарована, не ми хареса, много предвидим финал, връщах се и четох от 1 епизод има хора, които са познали кой ще е убиеца и че на този точно не му е чиста работата  hahaha
Не може такъв великолепен сериал да има такъв посредствен и елементарен край, просто не е реално, а и какви измислици писаха, че са се снимали 3-4 версии или повече даже на финала, ако това е най-силната представям си другите какви смешки са били.
Сериала ми хареса до 10 епизод някъде, оттам е пълно разочарование.
Дано да има нещо втори сезон, макар и не със същите актьори, Аби повече не мога да я понеса да се кокори като че е видяла призрак  Joy но да има подобна кримка, която ако е  възможно да ни държи до края в напрежение и неведение  Whistling

# 225
  • Мнения: 2 149
Привет Hug
Аз докато се наканя да го изгледам сериала,и той свършил Laughing
Много ми хареса началото,ще го глътна за 2 дена Laughing

# 226
  • Sf
  • Мнения: 808

Поздравления за субтитрите. Многоми хареса стила на превод. Поздравления!!!

# 227
Субтитри за еп. 13 Приятно гледане Simple Smile

Е, това беше. Момичета, искам отново да ви благодаря за страхотното и мило отношение към мен тук, за комплиментите и удоволствието да бъда част от компанията ви.
Желая на вас и семействата ви много здраве, късмет и приятно прекарване на летните дни.

# 228
  • София
  • Мнения: 1 891
ZIL ,   bouquet
Свърши много работа , при това качествено, кадърно и граматически вярно. Надявам се да се срещаме отново в някой друг сериал. Успех от мен !
Аз тъкмо изгледах 12-ти епизод и се втурнах да коментирам .
Сега удоволствието ще ми е пълно - минавам към финала !
Все пак моята теория се подтвърди . Помощникът на Уейкфийлд е точно този , който подозирах. Отивам да гледам развръзката , с надеждата да има връщане назад през годините , за да схвана мотивите на тези двамата.

# 229
  • София
  • Мнения: 6 210
Момичета, искам отново да ви благодаря за страхотното и мило отношение към мен тук, за комплиментите и удоволствието да бъда част от компанията ви.
Желая на вас и семействата ви много здраве, късмет и приятно прекарване на летните дни.
ZIL, удоволствието беше и наше! Присъединявам се още веднъж към поздравленията за грамотните, качествени и не на последно място - бързи преводи   bouquet. На теб също хубаво, слънчево и усмихнато лято!

Като цяло сериалът ми допадна. Ще ми бъде интересно, ако продуцентите предложат някакъв вариант на втори сезон.

# 230
  • София
  • Мнения: 1 891
Еее , свърши .  Sad
Последната серия беше доста разводнена , но схванах мотивите на убиеца - ако изобщо идеите на един психопат могат да бъдат схванати.
Беше ми приятна компанията ви !  Hug
До нови срещи в други теми , а защо не и в Островът на Харпър 2 !  Grinning

# 231
  • Кюстендил
  • Мнения: 67
Субтитри за еп. 13 Приятно гледане Simple Smile

Е, това беше. Момичета, искам отново да ви благодаря за страхотното и мило отношение към мен тук, за комплиментите и удоволствието да бъда част от компанията ви.
Желая на вас и семействата ви много здраве, късмет и приятно прекарване на летните дни.

И аз благодря за качствените и бързи преводи на хубавия сериал. До нови срещи и успех в това, което правиш.

# 232
  • Мнения: 4 785
Е сега го тегля и сядам да гледам, да си потвърдя подозренията за чухуа-хуа-killer!

Не беше моята теория  Mr. Green Иначе и аз си мислех, че това е убиецът, но ми беше прекалено брутално.... Много ми хареса филмът! Благодаря на ZIL за перфектния превод!

пп - оставиха си отворен края - не видях Хенри мъртъв, значи може пък и да има сезон 2!

Последна редакция: вт, 14 юли 2009, 03:51 от •ºt®eisyº•

# 233
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 843
Как не си видяла Хенри мъртъв. Баш доста мъртъв си беше с онова острие в корема.

Наистина ме разочароваха последните две серии. Да не говорим, че Хенри изобщо не ми се върза  с психопатското си вържание от последните серии. И много плоско беше оправданието за убийствата. Не ми хареса.

Аз също се върнах да прочета началото на темата и поздравявам Авиком и Кейси - точно в десетката. Браво. Радвам се, че съм следяла темата от началото иначе щеше да ми се убие интереса Wink

Последна редакция: вт, 14 юли 2009, 10:17 от Miriel

# 234
  • София
  • Мнения: 5 828
Аз снощи изгледах двете серии на куп и честно казано не беше чак толкова зле  Grinning
Естествено за Хенри беше доста лесно да се сетиш, но пък то не остана и кой знае какъв друг избор.

А, да, специални благодарности на ZIL    bouquet

Кейси, няма ли да почва нещо ново  Grinning
Аз загледах Warehouse 13, първата серия не беше лоша  Peace

Последна редакция: ср, 15 юли 2009, 15:39 от Amidala

# 235
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
АЗ гледам HUSTLE и Gossip girl и съм очарована  Heart Eyes и двата сериала са страхотни!

# 236
  • Мнения: 7 837
Нещо, което донякъде напомня Харпърс айлънд, поне съдейки по привюто ще е от този тип, започва от есента по АВС - Happy Town

http://abc.go.com/fallpreview/index?pn=happytown

# 237
  • Мнения: 776
Много банален финал Tired, въпреки че ми се потвърдиха подозренията Peace Изобщо не разбрах мотивите на Хенри - може ли, само защото майка ти те изоставила и те е отгледало друго семейство, да търсиш отмъщение ooooh! Пълна недомислица Confused Разочарована съм Sad
Я кажете за този Harper's Globe? Thinking Има ли го качен някъде и има ли връзка с Harper's Island Rolling Eyes Аз попаднах на някаква 16-та серия в нета, героите са различни и много много не разбрах за какво иде реч Blush

# 238
  • Мнения: 7 837
Така и не стигнах до обстойно разглеждане на Харпърс глоуб
http://www.harpersglobe.com/

Героите са различни, да. Някъде мернах, че убиецът бил един и същ, но не съм гледала нито един епизод от Харпърс глоуб.
Имаше и информация, свързана с героите в Харпърс айлънд, главно из статиите, напр. за обезобразения помощник шериф, за затворническите години на Уейкфийл или за това, как шерифът уж е убил Уейкфийл.

# 239
  • Мнения: 4 785
Филмът ми хареса, но наистина се разочаровах от мотивите на Хенри - недомислено си беше, чак до такава касапница, че повярвал и на баща си... а и много недомислици имаше по принцип. Въпреки това филмът ми беше различен и го гледах с кеф  Heart Eyes

# 240
  • Мнения: 776
Кейси, благодаря за инфо-то  bouquet Ако го пуснат из торент сайтовете, може и да го гледам Mr. Green. Засега обаче не го откривам в Замунда и Арена Peace

# 241
  • Мнения: 693
И аз да се запиша страхотно сериалче, мъжа ми ме обяви за луда да гледам такива неща, но мен си ми хареса  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт