Какво плажно мляко използвате и от кое сте доволни?? - 2

  • 9 346
  • 65
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 71
А за лосиона на Нивеа за след слънце подсилващ тена имате ли мнение? Дълго ли съхне(пише 1е съдържа авобронзант)?

# 61
  • Мнения: 1 269
От 6 години не съм се пекла. Имам много бяла кожа и лесно изгарям. На лицето ми се появяват кафяви петна от слънцето. Това лято ще ходим на море и не знам какво ще е най-подходящо за мен. Бихте ли ме посъветвали какво е най-подходящо за млечнобяла кожа като моята. Солариум ми е противопоказан, заради бенките и разширените вени. Предварително благодаря!  bouquet

# 62
  • Мнения: 557
И аз искам да помоля за съвет,следващия месец сме на моренце и ще съм ве4е в 6-ти месец.Незнам какъв фактор да си взема.Мисля си 4е 30 ще е добре,ама се 4удя и дали да не е 50.Вие какво ще кажете?Иска ми се все пак да хвана малко тен,а не да се върна по-бяла отколкото съм отишла.От друга страна ме е страх да не изгоря,защото по принцип оби4аме да стоим по цял ден на плажа(разбира се постоянно съм под 4адър)!

Диланди препоръчвам ти този на Еucerin  Peace

 миналата година  ходих до Сандански в 8 месец и нямах проблем -  а съм с много бяла кожа.Точното название е това EUCERIN Sun Ultra Schutz Creme LSF 50+- странно то е че не го виждам в сайта им за този сезон. Thinking

# 63
  • Мнения: 2 631
Защо си мислех, че съм писала, че вече съм си купила Piz Buin??  newsm78  Thinking

Купих си го преди 3 седмици някъде, от София, от аптеката в Син Сити...  Laughing

# 64
  • Мнения: 1
Аз съм със слънчева алергия и спасението ми е в Юсерин,серията специално за алергични.

И аз имам същия проблем от няколко години, но напоследък става все по-зле  Cry
Тъкмо мислех утре да си взема Eucerin за слънчеви алергии. След като вече го използваш искам да те попитам :
Действа ли при продължително излагане на силно слънце ?
Хващаш ли тен с него ? И кой е най-слабия фактор ? Някъде четох, че има 15, но в сайта им е изложен само 25  Cry
http://www.eucerin.bg/sun_sensitive_skin/sonnen-allergie.asp
Винаги съм хващала тен изключително бързо , но сега с тези проблеми с кожата...  Confused

# 65
  • Мнения: 3 356
Ползвам на Ейвън,много са добри и детските също са сполучливи и на добра цена Peace


 newsm10

Общи условия

Активация на акаунт