Отговори
# 45
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
http://www.tamnev.com/2/more2.htm

етора серия:)

# 46
  • Мнения: 882
Reza, снимките са направо страхотни. Ти си родена за това изкуство. честно казано, почувствах се все едно съм била с Вас на море. Трябава да печелиш пари от тая работа. Те никога не са излишни. photo smile3509

# 47
  • Мнения: 4 414
Reza....абе, ти си знаеш...за снимките, де...

# 48
  • Мнения: 1 520
Много готини снимки. Личи си че и ти го умееш това изкуство. А и пак ми напомняш защо искам цифроф апарат да купувам - качеството си е качество.

agneshka, уговаряме една срещичка евентуално за начало на пазара в Слатина за тази неделя с dete_viara. Да те търсим ли? Тука си, нали. Т.е. там си. Аз ти пазя телефоните, който ми изпрати миналия път. }e zwynim. Laughing

# 49
  • Мнения: 3 743
...
agneshka, уговаряме една срещичка евентуално за начало на пазара в Слатина за тази неделя с dete_viara....

  wavey и аз живея близо до пазар Слатина    Wink

# 50
  • Мнения: 4 414
тук съм, тук съм...свиркайте! може на някое от кафета до пазара - тези с пясъка и люлките...с децата ли ще се срещаме, всъщност?

# 51
  • Мнения: 2 543
Днес моето момчеце пак има празник! Днес се чества успението на Св. Иван Рилски. Той е много обичан от нас светец и винаги ни е помагал, а Йоанчо е кръстен именно на него.
Така че, мили мои, чувствайте се почерпени! Simple Smile
Желая ви чудесен ден! Heart Eyes

# 52
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Ieppe   твоето малко момче е просто страхотно:)
хей...срещащите се!:) да се снимате и да се покажете после:))

bim-bam как ли е...има ли новини?
ма отдавна не съм показвала Дунда...ето малко снимки от вчера..
http://www.tamnev.com/dundesa/duda.htm

# 53
  • Мнения: 4 414
Ieppe , да ти е живо и здраво момченцето! Благодарим за почерпката:)
Реза, Дианка е великолепна просто! Идва ми да я намачкам  Heart Eyes

ние бяхме на лекар...имаме ужасно червено гърло и подути сливици:( сутринта нямахме разстройство...надяваме се да минем без антибиотици...изписаха ни Тантум Верде спрей...на него, обаче, пише, че не е подходящ за деца под 5 год., поради наличието на ментол....на нас ни дадоха намалена доза, ама все пак се притесних...някой знае ли защо не се дава ментол на малки деца?

# 54
  • Мнения: 417
Честито на всички празнуващи в седмицата на добрите новини. Agneshka, аз съм пръскала Тантум верде на моите деца, когато Алек беше на 2г. и два три месеца. Подейства им много добре на зачервените гърла, които и ги боляха ужасно. Не знам за ментола, но при нас нямаше проблеми.

# 55
  • София
  • Мнения: 4 412
Добър ден и от мен!
Ieppe, честит празник! Да е жив и здрав малкия юнак и да е винаги закрилян!
Reza, снимките са много добри и Диянка е пораснала, ама от морските трябва продължение... "Стигнали до една кръчма в Емона" и после... искам още...
agneshka, ние бяхме болни преди 2 месеца и неонатоложката ни каза да топим биберона в Татум Верде. Предполагам, че няма проблем.

Поздрави на всички

# 56
  • Мнения: 4 414
и аз предполагам, че няма...имам и доверие на нашата педиатърка, ама да си питам...и ми стана интересно това за ментола....не бях чувала, че не се давал на малки деца

# 57
  • Мнения: 882
В между другото, ако обърнете внимание на все повече и повече лекарства, пише, че не са за малки деца, бременни и т.н.
Започнало е едно масово презастраховане. Нали вече сме тръгнали за Европа.
честито на Йоанчо, да е жив и здрав и голям послушанко на мама и тати.
 smile3525

# 58
  • София, в офиса
  • Мнения: 1 269
Ieppe, честит празник  bouquet

# 59
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
http://www.tamnev.com/3/more3.htm

хайде...тези и стига толкова:))

Общи условия

Активация на акаунт