"През облаците слънцето наднича, ДЕКЕМВРИйчето в парковете тича!"

  • 14 886
  • 243
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 695
conkа, пиши по-често!  Hug
На мен май вече ми се иска второ, надявам се скоро да се навия.  Rolling Eyes 
я да ви покажем едно варненско декемврийско великденско парти  Mr. Green е, имаше и един младеж за цвят  Laughing
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=368217
Големи сладури  Heart Eyes , всички ги разпознах, все едно си ги познавам.  Laughing  Hug
За пола на децата и броя им съм стигнала до извода, че човек много силно се влияе от примера в семейството му. Преди всичко да са живи и здрави, това е най-важното.  Peace
Бургаските мами, на линия ли сте за срещи горещи?   bouquet

# 76
  • Мнения: 320
Gotovi sme!
Nqmam kirilica i za tova ne pi6a, ina4e vi 4eta vseki den! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 77
  • Мнения: 3 695
Gotovi sme!
Nqmam kirilica i za tova ne pi6a, ina4e vi 4eta vseki den! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Аааа, само няма да се оправдваш, форумът си има Кредор!   Crossing Arms
Пишете на кирилица! Какво е КРЕДОР, как се използва? Кирилизиращи програми.
Почвай да пишеш всеки ден, че и по няколко пъти, за да наваксаш отсъствието!  newsm66  Naughty  Hug
Утре пристигаме на морския бряг, гледайте да става за плаж.  Wink

# 78
  • Русе
  • Мнения: 150
Привет и от нас! Grinning Направо не остава време да пиша, от един месец сме без таткото и направо ми се увижда.Разходки,вкъщи работа............... Mr. Green  За мерките ние сме м/у 15-16кг  и е висок ,около 95см.Абсютно гюле,не му личат кг докато не го вдигнеш.Вмомента кръста ми е прецакан от това: "Мамо гуш" ,и вече излизаме твърдо с количката Mr. Green или с колелото,въпреки че с него пак се навеждам ,че нещо не го зацепва още и хич не го управлява. Още изцяло сме с памперс ,въпреки,че го слагам на гърне всяка сутрин и поне още 2 пъти през деня(ама ние ,като сме навън почти цял ден) нещо не му се ще.Пробвам да му обувам гащички вкъщи,но реве и си иска "пасе"(памперс) ,незнам как ще го отуча?! Само да се стопли още малко и ще бъда твърда (надявам се да успея).Чао от нас и весели празници! Grinning

# 79
  • Мнения: 535
Ние сме 14кг и 91см  Mr. Green Шушонка си ми е, но здраве да е Heart Eyes
Вече смятам да не й слагам памперс за следобедния сън, защото после не иска да й го махам  Crossing Arms Иначе има инциденти понякога, но общо взето мисията е успешна  Flutter

# 80
  • Варна
  • Мнения: 144
Аз памперсите за спане вече ги махнах , но пък тя започна все по-често да се напишква ooooh! . А до преди това 1 м. поне нямаше и капка в памперса . Приятелки ме успокояват че това е временно , та так чакам си да отмине този период.
Иначе бибата в яслата вече са я махнали , но вкъщи все още си я търси . Ама това ми е бял кахър , само да ми е здрава тя сама ще я изхвърли !
Кг- около 14кг. ама не и личат , а см- около 92см

Абе di_  ,това хубавото Велючи китайче ли ще го правите ? Wink

# 81
  • Мнения: 535
troia , да, нашият тати вече е там и в началото на август тръгваме и ние  Grinning Ще бъде една голяма авантюра  Crazy

# 82
  • Русе
  • Мнения: 150
Eй , Ди ! Това е направо страхотна авантюра ! Нас така ни влече изтока ,ама за сега не са се наредили нещата за натам! Пожелавам ви много хармония и незабравими преживявания! Оммммммммм Heart Eyes

# 83
  • Мнения: 535
Благодаря  Heart Eyes
Като наближи малко моментът, ще давате съвети за пътуването със самолет, че направо не знам как ще се справим   Whistling

# 84
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
di_  ще се справите - ти само съвети искай Simple Smile До тук сме със 7 полета и доста палави преживявания покрай тях.
За колко време ще сте там?

