Лятна количка Swift Lite Cosatto - моля за мнения

  • 10 256
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 809
Да свикнах на големи гуми  Peace Но сега се надявам да свикна на лека количка  Mr. Green
Взехме количката, благодаря на всички за съветите.
Относно Куини Зап - аз не я харесвам, защото няма багажник отдолу, не харесвам триколки, а и имаше нещо в положенията на гръбчето, което не ми харсваше - само 1 ли беше или нямаше изобщо, не помня. Иначе са свежи, като цветове. Една моя приятелка я ползва 2 години и също е много доволна  Peace

# 16
  • Мнения: 75
meggle, сподели моля доволна ли си от избора? имаш ли някакви забележки?
може ли плата да се сваля и да се пере в пералня?
колебая се между вашата количка и inglesina trip
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/7756
втората я ползват наши приятели и съм я бутала. количката е удобна, лека и маневрена, но не ми харесва контрата, а и тапицерията е захваната с винтове и е много играчка да се смъкне ( ако изобщо е възножно ).

благодаря

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 4 702
Да свикнах на големи гуми  Peace Но сега се надявам да свикна на лека количка  Mr. Green
Взехме количката, благодаря на всички за съветите.
Относно Куини Зап - аз не я харесвам, защото няма багажник отдолу, не харесвам триколки, а и имаше нещо в положенията на гръбчето, което не ми харсваше - само 1 ли беше или нямаше изобщо, не помня. Иначе са свежи, като цветове. Една моя приятелка я ползва 2 години и също е много доволна  Peace

Нашият Зап е с 4 гуми и има багажник отдолу  Mr. Green , но позицията на гръбчето е само една . Такава е нашата.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 809
grubby доволна съм от количката, много е маневрена, лека, много лесно се сгъва и има 3 положения на гръбчето, като 3-то е почти легнало. Относно тапицерията и на тази количка е захваната с винтове, така че в това отношение няма разлика. Може би трябва да отидеш да я пробваш в магазина, за да можеш да сравниш, коя от двете ти харесва повече. Като гледам са еднакви и като килограми. На мен много ми хареса лилавия цвят, другата ако те устройва цвета е ок. Друго, което се сещам е, че Cosatto няма борд отпред, не прочетох другата има ли. Но за мен това не е проблем, на досегашната количка го бях махнала така или иначе. Освен това Cosatto може да се ползва и зимата, ако си купиш зимно чувалче, но предполагам, че и другата може. Друго не се сещам  newsm78
Shantal много ми хареса този Зап, но такъв тук не съм виждала Thinking Трябваше по-рано да ми го покажеш  Whistling

# 19
  • Мнения: 105
meggle, вашата количка като тази ли е http://www.cosatto.com/product-profile.php?id=003710&product … ift%20Lite%20Supa ? Щото ние харесахме тази във Вис Виталис, но там е 350лв мисля?

# 20
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Аз имам тази. Много съм доволна, бутам я от скоро, но съм определено с добри впечатления.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 809
meggle, вашата количка като тази ли е http://www.cosatto.com/product-profile.php?id=003710&product … ift%20Lite%20Supa ? Щото ние харесахме тази във Вис Виталис, но там е 350лв мисля?
Нашата е същата, която съм постнала в началото на темата - и като цвят  Peace
Разликата с тази, която ме питаш е, че моята е без зимното чувалче и затова е по-евтина  Hug

# 22
  • Мнения: 105
Значи, само в чувалчето е разликата. А има ли чадърче, комарник и дъждобран?

# 23
  • София
  • Мнения: 1 809
Само дъждобран. Чадърче си купихме отделно.

# 24
  • Мнения: 75
meggle, благодаря ти за подробния отговор   bouquet
моделите са много сходни с еднакви харектеристики и много малки разлики в дизайна (поне това което виждам от снимките)
двете марки са с различен вносител и не могат да се видят на живо в един магазин, и понеже нямам визможност да обикалям цяла софия заложихме на количката, от която имаме лични впечатления 
вече съм горд притежател на inglesina trip (подарък от мама)

# 25
  • София
  • Мнения: 1 809

вече съм горд притежател на inglesina trip (подарък от мама)
Честито  Hug Със здраве да си я ползвате и да споделиш впечатления после, дали си доволна.

# 26
  • Мнения: 75
благодаря ти, meggle
въздържах се от коментар защото темата е за конкретен модел лятна количка на cosatto, но щом проявяваш интерс ще споделя.
много съм доволна. преди да я купим имах притеснeния за височината на дръжките, но бързо свикнах. по сълбите ( 8 на брой ) я свалям на ръце, нагоре стъпало по стъпало и не я усещам, като перце е, а с комбинираната ( кенгуру виктория ) не ми се прибираше у дома, цял ден обикалях и чаках мъжа ми да се прибере от работа, за да не я качвам аз по стъпалата. за маневреност просто няма база за сравнение- вече няма място където да не мога да отида, през всякакви отвори минавам и детето не седи без надзор докато пазарувам, а и с паркиралите по тротоара коли е по- лесно и за нас има място да се проврем. не е глезотия смяната на комбинирата количка с лятна като си мислех, необходимост си е. те, разходките ни досега са си били хамалогия, ама не съм и подозирала.
скоро се разминахме с една количка като вашата. хвърлих й един бърз поглед. беше доста захабена от дълга употреба предполагам, което говори добре за здравината. сравнена с нашата е с по- плитък сенник, по- малки колела и по- тънки задни тръби. за разликите мога да кажа че: по- големият гюрук не спестява нуждата от чадър ( нещо което много се надявах да избегна); при конструкцията и колелетата са по- скоро дизайнерски различия без сериозно отражение в/у возене, комфорт и здравина. като плюс за модела на cosatto мога да отбележа възможността да се използва и с покривало за крачетата.
 п.п meggle, желая ти количката ви да ви служи вярно в многото приятни разходки.

# 27
  • София
  • Мнения: 1 809
grubby  и аз ти благодаря за изчерпателния отговор   bouquet Пожелавам ти и на теб да си ползвате количката със здраве и тя също да си остане здрава  Laughing
Относно сенника - наистина е плитък, което в началото ме дразнеше много, защото досега бяхме с един модел на Чико и сенника ни падаше до крачетата почти. Но вече свикнах. И чадърче взехме  Peace

Общи условия

Активация на акаунт