"Twilight "/"Здрач" - в игра на покер залагаме на Алис - тема 8

  • 36 384
  • 411
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 229
Иzвинявам се,но честно каzано вие почвате да ме драzните....Имам чувството,че не става дума zа фенове,а zа критици...."Това не ми харесва,онова не ми харесва"....Ами лесно е да се критикува някой,който е съzдал нешто от теzи,които не са.Работата,която е довела до съштествуването на това нешто(zа да има какво да критикувате) трябва да се уважава Rolling Eyes Не искам да поставям въпрос,относно моята скромна персона(и аz не съм критерий zа ништо),но на фона на филмите,които иzлиzат напоследък,кой от кой по брутални,с неzнам какви си комп анимации и ефекти с перфектно тунинговани актьори....нямам ништо против на един филм като "3драч".И мисля,че цялата идея е не толкова до фолма,а до непоправимата романтична душа на авторката Стефани...Просто явно улучиха правилния актьор по който очевадно въzдиша "мало и голямо"...Иначе и аz силно се съмнявам,че броя на пишештите тук би бил толкова висок.
3нам,че всеки има право да си каже мнението,zатова и споделям моето...Спрете да гледате филма по сто пъти и да се вzирате в грешките на екипа...Гроzно е.3а мен книгата и филма са малко бягство от реалността,един няколко часов мираж zа свят пълен с романтика...И мисля,че точно това трябва да бъде,а не тема zа аналиz от курсова работа...

# 406
  • Мнения: 2 897
MKT, ако не пишеше на смесица от кирилица и латиница може би щях да прочета и след 1то ти изречение Peace

П.С. Не че не съм съгласна с някои от нещата, които си казала, аз също гледам и чета за удоволствие, а не за да анализирам до най-малкия детайл, но все пак.. трудно е да се прочете написаното от теб.
Определено.

# 407
  • Мнения: 229
И аz съжалявам,нямам техническата въzможност да пиша по друг начин...

# 408
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 801
MKT, момент. Защо да не го критикуваме newsm78 Това, че харесваме филма не означава, че трябва да си затворим очите върху някои недостатъци. Част от пишещите тук, харесахме филма след прочитането на книгата. Аз например съм от тях. "Красотата" му ми се разкри след като изчетох книгите и разбрах някои черти от характерите на персонажите, защо постъпват по този начин и т.н. Джаспър в закусвалнята се държи точно като ударен с мокър парцал Laughing Бела на моменти прекалява със заекването Wink Определено не гледаме филмите за да търсим грешки, защо да го правим Thinking

# 409
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
Дени, не е ли време за нова тема?  bouquet
Какво решихме последно всичко ли вече разискваме или имаме още табута?
Аз за пореден път започнах отначало, за да мога да се включа с точни коментари,( започнах много да бъркам нещата кое от коя книга е) Embarassed

# 410
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Странно, на мен много ми допада как се Джаксън пресъздава Джаспър. Той се бори с инстинктите си, как да гледа?

# 411

Общи условия

Активация на акаунт