# 85
  • Мнения: 535
Първият път ще стоим до началото на декмври, защото тогава най-късно Велизара трябва да тръгне на градина  Whistling А за после ще видим  - зависи как ще се адаптира малката към средата  Heart Eyes

# 86
  • Мнения: 125
Оф, Ди, на собствен гръб знам, че авантюрата не е малка. От все сърце ви желая успех!  Heart Eyes

# 87
  • сто акровата гора
  • Мнения: 230
Здравейте дами  Hug
Ето ни и нас, бяхме 3 дни на Рибарица, много хубаво, отдавна ни е любимо място, но откакто си имаме Сонка не бяхме ходили. Времето беше супер, е на 2ри ни валя малко, но все пак се  разхождахме из Тетевен така че не беше нещо гадно, а на 3ти беше направо супер. На Соня много й хареса че беше с бате Момчил, (със сестра ми и зет ми бяхме, че племенника беше рожденник на 1ви) тичаха по полянките, папаха мръвки на скара, абе всичко както си му е ред  Party
Ето снимки ако ви се гледат, ама не са хич малко  Flutter СНИМКИ ОТ РИБАРИЦА
Ди страхотна авантюра наистина, ще поткрепяме от тук виртуално   Heart Eyes
troia едно детенце тук беше така с памперса, ама мина и това, явно е на периоди. А за бибата и ние като вас, в яслата е без откакто е тръгнала, в къщи зависи в какво настроение е, а навън само ако зъби я свият я търси или ако види едно детенце приятелче което е постоянно с биба, явно Мими=биба  hahaha Последните седмица две много малко я иска, но явно е пауза от зъбаци че проби долу един от последните кътници, че май и втори, но за него не съм сигурна. Та чакам да излязат всички и ще я натискам да я маха, въпреки че не върви номера с дадохме я на кучето (Ошо куче, тате бие го и земе биба на Соя!), на бебе Бобо, на кумувете ни бебето също не стана (Бобо има биба, това Соя биба!), та не знам точно как ще стане  Thinking Абе живи и здрави и бибата ще се откаже рано или късно.
Хайде стига съм ви досаждала, прегръдки от нас и приятен ден   bouquet

# 88
  • Мнения: 423
здравейте и от нас ето и с какво се занимаваме ние
http://s41.radikal.ru/i094/0905/04/eca74b4d3d11.jpg
http://s39.radikal.ru/i086/0905/b3/c3c27fac73e8.jpg

а ето и цялото изпълнение http://www.vbox7.com/play:3fe40a54

Като цяло сме добре, живи и здрави!   bouquet

# 89
  • Мнения: 629
Здравейте-здравейте  Grinning
Толкова отдавна не съм писала, че направо ме е срам  Embarassed
А видях страхотни снимки, Вержи с това клипче с гукането ми оправи настроението поне за два дни напред  Hug
Ние сме добре, боледувахме малко, но за сега сме здрави. Ама Зори всеки път си споделя градинските болести с мен. Направо не знам какъв е тоя мой имунитет.  Confused
Гледам мерките обсъждате. Аз направо не знам какво да кажа. Последно достоверно мерене имаше през декември - 84 см и 10.500 кг. С татито имахме един облог дали ще додрапаме до 2-та годинка до 10-те кг.  Joy Сега мисля, че е дръпнала с още 2-3 см и може би около 1 кг.
Ивчок, през август ще наминем към Копенхаген  Grinning Имаме покана от един мой датски приятел, та от 31 юли до 4 август сме при него. Вече и билетите платихме. Надявам се всичко да е наред и да долетим в датско  Grinning Само че ме тресе яко шубето с това пътуване със самолет, как ще се оправим с диваненцето, ще й понесе ли пътуването, абе явно ще си е приключение.
di, вашето пътуване обаче по-голяма авантюра ми се струва. Но съм сигурна че ще ви бъде един незабравим и приятен спомен.

Общи условия

Активация на акаунт