Майчинските форуми

  • 4 611
  • 127
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 284
То и за тук нямам достатъчно време, както си личи от броя на постовете ми, пък камо ли щъкам другаде. Тук всичко си намирам.

# 46
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Да - зачатие, ползвам календара на цикъл

Тук си ми е добре. Чета и по други форуми, но рядко пиша. В часът на мама съм влизала от любопитство, но там няма нищо интересно.

# 47
  • София
  • Мнения: 2 296
Аз отговорих с последната опция.
Никъде няма такава динамика и живот,както тук.Отделно,че за каквото и да потърсиш
инфо в Гугъл,Бг-Мамма излиза винаги на челна позиция.Това  говори достатъчно за форума.

Тук ще използвам да благодаря на всички,от които зависи Бг-Мамма да е в този си вид!   newsm20  newsm51

# 48
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Чета основно тук, всеки ден.Влизала съм и в други форуми, в някои дори съм регистрирана, но до там.Тук си ми е най-добре. Laughing

# 49
  • Мнения: 1 512
Гласувах с последната опция.Във този форум чета и намирам това което ме интересува.Рядко чета и други форуми,но това е просто от любопитство и то само ако съм търсила инфо в Гугъла.

# 50
  • Мнения: 2 242
като гледам статистиките на сайтовете (няма нужда да уточнявам коя е на бгмама нали)трудно някой да го стигне в близките години Mr. Green сигурно има защо!!! а днес за пръв път отворих 'часът' - предполагам покрай бгмама ще направят и пик в посещения

Потребители Online: 3812
Най-много активни на: 4991 - 29 Октомври 2007

Общо онлайн са 218 потребители: 83 Регистрирани, 13 Скрити и 122 Гости   
Най-много потребители онлайн: 555, на 10 Окт 2008

пс случайно разбрах че е обсъждана бгмама в днешното предаване на 'часът'. къде има повече инфо, че ми стана любопитно

# 51
  • Мнения: 9 973
Гласувах с последната опция.Във този форум чета и намирам това което ме интересува.Рядко чета и други форуми,но това е просто от любопитство и то само ако съм търсила инфо в Гугъла.
Peace точно като мен

# 52
  • Мнения: 133
BG_MAMMA RULES  Party

# 53
  • Мнения: 2 587
Последна опция.
В началото докато дъщеря ми беше бебе и имах повече време се ровех повече,сега през малкото ми свободно време влизам само тук да си "сверя часовника"  Grinning

# 54
  • Мнения: 4 555
Преди пишех и четях в дира. Сега само отивам да нагледам няколкото познати майки, които имам от там, но някак си ме дразнят как се самоопределят като "сплотено клубче". Малко ми е инфантилно, а и нивото на разговорите е доста плиткомозъчно. Преди не беше така  Thinking
Може да се каже, че от "майчинските", само в бг-мама пиша.

# 55
  • Мнения: 528
Чета основно тук, но рядко пиша. Винаги намирам това, което търся  Peace

# 56
  • Мнения: 2 447
BG_MAMMA RULES Peace

# 57
  • софия
  • Мнения: 2 140
BG_MAMMA RULES Peace

# 58
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894

Сега се загледах - ами те двете последни не са ли еднакви, Кати?  Thinking

И аз така си мисля.
Цъкнах последна опция.

# 59
  • Неизживени спомени
  • Мнения: 488
Не влизам в други форуми,но и не проявявам интерес  Naughty.Този е напълно изчерпателен,с всякакъв вид информация. Peace

Общи условия

Активация на акаунт