хотел Sunrise Приморско

  • 14 791
  • 84
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 724
Гнидка, да ,ходихме на аквапарка .
Хубав е, но аз го сравнявам с този в Златните пясъци и везните клонят към втория.
Мисля, че децата ще се забавляват прекрасно/ както и възрастните ,де Laughing/.
Цената за цял ден е 32 лв, а от 14 часа - 16 лв.
Има намаления до някаква височина на детето ,но не съм сигурна до колко.
А до 90 см е безплатно .

# 76
  • Мнения: 4 358
Аз съм напълно спокойно Wink Sunglasses Wink.
Просто споделих.Искам да дам пари с кеф и то за дълъг период от време, но не ми се нрави да ме правят на непознаващо цифрите ...хммм канарче.
И трите оферти бяха изпратени от въпросната госпожа.Моята и двете оферти на мои приятели.
И трите за един и същи период.
Различни!!!
Моите с грешни цени, грешен период ooooh!...то не знам кое беше вярно в тази оферта.
Както и да е.
Първия път се опрвда, че момичетата на рецепцията били писали офертата. Което не ми изглежда като кой знае какво обяснение, щом подобни грешки са практика,
Служителките на рецепцията не са ли служители на същия хотел hahaha или са някакви приходящи които са от далече и за малко и идея си нямат като как се формират цените в хотела им ooooh! ooooh! ooooh!

Пожелавам приятно почивка на всички.
В този хотел аз няма да отида поради простата причина, че на ниво оферта се издъниха яко ама яко....може да се окаже че ще стане грешка и като ме настаняват.
Току виж някоя рецепционистка се объркала случайно видите ли и вместо апартамент ми запазила двойка стая hahaha.Еми не искам да пробвам.Че не са добре с цифрите то е ясно.Не искам да изпробвам на място какво  още им куца.
Не споря разбирате ли.Просто очаквах читава оферта да отида да изхарча парите си с кеф.
Но такава така и не получих.
И малко ви завиждам благородно, че при вас всичко е било наред Hug

Последна редакция: пн, 10 авг 2009, 17:35 от Бъни

# 77
  • Мнения: 59
Момичета,
мога само да Ви кажа, че тука е чудесно. Пиша ви от Сънрайз.  Страхотен персонал.
И двата хотела са пълни, но не се усеща напрежение. Обслужването е на ниво. Всички са любезни и усмихнати.
Анимацията за деца просто чудестна. Препоръчвам хотела на всички семейства с деца.

# 78
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Момичета, по отношение ценовата политика, ласт тайма и момичетата от рецепцията, мога да ви кажа, че е все едно да сравнявате лоу кост компания с Луфтханза.

Сънрайз е малко частно хотелче, което наистина може да си позволи вариации в цените според натовареността, няма кардинална международна политика, както е при големите вериги, и е нормално да се случи човек от рецепцията да даде една оферта, а управителя друга. Нищо странно няма в това, още повече, че в случая говорим за резервация ласт тайм минит, а не говорим за разминавания в очакванията или още по-малко в обслужването и комфорта. Ами да, нормално е в условията на ласт тайм да имаш по-ниска цена и да те преместят с предупреждение в друга стая. Но колко от вас, които са направили редовни резервации на редовни цени са претърпели някакво неудобство или са останали недоволни от обслуждане или комфорт. А и за г-жа Маринова работата е призвание, а не професия. Явно и доставя удоволствие и обича това, което прави.

Още веднъж поздравления за мениджмънта!

# 79
  • Мнения: 4 358
Но колко от вас, които са направили редовни резервации на редовни цени са претърпели някакво неудобство или са останали недоволни от обслуждане или комфорт.
Не знам как да го обясня по ясно.
Моята т.н рецервация не беше ласт тайм.Беше редовна резервация за избран период.
Но...пак казвам.
За този фиксиран избран период с отправено запитване месец по рано ми бяха изпратени 3 ГРЕШНИ И РАЗЛИЧНИ ОФЕРТИ с цени разминаващи се от обявените на сайта им т.е ПО ВИСОКИ.
На наши приятели също.
След като изпратиха след поредица кореспонденция най накрая верните сметки дори нямаше изречение МОЛЯ ДА БЪДЕМ ИЗВИНЕНИ ЗА ДОПУСНАТА ТЕХНИЧЕСКА ГРЕШКА.
Нашите приятели въпреки всичко посетиха хотела.Впечатленията им са 50:50.
Аз разбира се се отказах от този хотел.
И още нещо не ми става ясно.Ако отива човек за 15 дни и си е платил по обявени цени като стигне там и по средата на периода случайно вземе, че отвори сайта на хотела и о Изненада.В хотела сме, платили сме....ама цените вече доста по ниски.Т.е все тая, че сме си направили резервация като бели хора месец по рано.
 newsm78 newsm78 newsm78 не знам лично за мене аз бих се почуствала леко гадничко.Не говоря за хора посетили хотела месец след моята почивка и почивали на по ниски цени.Говорим от разлика няколко дена.Не може хотела да не знае, че ще има намаления.Но явно до последно който се върже на по високите цени.
Биха могли отстъпки да предлагат.Но не newsm78
Много бих се радвала ако догодина тези т.н неуредици в ценовата им политика бъдат подобрени Peace.Защото мен лично това страшно ме издразни тази година и това беше причината да не посетя хотела Peace

Последна редакция: пт, 21 авг 2009, 12:02 от Бъни

# 80
  • София, център
  • Мнения: 3 455
И още нещо не ми става ясно.Ако отива човек за 15 дни и си е платил по обявени цени като стигне там и по средата на периода случайно вземе, че отвори сайта на хотела и о Изненада.В хотела сме, платили сме....ама цените вече доста по ниски.Т.е все тая, че сме си направили резервация като бели хора месец по рано.
 newsm78 newsm78 newsm78 не знам лично за мене аз бих се почуствала леко гадничко.Не говоря за хора посетили хотела месец след моята почивка и почивали на по ниски цени.Говорим от разлика няколко дена.Не може хотела да не знае, че ще има намаления.Но явно до последно който се върже на по високите цени.

Точно това е ласт тайм резервация, но не за вече резервиралите и платилите, а за тези, които са поели риска и неудобството сами да я направят в последния момент. Тази практика е стара, колкото и туризма, и ако не е така, елате и ме заплюйте.

Тук аз пък не мога да разбери какво точно не ти става ясно. Ти си си платил и си почиваш на твоите си цени. А този, който прави резервация в последния момент си е за негова сметка и по-ниска цена, защото това което предлага хотела е ограничено и човекът с ласт тайма няма избора, който си направил ти, който си резервирал преди 1 месец на по-висока цена и съответно по-голям избор.

А относно твоите персонални неразбории - ми не приятно, съжалявам, че не си получила извинение, ако наистина се е налагало.

# 81
  • Мнения: 4 358
ми не приятно, съжалявам, че не си получила извинение, ако наистина се е налагало.
Чак да се налага  Shocked не........няма да се свърши света като не се извинят.Хотелите конкуренция също Peace
Пак казвам............ много ще ми е приятно положителна промяна в това отношение догодина.

# 82
  • София, център
  • Мнения: 3 455
ми не приятно, съжалявам, че не си получила извинение, ако наистина се е налагало.
Чак да се налага  Shocked не........няма да се свърши света като не се извинят.Хотелите конкуренция също Peace
Пак казвам............ много ще ми е приятно положителна промяна в това отношение догодина.

О, не се и съмнявам, че ще е така. Все пак този хотел за първа година е на пазара официално! Желая им късмет!

# 83
  • Мнения: 6 390
Някой новозавърнал се няма ли да се отчете  Grinning

Мен пък ме учуди защо няма намаление и през септември, когато мислим да ходим  newsm78

И последно не разбрах - и при стаите от към басейна ли е шумно?
кога отивате, аз се чудя между този хотел, Белица и Белведере...
Искам от 1.9. за 10-14 дни ако всичко е ок?
смятам да платя за 7. и после на място да кажа че искам да остана... ако искам де  Mr. Green

# 84
  • Мнения: 188
Еli cz, там ли си?
Сигурна съм, че си доволна.
Чакаме отзиви.

Общи условия

Активация на акаунт