Слънцето усмихнато тук-там грее, в Банкя малчуганчето дивее!

  • 33 177
  • 503
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 35
Добър ден  Hug
-------------------------
Ето ни и нас. Вече с християнче вкъщи.
Кръщенето като цяло мина много добре, Жорко не плака като го мокриха във водичката,
ама вече към края започна да хленчи. Явно му омръзна на детето.
Ама то и цялата церемония не беше кратка - около 30 мин.
После се почерпихме с гостите, подаръци ... и така.
Има и за вас витуална почерпка с иначе реална торта от самото кръщене.



Ето и няколко снимки: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=369508  12345

-----------------------------

Lili, отивам да видя дали си качила снимки на Марти от прощъпулника. Сладурче - количка си хванало.


Последна редакция: пн, 27 апр 2009, 13:36 от balinska

# 61
  • Мнения: 2 376
Много сладък този Жорко Simple Smile Балинска, да го нагризеш от мен Simple Smile))
Аз пък не знам къде ни е албумчето, и паролата съм загубила  Embarassed При търсенето само един албум ми излиза и не знам дали е наш  Confused

# 62
  • Банкя
  • Мнения: 40
LILI това е моята дъщеричка Криси ,когато ми остане време ще кача още снимки за да ги разгледате и тях,вие когато се срещахте правихте ли общи снимки или не се сетихте?
Балинска ,много тържествено е било и при вас кръщенето с двама попа и всичко както си трябва.

# 63
  • Мнения: 290
Балинска,Честито Християнче!Много е сладък!Да ви е жив и здрав!
Мимка, как сте?Максим оправи ли се вече?
Мони,ти пак ми се губиш от полезрението!Как сте и вие,и децата?

# 64
  • Мнения: 199
Ха здравейте и от мен!
Днес времето е чудесно,нали?Така хубаво ме напича през прозореца...Май ще отида да си направя едно кафенце. Laughing
Вчера си говорих с една мама пред Хемингуей и тя ми каза,че заедно с други такива правили почистване на паркчето с/у общината(тази част,която е с катерушките за деца),и имали уговорена среща с кмета(или щели да си уговарят;не съм сигурна)

# 65
  • Банкя
  • Мнения: 40
Хриси ,много сме добре вече ,цял ден сме на вън даже към 4,30 ще ходим до читалището та ако имаш време ела да се видим.
Августа 21 ,това е много добре като идея и с удоволствие бих се включила ако знам кога е .

# 66
  • София
  • Мнения: 1 185
Добро утро!


Вчера идвах до Банкя да си видя детето, че е при нашите, а ми беше домъчняло! Видях МИА със Жоро! Гледах и за други, но не видях!

Балинска, познаваш моята любима компания - майка и дъщеря, за разходки в Южния Парк, а?

Как сте, момичета? Темата беше на 2 страничка!

Последна редакция: вт, 28 апр 2009, 11:08 от *Lili*

# 67
  • София
  • Мнения: 1 185
 newsm43 (къде стееееееееее?)

# 68
  • София
  • Мнения: 6 183
Ние след малко излизаме. Топло-студено, не се търпи в къщи. Вчера мислех, че ще завали и не излизхме сутринта. Е подивя това дете, че и мен ме подлуди. Към 18, отидохме за мляко до магазина и чак ме доядя: то едно мрачно, но приятно пролетно време...така, че днес от сутринта сме навън, дано не викнем дъжда.

# 69
  • Мнения: 35
И ние днес бяхме по разходки. По обяд беше добре, ама сега вече стана хладничко и се прибрахме.
То и стана време за папкане,де.
И голямо Благодаря за милите думи по адрес на детенцето ми.

Лили, да оказа се, че познавам компанията ти за разходка.
Аз съвсем случайно мернах Маги на едната снимка от прощъпулника на Марти, после и Деси ... и така.
Ама много бързо се разконспирирахте  Laughing.

Моят син вчера за малко да падне от спалнята. Уж съм преградила с одеяла, възглавници и какво ли още не,
но господинчото избутал едната възглавница и точно влизам в стаята и гледам как единият му крак във въздуха вече.
Това да се бях забавила само с 10сек и си падаше.

Хайде изчезвам. Утре пак.

# 70
  • Мнения: 290
Здравейте и от мен!
Аз нямам много време да седя пред компа,че съм почнала активно почистване вкъщи,а днес ходих и при баба ми та и там изчистих основно цялата къща и мих прозорците,защото тя милата не може сама.А след като взема децата сме цял следобяд навън.Гледам и да отмарям,че от 07.05 като почна работа после няма почивка.
Общо взето днес съм гроги,но си довършвам втората манджа за днес и спирам.
Децата слава богу са здрави за момента-тичат и дивеят,абе спирка нямат!
Приятна вечер на всички!

# 71
  • Мнения: 2 376
Ние сме с противохепатитна ваксина, премерени и консултирани. Точица е 9,500 кг (+500 гр) и е 71см (+1см)  висока.

# 72
  • Банкя
  • Мнения: 40
Добро утро хайде на кафенце.
има ли някой за лафче,че с този дъжд голяма скука...............

# 73
  • Мнения: 199
Здравейте!
Онзи ден ми спря интернета и не можах да завърша.
Та казвах,че майките са организирали почистване и мислят да се срещнат с кмета,и да говорят с него да се погрижи за катерушките(да ги поправят и обезопасят).Аз също мисля,че идеята е много добра,дано и да се осъществи докрай.Така че,Кукумицин,и всички други,които се интересуват-ще ви даржа в течение кога има такива сбирки,за да можем да се включваме,когато можем.Стига момичето да ми казва,разбира се. Joy
Брит,много голямо е станало момичето!Браво на сладунката!За обаждането-бях забравилада си платя тел.и ми го спряха за ден.Явно точно тогава си звъннала.Звънни ми отново,моля те,защото си загубих тел.преди известно време и нямам никакви номера!
Мони,отмина ли опасността от заразяване?Как сте?
Лили,как е без детенце?Или вече си го взехте?
Балинска,много хубави снимки!Случайно попаднахме на кръщене в църквата и много ми хареса.Беше наистина тържествено с 2мата попове.Преди известно време бяхме кръстници на две дечица и беше много зле-в маничко стаиче(това е точната дума),с добронамерен,но смешен поп,никаква тържественост,направо си беше комично.Как е малкото християнче?
Хриси,много си работна бе,жена!!!От къде намираш сили с тези 3ма мъже вкъщи?!? Joy
Надявам се,че всички останали са добре и няма болни дечица! Hug

# 74
  • София
  • Мнения: 1 185
Привет!


Взех си малкия в сряда, а във вторник се разболях! От тогава ходя с маска да го опазя него! Сега съм по-добре, до утре нищо няма да ми има! Дано съм успяла в мисията - "Опази детето"! Иначе мъжа ми си е у дома и не мога да му се нарадвам! Та поради тази причина ме няма на линия!

Хубав ден! И дано поне малко слънчице се покаже!


Общи условия

Активация на акаунт