Юни наближава, за ремонти и покупки време не остава!!!Тема №53

  • 16 612
  • 287
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 193
Добро утро и от мен.
Аз днес няма да боядисвам яйця,ами ще ги оставя за събота че с таткото двамата да ги боядисваме.
Довечера сме на рожден ден и незнам как ще издържа седнала дълго време.Май ще поостанем около час-два.
Ninand - честито за количката,наистина цвета е много наситен.
Приятно боядисване на тези дето ще боядисват и лек ден на всички.  bouquet

# 31
  • Плевен
  • Мнения: 855
И аз чакам с нетърпение съботата за да боядисваме яйца. Представям си Андреа на какво ще заприлича по време на боядисването  4470, но ще слагаме най-старите и грозни дрешки защото може да се наложи после направо да ги хвърлим. И да не заправите с първото червено яйце да начервите челцето и бузките на децата за да са живи и здрави.

Момичета от Варна, в последния брой на сп. 9 месеца пише че във вашия РИОКОЗ има музей на човещкото тяло, имало за бременните доста инхормация и нагледно показани макети. Ето: http://www.9m-bg.com/?p=cat_inner&sub=1&id=2779 Аз бих отишла, сигурно е много интересно. И молим тези, които в сряда ще ходят на лекцията, после да споделят, че ние с кръстницата се чудим дали да ходим в съботата, когато ще е същата в Плевен. Аз с тези контракци още се колебая дали да ходя, та да кажете дали си заслужава.

Тази нощ и аз да не повярвам, спах и днес се чувствам изненадващо добре. Пу-пу-пу.

# 32
  • Мнения: 13
Анито каква лекция и къде? Ако е за кърмене във Варна кога ще е аз пак съм изпуснала

# 33
  • Мнения: 199
Здрасти и от мен!
Хей страшна картинка на първа страница, много весело ми стана.  Simple Smile
Аз цяла сутрин пак се мотам на компютъра, ама сега се стреснах, че докато изляза да купя яйца и боя и може да се мръкне. Така че бягам  Simple Smile

# 34
  • Мнения: 24
Май всички са се заели с боядисването на яйца днес  easter Успех момичета да боядисате най - хубавите яйца  Peace

Аз току що спретнах една пролетна мусака от тиквички така вкусно се размириса   chef

# 35
  • Мнения: 9 814
Уха от сутринта доста работа свърших- яйцата боядисах, изчистих, приготвих багажа, че утре пътуваме...сега се връщаме с Кати от обяд, ходихме да ядем пица.
Взех си 4 кг. прах за пране Тео бебе и два Персила сензитив и като отида при свеки започвам лека-полека да пера бебешките неща- първо ще започна с олекотените комплекти, чаршафите и обиколниците, останали от Кати, също и хавлийките, лигавниците и разни други неща. Новите неща ще ги пера след средата на май.
Най-накрая решихме да направим ремонт на нашия етаж на къщата и да подменим част от мебелите, но това за началото на май.

# 36
  • Мнения: 1 291
Яйцата задължително ли е да са топли  когато се боядисват?

Днес бях на запис на тонове за първи път Simple Smile Побесняха направо, нещо не се изкефиха. То не беше ритане,местене,въртене,целия ми корем беше на буци и бабуни.Изредиха се хиляда акушерки,и  на едното не можаха да му хванат тоновете,само за малко по едно време.Криеше се някъде май.

Има ли мами които ще ходят утре на лекцията, да се видим?Аз 99 % ще ходя Simple Smile

# 37
  • Мнения: 199
като са топли по-бързо хващат  Simple Smile иначе просто ги държиш повече. Зависи и от боята

И на мен като ми правиха запис на тонове - с цел да хванат дали има контракции и бебечо също побесня. Риташе точно срещу апаратчето  Grinning Явно го усещат и нещо не им харесва цялата работа  Grinning

Аз бих отишла на следващата лекция - другия петък, ако някой се отказва за тогава, че не съм записана.
Ако не ще се пробвам да вляза така.

Звъннах да питам за записване за следващия месец и казаха след 28 април.

Последна редакция: чт, 16 апр 2009, 13:56 от greenlife

# 38
 easter Здравейте и от мен.
Роси   bouquet много сладка темичка благодаря.Айде само хубави новини в нея.
На мен ми се размина боядисването на яйцата вчера като казах на приятелката ми че ще боядисвам тя издаде вето - да не съм посмяла и аз нали слушам казах добре,но пък свекърва ми каза да не се притеснявам тя ще ги боядиса.Та така аз днес ,за да се разпиша с боядисването ще си боядисам косата  Simple Smile.
Момичета това безсъние е ужасно пак не съм спала,а в макото време което заспивам сънувам бебето.Чудя се дали това е на добре ,защото все глупости сънувам.
Лек ден на всички и да си спретнете писани яйца днес тези,които ще боядисват.Аз отивам да си "изпиша"косата Joy

# 39
  • Мнения: 9 814
Яйцата е хубаво да са топли, а водата, в която се разтваря боята-гореща.
Аз пък сега си намерих тази моя снимка и направо ми се дорева на какво изглеждам сега. newsm45
http://www.bgalbum.com/albums/userpics/16172/DSC00150_6a3d1972a7 … b83c342675dad.JPG
Дали пак ще стана толокова слаба.... Tired

# 40
  • Мнения: 1 291
Ще станеш , ще станеш , а в добавка ще имаш супер сладко бебче  Hug

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 746
Франчи, разбира се, че пак ще станеш слаба. И аз често си гледам снимките и си мисля дали ще отслабна, но съм сигурна, че ще се справя.
Аз бях легнала да поспя и мъжа ми ме събуди по телефона да ми каже, че в офиса им имат бебе-на негов колега жена му е родила.
Сега да питан неще мамите с опит: имаме подарък стол за кола/стой в свеки и не мога да го снимам да ви го покажа/. Изглежда нещо подобно на този http://www.kasidabg.com/product_info_cpath-183_549-products_id-7054.html и се чудя като облегалката не е за напълно легнало положение може ли да се слага малко бебче. На този тук пише от 0 месеца, ама се чудя ще може ли да стой малко бебе в такъв или ще трябва в началото аз да си го държа?

# 42
  • Мнения: 9 814
ninand, може от родилния дом да сложиш бебето в такова столче.
Учудващо почти няма бебе, на което да не му харесва да седи в това столче.

anyto, Кати цял ден вече се търка с една мокра къпричка и негодува, че съм я мацнала с първото червено яйце. Mr. Green

# 43
  • Мнения: 61
       Здравейте и от мен на велики четвъртък  easter
      С една пролетна торта искам да ви почерпя по случай 7 годишнината ни с милото.Много трудно и болезнено открих МЪЖА,който да цени моите дълбоки чувства и да щади ранимата ми душичка dancing



  Франчи,пак ще бъдем мацки,спокойно  smile3521

# 44
  • Мнения: 193
 LEILA BEL Бъдете здрави и щастливи и много, много търпеливи! Помнете истината стара, че семейният живот е като отвара, която всеки сам вари, но трябва с другия да сподели! Обичайте се и дерзайте! Животът няма да е, знайте, само рози и мечти, защото има и бодли... Но там, където любовта цари, убождането не боли!Честита Ви годишнина.

Общи условия

Активация на акаунт