Спешно!Моля Ви за мнение за д-р Костова/стоматолог/-Юниордент

  • 17 014
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 2 008
Знам, че темата е доста стара, но пиша с надеждата някой от публикувалите мнения да се отзове. Имате ли телефон на д-р Костова? Обаждах се в Юниордент, но оттам не ми дадоха координати, а само ми казаха, че ще е на работа на 07-ми. Положението със зъбите на сина ми е плачевно и бих искала отсега да запишем час колкото се може по-скоро.

# 31
  • Мнения: 774
Здравей iveto_11, не разбрах  детенцето има ли телк/извинявам се ако въпросът ми е глупав/ но понеже ние от години ходим там да лекуваме зъбите ще ти кажа през тоа време какви документи да набавите.Пак казвам ако е с телково решение трябва да вземете направление от психиатър на което направление да се отбележи че може да се правят зъбките под пълна анестезия.И след като вземете направлението се обадете да ви насрочат час.Така не плащате нищо.За съжаление нямам нейния телефон но аз лично така процедирам набавям документите и тогава се обаждам за час.а колко до отношението към децата аз лично съм много доволна синът ми също.

# 32
  • София
  • Мнения: 2 008
non4eto0, няма телк. Единственият проблем са ни ужасните зъби. След дълго обикаляне по зъболекари, кабинети и всякакви специалисти детето изпада в истерия само да види човек с бяла престилка. Първо, че физически ми е невъзможно да го удържа, за да му направят дори и един зъб. Второ, че дори и да можех да го задържа на стола без да се мята като диво животно в капан, не мога да си представя да го подложа на такава инквизиция да му направят 5-6 зъба. Отделно много зъболекари не работят с "немотивирани" деца. Пробвала съм с обещания, подкупи, играчки, най-най- желаните неща и не става. Детето продължава да пищи за помощ до посиняване  Sad
Вече сме правили зъби под пълна упойка при д-р Стайкова, пак в Юниордент. За съжаление тя вече не работи и отпада като вариант. Съмнява ме здравната каса да поеме нещо. С парите някак ще се справим, но просто ми се плаче като погледна детето в устата.

# 33
  • Мнения: 774
Напълно позната до болка история.Докато научим за тази клиника зъбите на синът ми тотално се разрушиха.Нямаше сила която да го накара да седне на столаА иние бяхме далеч от мисълта да го измъчваме-.Лошото е че насрочват час за много далеч.Може би ако обясните за какво става дума ще ви дадат по ранен час.Единствения телефон който имам е на анестезиологът който работи с нея ако смяташ че ще е от полза ще го дам.Аз лично често съм прибягвала до него.То и ние сме редовни пациенти там.

Общи условия

Активация на акаунт