Отговори
# 30
  • Мнения: 10
И аз съм ЗА с две ръце.Много ми харесват дрехите им.Туко що им написах  писмо.Омръзна ми с посредници и аз искам директно да си поръчвам дори доставката да е малко по-скъпа ,ще се комбинираме и така ще я намалим.

# 31
  • Мнения: 0
Получихте ли някой отговор от тях? Вече мина 1 седмица от първото ми писмо, и за сега пълен игнор?! Даже от Victoria's Secret ми отговориха (нямаще и 1 ден докато получих тоговор), правили доставка и до БГ!  Hug но от Esprit - пълно мълчание  Confused

# 32
  • София
  • Мнения: 537
абе твърди са ама ние да не сме "меки"  Joy
пак писах сега .. тормооооз яко на есприт  Peace

# 33
  • Мнения: 2 132
Аз си получих за 1 ден отговор на писмото. По-напред в темата бях написала какво ми казаха. Но моето писмо беше любезно Wink

На Виктория колко искат за доставка до БГ?

# 34
  • Мнения: 0
Аз писах директно на Европейската комисия за проблема. Все пак нали българският еврокомисар отговаря именно за защитата на потребителите.  Naughty

има още малко време до евроизборите, после край на мандата на кунева и няма кой да обърне внимание на правата на българския потребител, силно желаещ да притежава есприт!

чудя ви се на акъла как ви се занимава с глупости

# 35
  • Мнения: 0
е това е типично българска незаинтересованост миличка.
Ако ние не се борим за правата си няма кой да го направи.
ако на теб не ти харесва никой не те кара да го правиш в крайна сметка. Peace

"миличка" е неподходящо обръщение... и страшно клише.
тази марка не е чак толкова атрактивна, за да си заслужава толкова писане.
като не можеш да живееш без нея, пални колата и си напазарувай от гърция, например.

# 36
  • София
  • Мнения: 8 283
Има и по-близо

# 37
  • София
  • Мнения: 537
е това е типично българска незаинтересованост миличка.
Ако ние не се борим за правата си няма кой да го направи.
ако на теб не ти харесва никой не те кара да го правиш в крайна сметка. Peace

"миличка" е неподходящо обръщение... и страшно клише.
тази марка не е чак толкова атрактивна, за да си заслужава толкова писане.
като не можеш да живееш без нея, пални колата и си напазарувай от гърция, например.



 ooooh! Joy

# 38
  • Мнения: 0
"миличка" е неподходящо обръщение... и страшно клише.
тази марка не е чак толкова атрактивна, за да си заслужава толкова писане.
като не можеш да живееш без нея, пални колата и си напазарувай от гърция, например.


[/quote]

Зависи за кой (не е чак толкова атрактивна тази марка)... аз лично много обичам точно "casual" неща (и много рядко ги намирам тук) отколкото някакви "трц-фрц' които ги има навсякъде колкото щеш. Ако знаеш за подобен магазин (както е например Esprit) в София, където да има подобни неща със същ стил и на същото качество пиши ни като тип да знаем и ние за него.

# 39
  • Мнения: 0
На Виктория колко искат за доставка до БГ?

Зависи от сумата за която си поръчваш нещата. Тук имат таблицата http://www2.victoriassecret.com/html/custsrvc/shipping/
цените за доставка до тук почват от 28$ (International Standard Delivery). Първо ми се струваше скъпичко, но като погледнах какви намаления има доста се изплаща а и нещата им били от много качествени материали (това го знам от момичета които поръчват от там, не е мой личен опит, за сега само се каня да взема и аз нещо Simple Smile ... но първо ще си изчакам заплатата  Laughing )

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 4 705
Изинявам се, че не е точно по темата , но ако ще съм от полза ...  Embarassed
Лично аз от бельото на Викторияс Сикрет съм много доволна, банските им също са добри, но дрехите не са нищо особено като качество и са уголемени поне с 1 размер  Peace

# 41
  • Мнения: 0
Изинявам се, че не е точно по темата , но ако ще съм от полза ...  Embarassed
Лично аз от бельото на Викторияс Сикрет съм много доволна, банските им също са добри, но дрехите не са нищо особено като качество и са уголемени поне с 1 размер  Peace

Така ли? Аз пък знам, че блузките например им били също много качествени newsm78 но за американските им размерите знам същото дето казваш Laughing че моделите седяли добре, само са с 1 размер по-големи  Laughing
и ти често ли поръчваш от там?

# 42
  • Мнения: 5
Не мога да повярвам, че има такава тема!  Laughing- точно вчера разглеждах е-магазина на Еспри и се влюбих в сандалите им!!!
И аз им написах писмо - колко харесвам нещата им и колко е жалко, че не мога да си ги купя...Което си е то4но така.
Предполагам, че те са си направили много добре маркетинга, за да не правят доставки точно в БГ и Румъния - марката все пак не е евтина и едва ли ще имат много печалба. Но аз наистина харесвам обувките им и в крайна сметка сме в EU, нали!

# 43
  • Мнения: 550
писах и аз, страшно ми харесват банските им, миналата година ги открих в един магазин (за бански), но сега ги няма никъде! и дори в мола не могат да ми кажат дали ще зареждат бански! пфу! да видим дали ще ми отговорят...

# 44
  • София
  • Мнения: 421
Бански на Esprit има и в Силвър център в Люлин ( точно срещу входа на Люлин бийч)

Общи условия

Активация на акаунт