Кухни - 22ра тема

  • 47 298
  • 297
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 9 878
kalinikol ,задължително ще покажа. HugТолкова ми е развълнувано,чувства се като дете,което утре ще водят на цирк. Crazy

# 256
  • Мнения: 940
Аз най-после да си покажа недовършената кухня.





Има да се слага една ъглова вратичка, както дръжки и борд с лунички. Но понеже я монтира мъжа ми, не става толкова бързо.

# 257
  • Мнения: 317
dalkaмного е хубава и просторна,честито  bouquet

# 258
Здравейте момичета най сетне дойде време и за моята кухнята.Можете ли да ми препоръчате добри майстори за София.

# 259
  • Мнения: 187
Аз най-после да си покажа недовършената кухня.

Една от малкото кухни масив, които могат да се видят в тази тема  Peace И въпреки, че е недовършена изглежда много добре! Ще чакаме още снимки след окончателното й завършване.

# 260
  • Варна
  • Мнения: 32
Работя с "Габровница", "Кроношпан" и "Егер". Цените на плочите на "Габровница " са почти същите като на "Кроношпан", само че:
1.Габровнишките доста се "чекнат" при рязане
2. "Кроношпан" имат нова линия и качеството ЗНАЧИТЕЛНО се е подобрило
3. "Кроношпан" имат и нови декори ( от 15 април ) ,като цената е доста под тази на "Егер", а цветовете са доста актуални

# 261
  • София
  • Мнения: 642
Работя с "Габровница", "Кроношпан" и "Егер". Цените на плочите на "Габровница " са почти същите като на "Кроношпан", само че:
1.Габровнишките доста се "чекнат" при рязане
2. "Кроношпан" имат нова линия и качеството ЗНАЧИТЕЛНО се е подобрило
3. "Кроношпан" имат и нови декори ( от 15 април ) ,като цената е доста под тази на "Егер", а цветовете са доста актуални
Това е добра новина, но могат ли да се видят някъде новите декори? В сайта май ги няма

# 262
  • Варна
  • Мнения: 32
Така е, още не са ги добавили, но вече се продават. Доста са "краднали" от "Егер" и "Водего". Ама цената е добра  Simple Smile

# 263
  • Мнения: 560
Работя с "Габровница", "Кроношпан" и "Егер". Цените на плочите на "Габровница " са почти същите като на "Кроношпан", само че:
1.Габровнишките доста се "чекнат" при рязане
2. "Кроношпан" имат нова линия и качеството ЗНАЧИТЕЛНО се е подобрило
3. "Кроношпан" имат и нови декори ( от 15 април ) ,като цената е доста под тази на "Егер", а цветовете са доста актуални

Чекненето на плочите зависи от разкрояващата машина.

"Габровница" също има доста нови и интересни цветове. И плочите им са по-евтини. Може би са най-евтините на пазара.  А иначе и "Кроно" и "Габровница" са еднакво плътни. Щом винта влиза напълно без да се прави фрезенк предварително...

# 264
  • София
  • Мнения: 642
Момичета, спешно издирвам гръбче за тези шкафове:

http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=11941059
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=11941060

Плота ни е такъв:

http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=11940706

Къде ли не ходихме, но нямат подходящ цвят. Трябва да е или тъмна ябълка, или елша, но в момента никъде няма. Последната ми надежда са  Габровница (в момента в сайта им няма нищо, явно го обновяват) и Рали - М.  Дано да работят на 4 и 5 май.
Днес звънях по телефона да видя дали работят, но няма никой.   Confused

# 265
  • Мнения: 560
Трябва ти гръбче, като плота ли? Или като корпуса на шкафчетата, или като вратичката?
На Габровница имам мостри само на ПДЧ-тата. Плотове не знам да правят. Не знам. Поне не съм ползвала.
Кажи като кой цвят търсиш?
 Иначе, разнообразие на плотове и гръбчета има на Сточна гара, след арката. Там има един скрад на Топливо. Режат какъвто размер ти трябва.

# 266
  • София
  • Мнения: 642
Трябва ти гръбче, като плота ли? Или като корпуса на шкафчетата, или като вратичката?
На Габровница имам мостри само на ПДЧ-тата. Плотове не знам да правят. Не знам. Поне не съм ползвала.
Кажи като кой цвят търсиш?
 Иначе, разнообразие на плотове и гръбчета има на Сточна гара, след арката. Там има един скрад на Топливо. Режат какъвто размер ти трябва.
Който  и да е цвят от трите, все ще стане. Нямаме друг избор.
Най-вероятно няма да намерим като плота, защото се произвежда само в Полша, а и има само размер 3 см. Не произвеждат гръбчета за него. Поне аз не намерих никъде из интернет в няколкото полски сайта, в които ми излезе този цвят. Значи казваш, че Габровница нямат плотове  Confused Поне да не се разкарваме до там напразно.

# 267
  • Мнения: 560
Разгледай този сайт.  Тази фирма внася плоскости и плотове от Полша. http://www.dimboss.com/kitchen_plotove.htm

# 268
  • Мнения: 940
Аз най-после да си покажа недовършената кухня.

Една от малкото кухни масив, които могат да се видят в тази тема  Peace И въпреки, че е недовършена изглежда много добре! Ще чакаме още снимки след окончателното й завършване.

Благодаря Ви!
Ние много държахме кухнята да е масив. Но съм страшно недоволна от изработката. Доста некадърни се оказаха от фирмата, а уж са с реноме. Най-вече ме е яд за страницата към трапезарията, която трябваше да е масив, както задните дъски на шкафчетата на бар-плота, но уви--не е. И все още се борим с рекламацията. Просто майсторите напоследък ще ме довършат тотално. Ще покажа и снимки като стане окончателно готова.

# 269
  • Мнения: 560
Така на снимките много добре си изглежда. 
Интересно ми е какво не й е наред.  Нещо панти, механизми? Или срокове?

Общи условия

Активация на акаунт