Изневяра....

  • 10 207
  • 181
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 228
Мъжете имат нужда само от четири неща: храна, покрив над главата, вагина... и непозната вагина. #2gunfire

# 151
  • Мнения: 562
Благодаря ти Изида!
Разбира се,че не му се моля, попитах го как ще продължим за напред, как ще постъпи той и това беше отговора му.Точните му думи бяха - "Имам намерение да спра" Не знам дали да вярвам, оказа се,че  никога не съм го познавала, не е бил човека за когото съм го мислела Cry
Брех, много "убедително" ми звучи това. Все едно да спре цигарите ooooh! Може и да опита,ама от другата седмица. после отлага за по-следващата... Whistling
Хемингуей го е казал: "Да се откажат цигарите е най-лесното нещо на света. Аз съм го правил поне 100 пъти"

Няма връзка по темата, но мисля, че го е казал Марк Твен. Wink А може и да се повтарят.  Laughing

А иначе съм на мнение, че всяко правило си има изключение - включително и това, което написах току-що.  Simple Smile

# 152
  • джакузита макузита
  • Мнения: 3
Мъжете имат нужда само от четири неща: храна, покрив над главата, вагина... и непозната вагина. #2gunfire
  Искрено ме разсмя Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Но не е точно така.

А иначе съм на мнение, че всяко правило си има изключение - включително и това, което написах току-що.  Simple Smile
Това е малко като "никога не казвай никога"  Peace



# 153
  • Мнения: 562

А иначе съм на мнение, че всяко правило си има изключение - включително и това, което написах току-що.  Simple Smile
Това е малко като "никога не казвай никога"  Peace


Именно!  Peace Но пак всяко правило си има изключение ...  Wink  Joy Както и да е - омагьосан кръг. Simple Smile Вярвам, че ме разбра.  Peace

# 154
  • Мнения: 256
Мъжете имат нужда само от четири неща: храна, покрив над главата, вагина... и непозната вагина. #2gunfire
  Искрено ме разсмя Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Но не е точно така.



 Да и алкохол.  Mr. Green

# 155
  • Мнения: 10
Мъжете имат нужда само от четири неща: храна, покрив над главата, вагина... и непозната вагина. #2gunfire
  Искрено ме разсмя Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Но не е точно така.



 Да и алкохол.  Mr. Green
За непознатата вагина може да се поспори, ама ми е по-интересно какво ще напишете за мъжете, които не пият алкохол? 'Щото аз примерно не пия алкхоли, вкл. и бира.
Хах, така и така съм почнал - да взема да си направя малко самореклама...  Laughing Laughing Laughing
1. Не пия алкохол.
2. Не изневерявам.
3. Не седя пред телевизора с чипс в ръка вперил поглед във футбола - мразя футбол.
4. Не се заглеждам по чужди ваг... ъъъ, жени.
5. Не свалям жените/гаджетата на приятелите си.

# 156
  • София
  • Мнения: 17 338
Е, сега, бившия ми и той не пиеше и не гледаше футбол, това не са сериозни точки Simple Smile
А до 25 и той не изневеряваше и не заглеждаше чужди Wink

# 157
  • Мнения: 0
Мъжете имат нужда само от четири неща: храна, покрив над главата, вагина... и непозната вагина. #2gunfire

Само една корекция тясна вагина.  Mr. Green

Музикалния съпровод също е за предпочитане Whistling , както и посещения в задния двор ама айде   Simple Smile

# 158
  • Мнения: 2 175
Е, сега, бившия ми и той не пиеше и не гледаше футбол, това не са сериозни точки Simple Smile
А до 25 и той не изневеряваше и не заглеждаше чужди Wink

 hahaha Joy

таман и аз да се произнеса същото..  bouquet

# 159
  • Мнения: 293
Мъжете имат нужда само от четири неща: храна, покрив над главата, вагина... и непозната вагина. #2gunfire
  Искрено ме разсмя Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Но не е точно така.



 Да и алкохол.  Mr. Green
За непознатата вагина може да се поспори, ама ми е по-интересно какво ще напишете за мъжете, които не пият алкохол? 'Щото аз примерно не пия алкхоли, вкл. и бира.
Хах, така и така съм почнал - да взема да си направя малко самореклама...  Laughing Laughing Laughing
1. Не пия алкохол.
2. Не изневерявам.
3. Не седя пред телевизора с чипс в ръка вперил поглед във футбола - мразя футбол.
4. Не се заглеждам по чужди ваг... ъъъ, жени.
5. Не свалям жените/гаджетата на приятелите си.

Ейййй, къде си да мина да те взема ?    Mr. Green

# 160
  • Мнения: 256
AGAPH и аз това щях да питам. Май ще стане бой!  Joy

# 161
  • Мнения: 10
За непознатата вагина може да се поспори, ама ми е по-интересно какво ще напишете за мъжете, които не пият алкохол? 'Щото аз примерно не пия алкхоли, вкл. и бира.
Хах, така и така съм почнал - да взема да си направя малко самореклама...  Laughing Laughing Laughing
1. Не пия алкохол.
2. Не изневерявам.
3. Не седя пред телевизора с чипс в ръка вперил поглед във футбола - мразя футбол.
4. Не се заглеждам по чужди ваг... ъъъ, жени.
5. Не свалям жените/гаджетата на приятелите си.

Ейййй, къде си да мина да те взема ?    Mr. Green
София.  Mr. Green Живея в близост до най-омразната ми сграда на света - Син Сити.

# 162
  • Мнения: 228
Corus_S3,прекаленият светец и богу не е драг. Twisted Evil
Поне гоблени шиеш ли, зад игла? ooooh!

# 163
  • Мнения: 10
Corus_S3,прекаленият светец и богу не е драг. Twisted Evil
Поне гоблени шиеш ли, зад игла? ooooh!
За господ ме боли фара, защото в богове не вярвам. Wink

# 164
  • Мнения: 2 448
Е това с не правя това онова не е чак голяма реклама, важното е какво прави.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт