На какво сте готови за този който обичате?

  • 3 403
  • 63
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 464

Не съм психо...и не съм на 15,просто обичам....обичам истински...както никога до сега.

Не е задължително да си на 15,за да си психо!Едното няма нищо общо с другото!Всички обичаме...обичаме истински...,но ако всички скочим от моста,заради тези които обичаме,няма да останат хора на този свят!Когато обичаш,доказваш любовта си,а не си режеш вените.Примерно.Или аз криво я разбирам тая обич,или съм е**ти безчувственото дърво!

# 61
  • Мнения: 830
Бихте ли дали всичко за човека който обичате?
Бихте ли пожертвали най-скъпото за вас заради него?
Нормално ли е да чувстваш че живееш само заради един единствен човек?

Сещам се за една много хубава поговорка-
"за брат до море
за либе през него" Когато обичам давам всичко от себе си, особенно ако виждам, че чуствата са взаимни.

# 62
  • Мнения: 114
Мисля ,че трябва да се обичате толкова ,че да искате да живеете заедно ,а не да се убивате един  друг, за да доказвате любовта си.Човек може да направи много  неща ,но всичко зависи от ситуацията  ,в която попаднеш .Някога си мислех че не мога да живея без гаджето си и без най-добрата си приятелка,сега обаче не съм на това мнение.Живота е пълен с изненади,бих направила много неща стига от това да зависи живота ни и да си заслужава естествено.

# 63
  • Мнения: 114
Мисля ,че трябва да се обичате толкова ,че да искате да живеете заедно ,а не да се убивате един  друг, за да доказвате любовта си.Човек може да направи много  неща ,но всичко зависи от ситуацията  ,в която попаднеш .Някога си мислех че не мога да живея без гаджето си и без най-добрата си приятелка,сега обаче не съм на това мнение.Живота е пълен с изненади,бих направила много неща стига от това да зависи живота ни и да си заслужава естествено.
Сагласна сам с теб,аз сащо мисля таказ

Общи условия

Активация на акаунт