ОДЗ и ЦДГ В СОФИЯ - кандидатстване 2009/2010

  • 77 556
  • 1 515
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 4 024
искам да попитам как 1 дете в различни градини има еднакъв брой точки 8?  аз лично немога да си го обесня?става въпрос 4е във всички одз къде кандидатства в люлин е със 8 точки


Така и така го разследваш това дете, виж и списъците на другите близки райони- Илинден,Възраждане и ако и там не го намериш с повече от 8 точки, пиши директно на ИОСДГ, че имаш съмнение за нередност, от която ти да кажем би могла да си пряко засегната.
А за отговора от ИОСДГ можеш да ни информираш и тук публично  Simple Smile

# 751
  • София
  • Мнения: 5 726
Има ли някой проблем с регистрацията в ИСОДГ?
Миналата година регистрирах племенника ми за детска градина и малко след това на същия имейл и сина ми за ясла но сега с новите правила не мога да поднова регистрацията на племенника ми тъй като имейла е един и същ ,а нали се влиза вече с него не с ЕГН.... Tired Сега се опитвамда го регистрирам наново с нов имейл но не става пише,че има проблем  ...........надявам се  старите класирания да са запазени Sad

# 752
  • Върху лъчите на Слънцето.
  • Мнения: 1 992
не мога да разбра само,защо този критерий дава 1т:
К5. Детето посещава самостоятелна общинска детска ясла на територията на Столична община най-малко 6 месеца преди записване - 1 т.
Дъщеря ми посещава ясла, но не е общинска, не защото аз не искам, а защото миналата година не я приеха.Сега по този повод тя губи 1т и по първо желание е с 8т.
Ако посещаваше такава, нямаше сега да се занимавам в кандидатстване, а ако това е за тези, които искат само да си местят децата от една в друга, то това е каприз Naughty
Моля екипът да ми обясни идеята на този критерии
Напротив - щеше да се занимаваш с кандидатстване, защото самостоятелните ясли не са яслите в ОДЗ и децата от тях не преминават директно в детската градина. И кандидатстват отново!

# 753
  • София
  • Мнения: 316
Кога ще можем да видим страницата с ремонти и нови места
Все нещо не им е наред  #Cussing out

# 754
  • Мнения: 114
искам да попитам дали може след като веднъж са записани данните на родителите в профила да се променят, имам предвид преди класирането пък и след това. Конкретно визирам адресната регистрация. Тя може да бъде сменена.

# 755
  • Мнения: 418
искам да попитам дали може след като веднъж са записани данните на родителите в профила да се променят, имам предвид преди класирането пък и след това. Конкретно визирам адресната регистрация. Тя може да бъде сменена.
Може,при някаква промяна трябва да се обнови профила,адрес,месторабота и т.н.

# 756
  • Мнения: 1 196
А в нашата градина на първо желание,знаете ли какво е станало!?
От 33 свободни места,сега изведнъж са станали 6! Shocked
69 ОДЗ Жар птица И изведнъж с по 10+ точки са цели 9 деца!
Ей тва е системата ИСОДГ!БЛАГОДАРИМ ВИ!
 Hug

# 757
  • Мнения: 2 280
А в нашата градина на първо желание,знаете ли какво е станало!?
От 33 свободни места,сега изведнъж са станали 6! Shocked
69 ОДЗ Жар птица И изведнъж с по 10+ точки са цели 9 деца!
Ей тва е системата ИСОДГ!БЛАГОДАРИМ ВИ!
 Hug

Със сигурност е грешка според мен..
Нямам как да има група с 6 места...

# 758
  • София
  • Мнения: 8 933
А в нашата градина на първо желание,знаете ли какво е станало!?
От 33 свободни места,сега изведнъж са станали 6! Shocked
69 ОДЗ Жар птица И изведнъж с по 10+ точки са цели 9 деца!
Ей тва е системата ИСОДГ!БЛАГОДАРИМ ВИ!
 Hug

Със сигурност е грешка според мен..
Нямам как да има група с 6 места...
Според мен грешката е била, че са обявили 33 свободни места за ОДЗ. А ако е за 1 група е направо лудост. Но в случая не виждам вината на ИСОДГ.

# 759
  • Мнения: 2 280
А в нашата градина на първо желание,знаете ли какво е станало!?
От 33 свободни места,сега изведнъж са станали 6! Shocked
69 ОДЗ Жар птица И изведнъж с по 10+ точки са цели 9 деца!
Ей тва е системата ИСОДГ!БЛАГОДАРИМ ВИ!
 Hug

Със сигурност е грешка според мен..
Нямам как да има група с 6 места...
Според мен грешката е била, че са обявили 33 свободни места за ОДЗ. А ако е за 1 група е направо лудост. Но в случая не виждам вината на ИСОДГ.

А според мен, грешката е, че са обявили че 1група има 6 места...от тях 6 свободни..
Може би е редно да обявят,че има 1гр - 25 места и от тях 6 са свободни...(ако останалите са заети)..
Не знам случая на конкретната ДГ, но..е възможно да са повече от една групите (1 градинска група)..При всички случаи обаче, числото 33 е съмнително..точно толкова, колкото и 6..

# 760
  • София
  • Мнения: 8 933
А в нашата градина на първо желание,знаете ли какво е станало!?
От 33 свободни места,сега изведнъж са станали 6! Shocked
69 ОДЗ Жар птица И изведнъж с по 10+ точки са цели 9 деца!
Ей тва е системата ИСОДГ!БЛАГОДАРИМ ВИ!
 Hug

Със сигурност е грешка според мен..
Нямам как да има група с 6 места...
Според мен грешката е била, че са обявили 33 свободни места за ОДЗ. А ако е за 1 група е направо лудост. Но в случая не виждам вината на ИСОДГ.

А според мен, грешката е, че са обявили че 1група има 6 места...от тях 6 свободни..
Може би е редно да обявят,че има 1гр - 25 места и от тях 6 са свободни...(ако останалите са заети)..
Не знам случая на конкретната ДГ, но..е възможно да са повече от една групите (1 градинска група)..При всички случаи обаче, числото 33 е съмнително..точно толкова, колкото и 6..
Май директорката яко се е оплела, ако е написала, че групата е от 6 деца. Предполагам, че тези 6 деца ще допълват яслената група, която се прехвърля от септември. Така по върви.

# 761
  • Мнения: 7 947
62 ОДЗ
50 места общо за 2006г 1ва група - свободни 5 - нали все още няма класиране...защо така
за родени 2008 - общо 5 места, свободни 5 - каква е тази група  Shocked

# 762
  • гр.София
  • Мнения: 4 156
 За 69 ОДЗ -елате в другата тема.
 Ето,какво са мислели да има в тази градина Mr. Green.Вижте списъка за строежи (по-точно № 19). Взех го от страстната тема.
http://kg.sofia.bg/?page=plan_2009

# 763
  • София
  • Мнения: 8 933
62 ОДЗ
50 места общо за 2006г 1ва група - свободни 5 - нали все още няма класиране...защо така
за родени 2008 - общо 5 места, свободни 5 - каква е тази група  Shocked


За родени 2006 само 5 места, защото на останалите се прехвърлят децата от 2 яслена група, пак от същият набор. 5 места за 2008, защото в яслените групи няма разделение по набори, както го пише в системата и толкова е преценила директорката, че бебета може да приеме. Иначе групата си е нормална.

# 764
  • Мнения: 1 196
http://kg.sofia.bg/?page=kindergarden&id=6&k=47
За групата 2007 ставаше въпрос.Свободните места бяха 33,а сега са 6.И за набор 2006 също 6.  Rolling Eyes
За по-големите набори по-надолу се виждат групи с по 30-50-60 места! Tired

http://kg.sofia.bg/?page=plan_2009
А от този списък къде е тази
7 ИЗГРАЖДАНЕ НА  ОДЗ  КВ. 29,  Р-Н  ПОДУЯНЕ
Много пъти търсих къде е това и няма такова животно!? Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт