бебефон Бертони - мнение ?

  • 965
  • 11
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 541
http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2806/3716042032102311454.JPG

моля ви за мнение за този модел бебефон - има ли много шум?
                                                                        добър обхват ?
                                                                        цена на магазина ?
Благодаря!
 Hug

# 1
  • София
  • Мнения: 1 541
никои ли не знае ? Hug

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Преди 2,5 години го купихме от Хиполенд, за около 50 лева. Общо взето върши работа, има 2 канала, светлинна индикация. Понякога обаче се смущава от телевизора или се преплита с тези на съседите.

# 3
  • Мнения: 1 554
върши работа,нямам забележки,за 45лв го бях купила,все още си го ползваме Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 1 541
аха аз за това питам , че братовчедка ми има същият , но казва : "много съм доволна , но понякога хващам вълните на такситата  Mr. Green"

# 5
  • Мнения: 325
Ние имаме такъв,но не го ползваме.Опитахме в началото,но много пращеше,постоянно сменяхме честотите,но ефект-никакъв. Но ние сме на главен булевард,около нас много съседи...с много мобилни...

# 6
  • София
  • Мнения: 1 541
 Thinking и около  нас много съседи

# 7
  • София
  • Мнения: 1 541
купихме с камера - перфектен е - 145 лв от DJUMBO  Hug

# 8
  • Мнения: 4
Ползвам такъв откакто бебо се е родил.Вече сме на 10 месеца и все още го използвам и съм много доволна.До сега само 2 пъти ми е правил смущения/сменях канала и се оправяше/,нямам никакви други забележки към този модел.Бях го купила за 49 лв.Хваща ми на 50 метра ,може и повече без проблем.Бих ти го препоръчала. Hug

# 9
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Възможно най-лошия избор. В повечето случаи чувам децата преди да се активира бейбифона. Може би се разглезих, че преди да го купим приятел ни беше направил и чувах дори дишането им докато спят, но с този влизам, излизам от стаята без да се задейства. Отделно, че научавам всички клюки на съседите с бебета.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Отделно, че научавам всички клюки на съседите с бебета.
Хаха, нашите съседи нямат бебефони, но пак ги чувам през приемника. Не мога да си го обясня, луда ртабота  newsm78

# 11
  • Мнения: 1 983
И ние ползвахме такъв. Доволни бяхме, вече е голяма и не го ползваме.

Общи условия

Активация на акаунт