ПЛЕВЕН - 93

  • 15 160
  • 279
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 951
Константина, ного хубави чаршафчета с ластик за бебешко матраче си взех от Редут-а.
А това висящото (макарон му викаме  Laughing) е икейско, но аз съм си го взела миналата година от магазин за левче - срещу полицията на ъгъла на кафе "Монако". Сети ли се? Срещу бившата сладкарница "Алиса". 10лв. струваше. Провери като се разхождате, може би още ги има.

# 46
  • Мнения: 5 278
Честит празник на всички,макар и със закъснение Simple Smile
Атракция,даное не влизаш повече до края  Peace
Дикси,супер къщичка Simple SmileИ най-вече на супер място ( за което благородно ти завиждам,знаеш Simple Smile )
И ние днес обиколихме малко родата и няколко комшии. За първи път ги водя и всички много им се радваха Simple Smile Деси,на теб пък ти завиждам за фотографа Simple Smile Толково ги гоних да им направя поне една свястна снимка на двамата заедно,и не и не. Много ме е яд.Трябва да ги заведа в някое фото. Имате ли идея колко струва една такава снимка ?

# 47
  • Мнения: 2 136
Честит имен ден на Дикси, slanced и всички носещи имен на цветя
 
Ние лазарица я пропуснахме. Натали за пръв път я гледа баба и повече от час, че аз цял ден бях на работа. А не може да я извежда на разходки.
Снощи си изкарах страхотно. Беше ми много спокойно и уютно.

# 48
  • Мнения: 87
Добрютро ви птички, гургулички и най-вече пролетни пчелички! Бъдете здрави и късметлии във вашите цветни гиздосии!

Иначе какво да кажа, всичко сте изговорили - свършиха парите и се прибрах. Сега че ода да простирам докато стане кайвето. Аре.
http://www.pomegranate.co.uk/images/smile-mug.jpg

Цитат
4. Публикуването на картинки трябва да бъде съобразено с максимално допустимите размери и обеми.
Максимално допустим размер на изображение, публикувано в мнение:
ширина - до 470 пиксела
височина - до 600 пиксела
Когато желаете да покажете дадено изображение в мнение, но изображението е с по-голям размер или обем, може просто да укажете линк към него - така, хората, които проявяват интерес ще могат да го видят без да се натоварва трафика на останалите потребители.
Изображения в мненията, неотговарящи на условията, ще бъдат замествани с техния адрес, указан като линк.

 

Последна редакция: нд, 12 апр 2009, 11:47 от Дивиана

# 49
  • Мнения: 506
Добро утро.Честит имен ден на всички носещи имена на цветя!
http://kartichki.abv.bg/sendcard.phtml?card=65021

# 50
  • Мнения: 40
Честит празник на всички с цветни имена! И да почерпя от името на моето цвете Цветина

# 51
  • Мнения: 5 026

Честит имен ден на Дикси, Ди, Slanced, Здравко на Джина, Цветина на Светла!Живи , здрави и късметливи!

# 52
  • Мнения: 544
Честит Имен Ден на всички с имена на цветя!

# 53
  • Мнения: 501
Добро утро,момичета. Честит Имен Ден на всички с имена на цветя!

# 54
# 55
  • Мнения: 189
Хайде и от мен Честит празник на всички цветенца,тревички,дръвченца.
И аз имам празнуващ,но не е цвете.Моята кака днес има професионален празник.Ето на какво работи тя!
 smile3533
                                 

# 56
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ДИКСИ, НА ЗДРАВКО НА ДЖИНА, НА ДИ_P И НА ВСИЧКИ ДРУГИ НОСЕЩИ ИМЕНА НА ЦВЕТЯ.  bouquet  bouquet  bouquet

БЛАГОДАРЯ ВИ МОМИЧЕТА. Hug
ПОЧЕРПЕТЕ СЕ.     


# 57
  • Мнения: 2 556
Честито на всички именници и именнички! Heart Eyes

# 58
  • Мнения: 248
Честит имен ден на всички, носещи нежните имена на цветя!

# 59
  • Плевен
  • Мнения: 239


ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ И ИМЕННИЧКИ!

Общи условия

Активация на акаунт