Изневяра....

  • 10 186
  • 181
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 6 993
2та пъти ги преглътнах.
Предолагам и третия ...и следващите щях, ако той не беше решил, че не може повече така да ме наранява и поиска да се разделим.
 Tired
Живот не виждам. Засега. Но все пак са минали само 4 дни от както реши да се разделим.
Може и да ми мине, някога.
Боли ме повече от това, че си тръгва, от колкото, че е спал с други.

И, да, не вярвам, че някога ще повярвам, че някой иска да е с мен наистина. Ще виждам в очите им само лъжи. Ако въобще някой ме хареса, де. Че с тоя характер, за никъде не съм  Rolling Eyes

# 61
  • Мнения: 10
Тормози ме наглоста на въпросната, нямало какво да ми обяснява.....Искам да я убия,искам хиляди нешща да и сторя, не било станало кой знае какво smile3511 smile3515 newsm45

# 62
  • Мнения: 627
Еовин, мила, ще мине, разбира се.

И нищо ти няма на характера!!! Нормално е да те боли, но ще мине със сигурност. Явно се е влюбил, току-виж отрезнее след време и му дойде друг акъл. Но тогава вече теб няма да те боли за него. Горе главата!!!

# 63
  • София
  • Мнения: 17 292
Мдааа, разни хора, разни идеали...

Да, това май обобщава нещата Peace
За мен място за трети във връзката няма, ти би приела ... пожелавам ти да не ти се случи никога да разбереш дали наистина е така  Peace

Еовин , съжалявам да прочета за вас, много ми бяхте сладки  Hug

6tastlivo_omujena - абсолютно нищо не ти дължи въпросната, нито да ти обяснява, нито дори да говори с теб. Тя с теб нищо общо няма, нито ти се е клела във вярност, нито има някакво задължение да се грижи за твоето щастие. Знам, че си бясна и няма да ме разбереш, но жената изобщо не ти е виновна с нищо. Имаш бакии за оправяне с мъжа си, не с нея.




# 64
  • Мнения: 562
Самият факт, че си пожелал друга си е изневяра - без значение за колко пъти става въпрос. Когато съм с някоя мацка нищо не може да ме накара да й изневеря. И пари да ми дават пак няма да го направя.

Ей - и аз мисля като теб, но хората, които мислим така, вече сме много малко за съжаление. Да - идеализъм е, както казват някои, но ако ти се случи тази идеалистична любов (не казвам любов без никакви спречквания и т. н., а любов наистина един за друг и един с друг), е неповторимо!  Heart Eyes Силно се надявам да мога да кажа това и след 10 години.

# 65
  • Мнения: 6 993
Хм, а на мен много ми се иска да я мразя малката. Обаче нещо не ми се получава. И него ми се иска да мразя, ама и там не ми се получава.
Темида, благодаря, много благодаря.
Бърди, още сме сладки....по-отделно Laughing
Е, пак щом намирам сили да самоиронизирам, може би не съм чак толкова зле вече.

# 66
  • Мнения: 504
Тормози ме наглоста на въпросната, нямало какво да ми обяснява.....Искам да я убия,искам хиляди нешща да и сторя, не било станало кой знае какво smile3511 smile3515 newsm45
Така е, но приеми и  че тя може и да не е знаела, че има жена и дете. И щом казва, че не е станало кой знае какво явно той не значи нищо за нея. В такива случаи винаги ти се иска да знаеш още и още. И от това става по- зле и по- зле. Даже откриваш понякога, че й е говорил същите неща, които и на теб.  #2gunfire Виновни са и двамата...

Еовин,
знаеш, че ще отмине и отново ще обичаш и ще бъдеш обичана. Но сега не ти е до това. Май е хубаво, че е решил да се махне, защото не ми се струва, че има жена, която да заслужава такова отношение. По- добре да го няма , отколкото да е с теб от чувство на вина. Hug
Животът продължава!
  

# 67
  • Мнения: 562
Уентуърд, не се ядосвай. Остави момчето да порасне... Laughing Laughing

Не се сърди, човече, харесвам те много, но не мисля, че изневярата е въпрос на мислене. Едва ли някой си казва - чакай да взема днес да изневеря...
По-скоро е въпрос на нещо друго, потребности например, знам ли...

Бих казала - въпрос на вътрешни усещания и принципи.

# 68
  • Мнения: 10
Самият факт, че си пожелал друга си е изневяра - без значение за колко пъти става въпрос. Когато съм с някоя мацка нищо не може да ме накара да й изневеря. И пари да ми дават пак няма да го направя.

