Кои марки бебешки храни предпочитате и защо ?

  • 7 555
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 591
АМ на Хип, Пюрета на Хип и Ганчев, а понякога (рядко) Сънвал и Гербер. Каши взимам на Фризокрем и то само един вид и на Слънчо, но ние не сме база за сравние, защото не сме кой знае какви любители на каши. Напоследък яде от тези в бурканчетата на Хип и Ганчев. Дуети пак на Хип и от време на време Бебивита. Peace

# 31
  • Мнения: 5 940
АМ и каши -Милупа
пюрета -Хип

# 32
  • Мнения: 2 677
За адаптираните млека - доволна съм най-много от продуктите на Nestle.
Кашите - Humana, а за пюретата се доверявах на Ганчев.

# 33
  • Мнения: X
Оправих анкетата, че разрешаваше само по един отговор.

До 1г. млякото беше HiPP Probiotic, от 1-цата и 2-ката бях много доволна, но не и от 3-ката. След 1г. млякото е Milumil 3 - много съм доволна.

Пюретата тя си ги избра, ядеше най-вече HiPP и Gerber. Взимала съм Bebivita и Nestle, Semper, Little Bee, но рядко.

Каши - основно HiPP, йогурти на Humana и Nestle.

# 34
  • Мнения: 1 372
Адаптираното мляко което ползваме е Аптамил на Милупа, а пюрета ползвам само плодови на Хип. За всичко останало предпочитам продукти домашно производство и ястия приготвени от мен самата.

# 35
  • Мнения: 693
AM - Friso ХА

Пюрета - основно HIPP, Gerber, липсва ми опцията Plasmon  newsm78

Каши - основно HIPP, Милупа. Кашите на Хумана не ти ги препоръчвам. На бебетата са много вкуси, защото в тях има какво ли не ...

Не бих се доверила на Ам-Ам, Ганчев, Овко и подобни  Peace

# 36
  • Мнения: 27 524
Малко е прекалено обща анкетата - за млека и за каши твърдо Милупа, няма по-добри  Peace
За пюрета - аз намирам за най-добри пюретата на Нестле Алет и на Данон, но ги няма в анкетата.  Simple Smile

# 37
  • Мнения: 693
Малко е прекалено обща анкетата - за млека и за каши твърдо Милупа, няма по-добри  Peace
За пюрета - аз намирам за най-добри пюретата на Нестле Алет и на Данон, но ги няма в анкетата.  Simple Smile

Пюрета на Данон!?  newsm78

Къде ги продават, за първи път чувам  Thinking

# 38
  • София
  • Мнения: 15 219
В България не се продават.
Затова няма смисъл да се включват в анкетата.

# 39
  • Мнения: 2 111
Пюрета-Хип и Гербер  Peace Давала съм и на Нестле,Бебивита и Семпер.
Каши-Милупа и Хип

# 40
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
АМ - Фризо , аз исках да и давам АМ на Милупа , но го отказва.
Иначе за пюрета-харесва всички и българските Ганчев и ХИПП , бебевита , Гербер .
каши  - Хумана , ХИПП много и харесват , но например Слънчо не иска.

# 41
  • София
  • Мнения: 1 185
Семпер - заради рибните пюрета
Бебевита - заради кремчетата и йогуртите
Нестле - заради АМ

Общи условия

Активация на акаунт