Цени за раждане

  • 20 146
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 27
Здравейте момичета.
Смятам да раждам в Майчин дом, но не мисля да си плащам за избор на еким или за ВИП стая. Интересува ме таткото може ли да присъства на раждането и ако да колко е таксата. Също така и ако може да споделите какви са услвоията там, защото знам, че е правено ремонт.

# 31
  • Мнения: 9 814
Здравейте момичета.
Смятам да раждам в Майчин дом, но не мисля да си плащам за избор на еким или за ВИП стая. Интересува ме таткото може ли да присъства на раждането и ако да колко е таксата. Също така и ако може да споделите какви са услвоията там, защото знам, че е правено ремонт.

Опцията с присъствието на бащата /която също е платена/ я има само след избор на екип.

# 32
  • Мнения: 210
Родих в Тина Киркова - нормално - без да плащам

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 337
Родих  в Окръжна - Пловдив - платих 200 лева за ВИП стая (секцио по спешност ) , имах уговрка с лекар на когото дадохме 750 лв  #Silly

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 114
Раждах и двата пъти/нормално/ в Торакс/2004,2008/ Пловдив-срещу сумата от 700лв.всичко/епидурална,принадлежности за бебето и майката/,отидох с четка за зъби.Доволно съм!

# 35
  • Мнения: 46
Аз смятам да раждам в болницата на Щерев, там цената за осигурени е 1800. Казаха че включва абсолютно всичко (дано да е така).

# 36
  • София
  • Мнения: 3 524
Избор на лекар 500 лв.
Самостоятелна зала за раждане 100 лв.
Присъствие на мъжа по време на раждането 100 лв.
Раждане във вода 250 лв.
Болничен престой в самостоятелна VІР стая 75 лв.
/за леглоден/
Болничен престой в двойна VІР стая 30 лв.
/за леглоден/
Болничен престой във VІР апартамент 120 лв.
/за леглоден/
Болничен престой в самостоятелна VІР стая в отделение „Патологична бременност” 40 лв
/за леглоден/

това е за тина киркова. Всички тези услуги са ВИП. Ако не искаш да се възползваш не плщаш нищо. Аз лично съм се възползвала и при първото, ще се възползвам и при второто раждане
при мен важи същото.  Peace не съм избирала екип, но това са цените, избирах болничния престой да е в двойна VІР стая Peace

# 37
  • Мнения: 346
Родих в Майчин дом преди 6 месеца без да плащам нищо.Доколкото знам там има 2 отделения-на 12-ия и на 7-ия етаж.Аз бях на 12-ия и съм доволна от условията.Обаче акушерките си плачат за сериозно порицание.На 7-ия бях в предродилно.Но и ако в родилното са такива условията....ужас.Нещо като казарма.

# 38
  • София
  • Мнения: 3 581
Някой в Шейново?

# 39
  • Мнения: 85
А някакви цени за болниците в Сливен ? До колкото разбрах от тук от там има някаква промяна в закона и  си плашташ дори да си здравно осигурен .Има ли значение дали раждаш в частна или държавна болница? Някой ако знае нещо нека сподели Simple Smile

              Благодаря!!!  bouquet

Последна редакция: пн, 13 апр 2009, 16:43 от Samanta 81

# 40
  • София
  • Мнения: 2 508
550 лв. за секцио в МД. И по 35 лв. на ден за ВИП стая.

# 41
  • Мнения: 462
nellyr, аз бях в Шейново! С две ръце гласувам за тая болница!!! http://www.sheynovo-ag.eu/ виж тук актуалните им цени ... ако искаш да плащаш, де Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт