Момичета и момчета, молим за подкрепа!

  • 63 360
  • 1 416
  •   1
Отговори
# 1 410
  • София
  • Мнения: 5 203
О, съгласна съм с теб, тези плодови салати като да не са от нашенско Simple Smile
https://www.facebook.com/317462978413943/photos/pb.3174629784139 … ype=1&theater
но в тази днимка се крие намерение на ръководството и желание у децата

Имах предвид, че са добре поднесени тези плодове: https://www.facebook.com/317462978413943/photos/pb.3174629784139 … ype=1&theater

# 1 411
  • Къде ли не
  • Мнения: 692
 Joy Аз като видях тия чашки пълни с красота и изобщо не съм се сетила, че може да говориш за ФрУктиерата с плодове в пликче!
Аз да кажа, че в нашето училище след 1 месец всекидневно предлагане на боклуци за закуска изведнъж започнаха да се появяват плодове. Днес е имало две сливи! Обнадеждена съм, но ми е и малко смешно, защото един ден дават кроасан с отвратително съдържание и неясен произход и все пак с доста калории, а на следващия ден... две сливи! Simple Smile

# 1 412
  • Мнения: 48 052
Знаете ли, от училищното настоятелство казаха че някои родители пращат децата си гладни и протестират срещу плодовете. Искат изрично да им се дават филии и кроасани, защото засищат
Дали е вярно или не , не мога да знам. Предполагам че е възможно  и води до подобно редуване на тутманик и сливи...моркови и кроасан...филия със салам и ябълка...

# 1 413
  • София
  • Мнения: 5 203
Нито аз съм на кеф като не знам кога ще е тутманик и кога ябълка, нито тези крайно нуждаещи се родители.

# 1 414
  • Пловдив
  • Мнения: 14 094
Редуването става, защото в момента има две действащи програми - "Чаша топло мляко" и "Училищен плод". По "Чаша топло мляко" дават закуска, а по "Училищния плод" плод или зеленчук.  И при нас в понеделник сряда и петък е "Млякото", а във вторник и четвъртък "Плода". Понякога някоя от закуските на "Млякото" е плод и стават повече дните с плодове.
Надявам се да съм се изразила правилно и да сте ме разбрали.

# 1 415
  • Мнения: 48 052
Така и така съм се заяла със стола, ще поразпитам пак за тия закуски...защото въпреки всички програми, всичко си зависи на местно ниво, в конкретното училище кой какво си е решил  Tired

# 1 416
  • Пловдив
  • Мнения: 14 094
Има търг, явяват се няколко фирми и една печели. Това е.

Общи условия

Активация на акаунт