ОДЗ и ЦДГ В СОФИЯ - кандидатстване 2009/2010

  • 77 568
  • 1 515
  •   1
Отговори
# 720
Пиша всеки ден в форма за обратна връзка но нищо. Отговорите които получавам са стандартни.  Моля на кой ако може да ми помогне.

# 721
  • Мнения: 2 280
Пиша всеки ден в форма за обратна връзка но нищо. Отговорите които получавам са стандартни.  Моля на кой ако може да ми помогне.
Пиши тук на лични съобщения на екип на ИСОДГ...когато се появят, ще си го прочетат и ще ти отговорят..

# 722
  • Върху лъчите на Слънцето.
  • Мнения: 1 992
Пиша всеки ден в форма за обратна връзка но нищо. Отговорите които получавам са стандартни.  Моля на кой ако може да ми помогне.
Пиши тук на лични съобщения на екип на ИСОДГ...когато се появят, ще си го прочетат и ще ти отговорят..

Тяхното появяване ми се струва толкова далечно... чак идната седмица...

# 723
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Момичета, предполагам има и други, чиито мъже са чужденци - как ги регистрирахте,като тези от европейският съюз нямат вече ЛНЧ Rolling Eyes Rolling Eyes На мен не ми става - иска си ЕГН, ЛНЧ няма...как ще стане, не знам Rolling Eyes Rolling Eyes

# 724
  • Нови искър
  • Мнения: 253
Бих искала да попитам защо внезапно в профила на 70 ЦДГ Здраве допълнителните критерии се промениха. При обявяването на допълнителните критерии за тази градина фигурираше ДК6. (Детето има брат/сестра, които са родени с разлика по-малка от 24 месеца), а в момента вместо него фигурира ДК1. Коя е вярната информация? На какво се дължи разминаването? 


Не е само тази и други ДЗ има с променени критерии.  #Cussing out

# 725
  • Мнения: 4 393
Може би вече е задаван този въпрос, но да не съм го видяла...можете ли да влизате в отделните ДГ, аз като кликна на тях ме връща на начало и профили в семейството, а исках да видя да не са сменили допълнителните критерии в някоя и от нашите градини  newsm78

# 726
  • София
  • Мнения: 8 933
Може би вече е задаван този въпрос, но да не съм го видяла...можете ли да влизате в отделните ДГ, аз като кликна на тях ме връща на начало и профили в семейството, а исках да видя да не са сменили допълнителните критерии в някоя и от нашите градини  newsm78
Не можем.

# 727
Пиша всеки ден в форма за обратна връзка но нищо. Отговорите които получавам са стандартни.  Моля на кой ако може да ми помогне.
Пиши тук на лични съобщения на екип на ИСОДГ...когато се появят, ще си го прочетат и ще ти отговорят..


Пиша им вейки ден а днес дори не може да се отвори формата за обратна връзка. Някой знае ли в такива ситуации към кого бих могла да се обърна. В

# 728
  • Мнения: 562
Днес не ми зарежда страницата на ИСОДГ.  Thinking Остава ми бяла и толкова ... При вас как е?

# 729
  • Мнения: 2 374
Въпрос към ИСОДГ!
Вече сигурно 10 пъти пиша във формата за обратна връзка,но отговор няма.Moля Ви за някакво адекватно обяснение по въпроса ми.
Питането ми е защо точките на дъщеря ми са 8.0 за първа Детска градина и съответно 7.0 за втора.Къде са допълнителните критерии?Би трябвало да имаме 0.1 по ДК2-"И двамата родители на детето работят (вкл. в отпуск по майчинство) или са редовни студентип".
По ДК3-"Семейството живее на територията на административния район на детската градина (може да се определи повече от един район за градини на границата между административни райони)",както и по ДК5-"Детето има поне един родител, чиято месторабота е в административния район на детската градина."

Първият път когато Ви попитах отговорът беше следният:"Актуализацията на точките се прави всеки ден и показва информацията от предишния ден."
Да обаче вече повече от седмица точките са такива каквито ги описах и в списъците по градини и в профила на детето ми.Никъде не са отбелязани ДК.
Ще се радвам,ако най-сетне ми отговорите.

# 730
  • Мнения: 2 374
Днес не ми зарежда страницата на ИСОДГ.  Thinking Остава ми бяла и толкова ... При вас как е?
И на мен не ми я отваря.

# 731
  • Мнения: 7 947
Въпроса с подточките на всяка страница се коментира - ЩЕ СЕ ОТРАЗЯТ ВЕРОЯТНО МАЙ МЕСЕЦ
и на мен не ми я отваря...иначе системата работни "перфектно" - по думите на ДЖ - с оглед проблемите в тая тема  Joy

# 732
  • Мнения: 223
Днес не ми зарежда страницата на ИСОДГ.  Thinking Остава ми бяла и толкова ... При вас как е?



Аз я отварям с Mozilla Firefox,а с Windos Internet Explorer не мога да я отворя.

# 733
  • Мнения: 418
Въпроса с подточките на всяка страница се коментира - ЩЕ СЕ ОТРАЗЯТ ВЕРОЯТНО МАЙ МЕСЕЦ
и на мен не ми я отваря...иначе системата работни "перфектно" - по думите на ДЖ - с оглед проблемите в тая тема  Joy
Това не е вярно.На мен си ми излизат в профила на детето всички ДК,Биа предполагам имаше в предвид точно в профила,че не и се показват.

# 734
  • Мнения: 2 374
Въпроса с подточките на всяка страница се коментира - ЩЕ СЕ ОТРАЗЯТ ВЕРОЯТНО МАЙ МЕСЕЦ
и на мен не ми я отваря...иначе системата работни "перфектно" - по думите на ДЖ - с оглед проблемите в тая тема  Joy
Това не е вярно.На мен си ми излизат в профила на детето всички ДК,Биа предполагам имаше в предвид точно в профила,че не и се показват.
Да именно дори в профила не са ми отбелязани в списъците за градините то е ясно.

Общи условия

Активация на акаунт