Ей - и аз мисля като теб, но хората, които мислим така, вече сме много малко за съжаление. Да - идеализъм е, както казват някои, но ако ти се случи тази идеалистична любов (не казвам любов без никакви спречквания и т. н., а любов наистина един за друг и един с друг), е неповторимо!  Heart Eyes Силно се надявам да мога да кажа това и след 10 години.

Тя е знаела за мен и въпреки това е продължила,не ми казвай,че не ми дължи нищо, дължи ми едно обяснение защо???Защо и тя е женена и има деца и защо лъже своя съпруг!!!

# 69
  • Мнения: 562
Тормози ме наглоста на въпросната, нямало какво да ми обяснява.....Искам да я убия,искам хиляди нешща да и сторя, не било станало кой знае какво smile3511 smile3515 newsm45

А ти как имаш контакти с нея? Писа ли й? По-скоро той има какво да ти обеснява наистина, а не тя ... С най-добри чусвтва.  Hug Тя си е тя, а той е твоят мъж и не тя ти се е вричала във вярност.

# 70
  • София
  • Мнения: 17 292
На какво основание ти дължи обяснение, според теб?  newsm78

# 71
  • Мнения: 562
Самият факт, че си пожелал друга си е изневяра - без значение за колко пъти става въпрос. Когато съм с някоя мацка нищо не може да ме накара да й изневеря. И пари да ми дават пак няма да го направя.

Ей - и аз мисля като теб, но хората, които мислим така, вече сме много малко за съжаление. Да - идеализъм е, както казват някои, но ако ти се случи тази идеалистична любов (не казвам любов без никакви спречквания и т. н., а любов наистина един за друг и един с друг), е неповторимо!  Heart Eyes Силно се надявам да мога да кажа това и след 10 години.

Тя е знаела за мен и въпреки това е продължила,не ми казвай,че не ми дължи нищо, дължи ми едно обяснение защо???Защо и тя е женена и има деца и защо лъже своя съпруг!!!

Ей, в този пост само казвах мнението си за идеалистичната любов и с нищо не ти противореча.  Peace А тя е виновна, разбира се, но този, който ти дължи обяснение, е съпругът ти. Ако той беше казал едно истинско и твърдо "не", тя нямаше да има какво да направи.   Peace Нали?

Съчувствам ти.  Hug

# 72
  • Мнения: 10
Писах й на пощата от неговата поша, че съм разбрала. Съвсем без обиди ,бе з кавги,искам просто отговори,защо е постъпил така,ако той не може да ми ги даде, тя вероятно ще може....ще ми се да чуя какво ще обяснява на мъжа си ако ии той разбере....

# 73
  • Мнения: 10
Самият факт, че си пожелал друга си е изневяра - без значение за колко пъти става въпрос. Когато съм с някоя мацка нищо не може да ме накара да й изневеря. И пари да ми дават пак няма да го направя.

Ей - и аз мисля като теб, но хората, които мислим така, вече сме много малко за съжаление. Да - идеализъм е, както казват някои, но ако ти се случи тази идеалистична любов (не казвам любов без никакви спречквания и т. н., а любов наистина един за друг и един с друг), е неповторимо!  Heart Eyes Силно се надявам да мога да кажа това и след 10 години.

Тя е знаела за мен и въпреки това е продължила,не ми казвай,че не ми дължи нищо, дължи ми едно обяснение защо???Защо и тя е женена и има деца и защо лъже своя съпруг!!!

Ей, в този пост само казвах мнението си за идеалистичната вина. А тя е виновна, разбира се, но този, който ти дължи обяснение, е съпругът ти. Ако той беше казал едно истинско и твърдо "не", тя нямаше да има какво да направи.   Peace

Съчувствам ти.  Hug


Прощавай от ужас съм объркала поста,не беше за теб

# 74
  • Мнения: 562
Няма нищо.   bouquet

Разбирам те, че искаш отговори от нея, но не насочвай неправилно злобата си в погрешна посока. Както казах - и двамата си виновни, но мъжът ти е този, който ти се е вричал. Не тя.
Събери сили, колкото можеш.  Hug
А иначе не е хубаво, че ти е казала, че не е станало кой знае какво. Явно за теб е станало и няма право да ти говори така. Можеше просто да каже, че няма какво да ти обяснява и да говориш със съпруга си. Толкова. Това с "не е станало кой знае какво" е нормално да ти вдигне кръвното.
Успех!  Hug

П. С. Малко редактирах постовете си и добавих нещо дребно към тях - и към този, и към предния.

Последна редакция: пн, 13 апр 2009, 16:00 от Pavlina Nikolova

Общи условия

Активация на акаунт