Кухни - 22ра тема

  • 47 307
  • 297
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 931
Eто това е крайния вариант на кухнята.Още веднъж се извинявам за не толкова доброто изпълнение но общо взето става ясно за кво иде реч.Ако някой има идеи за нещо по - добро нека казва.Приемам идеи.Ако някой  иска в албума по напред има и др варианти , като заслугата за крайния резултат е на една съфорумка:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=341477&pid=11868678
от тук и  следващите 2 снимки

# 211
  • Мнения: 185
Здравейте най накрая и аз да се включа в тази готина тема.следя ви още от тема 14.Имам следния въпрос: ако си поръчаме мивка но в момента нямам възможност да си купя мелачка за отпадъци а я купя след време, дали ще е проблем за монтирането й след време и дали диаметъра на сифона на мивката с този на машинката е еднакъв и някъкав стандарт ли има.Спомням си че преди време обсъждахте тези машинки и мн се запалих но тази подробоност тр да я помисля.Мога да ви покажа и проект на кухнята само че е не е мн добър, ако някой иска да я види.
става, но мивката трябва да е с отвор за голям сифон . ако е възможно, избягвайте врати, разположени под градус, че не седят много добре . Simple Smile

# 212
  • Мнения: 931
Здравейте най накрая и аз да се включа в тази готина тема.следя ви още от тема 14.Имам следния въпрос: ако си поръчаме мивка но в момента нямам възможност да си купя мелачка за отпадъци а я купя след време, дали ще е проблем за монтирането й след време и дали диаметъра на сифона на мивката с този на машинката е еднакъв и някъкав стандарт ли има.Спомням си че преди време обсъждахте тези машинки и мн се запалих но тази подробоност тр да я помисля.Мога да ви покажа и проект на кухнята само че е не е мн добър, ако някой иска да я види.
става, но мивката трябва да е с отвор за голям сифон . ако е възможно, избягвайте врати, разположени под градус, че не седят много добре . Simple Smile

Мерси за съвета ама горния ъгъл как да го измисля освен с едно шкафче под ъгъл.

# 213
  • Мнения: 187
Можеш да направиш ъгловия шкаф с вратички с чупещо рамо.

# 214
  • Мнения: 931
А дали е удачно за горни шкафчета.Аз по принцип искам горните да са 2 шкафчета едно върху друго.Само ъгъла не мога да измисля.

# 215
  • Мнения: 198
Здравейте, момичета!
От близо година Ви чета, но чак сега ви пиша Simple Smile
Имам много мъничка кухня, 2.70 на 3 метра и искам да усвоя балкона пред нея.
Ето това съм направила като проекти : http://cyfka.multiply.com/photos/album/4/4#
Изкарала съм печката и хладилника на терасата и искам да избием панела под прозореца, а парното ще го оставим, като ще сложим 5-6 лидера, но високи.
Моля Ви за вашето мнение, приемам всякакви забележки  Hug
Проекта много ми хареса.С какво разположение ти е кухнята?Питам защото моя хладилник също беше до прозореца и лятото като пекне в кухнята точно върху него се тормозеше и не изстудяваше както трябва,затова ми се наложи да го изнеса в коридора Peace
mamagali_vanko , изложението ми е северозападно, наистина миналото лято печеше доста точно в ъгъла, където ще е хладилника, но аз смятам то4но зад хладилника да има итонг+изолация, отделно, хем за да не става много топло в кухнята съм решила да не слагам пердета, а от тези вертикалните щори.Така се надявам да поскрия хладилника от топлото Simple Smile

pepitta_84, защо не сложиш мивката в ъгъла като на моя проект.Аз от доста време съм решила да е така, а и го видях наскоро на живо в Еникома и ми се стори удобно

Последна редакция: вт, 28 апр 2009, 14:10 от цъфка

# 216
  • Мнения: 187
А дали е удачно за горни шкафчета.Аз по принцип искам горните да са 2 шкафчета едно върху друго.Само ъгъла не мога да измисля.

Аз имам предвид ето това . Не мисля, че има някакъв проблем.

# 217
  • Мнения: 931
Идеята е мн добра даже супер.Много благодаря.
Цъфка мн мислихме за ъглова мивка но се отказахме.

# 218
  • Мнения: 198
не знам , аз много мислих и накрая реших да е така, понеже без друго ъгловия шкаф е най-неизползваемото място, и по добре там да ми е кофата за боклук и разните препарати, отколкото да имам един шкаф с кошчето и отделно ъглов където да са например тенджери и тигани и да се дупя всеки път като искам да взема нещо, или дори да е с някакви механизми, пак се губи доста пространство. А на мен определено ми трябват повечко долни шкафове, че не съм расла достатъчно като е било време  Simple Smile
Но все пак говорим за мивка под ъгъл, а не за ъглова такава

# 219
  • Мнения: 317
Здравейте, момичета!
От близо година Ви чета, но чак сега ви пиша Simple Smile
Имам много мъничка кухня, 2.70 на 3 метра и искам да усвоя балкона пред нея.
Ето това съм направила като проекти : http://cyfka.multiply.com/photos/album/4/4#
Изкарала съм печката и хладилника на терасата и искам да избием панела под прозореца, а парното ще го оставим, като ще сложим 5-6 лидера, но високи.
Моля Ви за вашето мнение, приемам всякакви забележки  Hug
Проекта много ми хареса.С какво разположение ти е кухнята?Питам защото моя хладилник също беше до прозореца и лятото като пекне в кухнята точно върху него се тормозеше и не изстудяваше както трябва,затова ми се наложи да го изнеса в коридора Peace
mamagali_vanko , изложението ми е северозападно, наистина миналото лято печеше доста точно в ъгъла, където ще е хладилника, но аз смятам то4но зад хладилника да има итонг+изолация, отделно, хем за да не става много топло в кухнята съм решила да не слагам пердета, а от тези вертикалните щори.Така се надявам да поскрия хладилника от топлото Simple Smile

pepitta_84, защо не сложиш мивката в ъгъла като на моя проект.Аз от доста време съм решила да е така, а и го видях наскоро на живо в Еникома и ми се стори удобно
моето изложение е само запад и може би затова пече толкова,иначе и аз имам и итонг,изолация,вертикални щори +ролетни и дали защото нямам и тераса вече но в кухнята лятото е 32градоса(не те упреквам просто споделям как е при мен) Peace

# 220
  • Мнения: 198
mamagali_vanko и мен малко ме притеснява изложението, че сега както е остъклена терасата без итонг е наистина парник лятото след 4 часа следобед. Но единствено се надявам понеже слънцето пече наистина само в ъгъла, не се извърта пред стаята да няма проблем с хладилника  Hug

# 221
  • Мнения: 317
mamagali_vanko и мен малко ме притеснява изложението, че сега както е остъклена терасата без итонг е наистина парник лятото след 4 часа следобед. Но единствено се надявам понеже слънцето пече наистина само в ъгъла, не се извърта пред стаята да няма проблем с хладилника  Hug
  bouquet

# 222
  • Мнения: 20
моля изкажете мнение за моя проект на кухня http://picasaweb.google.com/kkyncheva/Kuhnia# , че трябва да взема решение вече. Удачно ли ви се струва разположението. Цветовете са така - тъмен и светъл фурнир на дърво, а плота е кремав.
вратите ми се виждат малко широки, ако са на панта, цветовете са ок .


ами да на панта са, а от визуална гледна точка ли има на предвид, че са широки или че по - лесно ще се повредят. Шкафа под мивката ще е най - голям 60 см, а шкафовете над мивката например за по 54.5 см

# 223
  • Мнения: 185
моля изкажете мнение за моя проект на кухня http://picasaweb.google.com/kkyncheva/Kuhnia# , че трябва да взема решение вече. Удачно ли ви се струва разположението. Цветовете са така - тъмен и светъл фурнир на дърво, а плота е кремав.
вратите ми се виждат малко широки, ако са на панта, цветовете са ок .


ами да на панта са, а от визуална гледна точка ли има на предвид, че са широки или че по - лесно ще се повредят. Шкафа под мивката ще е най - голям 60 см, а шкафовете над мивката например за по 54.5 см
при мен избягнах широките врати, защото ми е трудно да работя с тях, най- широката ми е 45см , и пак ми пречи при отваряне . Sad

# 224
  • Мнения: 20
Май си права, не се бях замисляла. На мен всички ми говорят да са ми големи шкафовете за да не се чудя къде да прибирам обемисти неща и аз затова така ги избрах, то не че имам много избор как да ги направя. На единия ред са ми - шкафа за мивката, миялна (45 см) и колкото остава за шкаф, на другата чекмеджета и фурна и между колоната и хладилника имам един метър за шкафове.

Общи условия

Активация на акаунт