Ясновидци 2- втора тема!

  • 30 244
  • 435
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 97
искаше ми се всички участници да преминат през всички изпитания - повече хора по-интересно.
 не можах да гледам добре предаването (ще го изтегля), да попитам: Христо що пак ревеше?

# 421
  • Мнения: 998
Е ,те всички реваха.Предполагам ,защото отпадат техни съотборници.

# 422
  • Мнения: 174
Не можах да гледам много внимателно- децата викаха и играха наоколо.  Споменаха за съдбите на участвалите във втората история, а не чух добре всичко. Момчето умира, а момичето оживява, какво става с нея после? Още ли е в затвора убиецът? Много зловеща история- до каква степен може да се изроди човешкото същество?!

# 423
  • Мнения: 998
Единият от убийците впоследствие убива другия ,след което е заловен и осъден на доживотен затвор без право на помилване.

# 424
  • Мнения: 0
искаше ми се всички участници да преминат през всички изпитания - повече хора по-интересно.
 не можах да гледам добре предаването (ще го изтегля), да попитам: Христо що пак ревеше?

Да странно , защо пак плачеше?Но на мен ми се стори,че това дето рева и това снощи е едно и също,в смисъл едни и същи кадри,та се чудех за кое точно е ревал,заради себе си миналия път или зарад Иванка?!Загледайте се,кадрите са едни и същи от миналия път и снощи  Joy

# 425
  • Мнения: 38
Христо що пак ревеше?
просто е доста чувствителен според мен
доста е нараняван и психически и физически и това допринася за неговата чувствителност

Изненадах се ,че Василка остана ,досега не показа почти нищо ..

и аз се учудих,че точно тя продължи!!!много ми е чудно критерия на това жури!мисля,че е станало адското недоразумение!направо ми е невъзможно да повярвам,че тази актриса продължи!като незнае отговора и се измъква с "не ми дават да казвам" или"виж как ми трепери ръката"  hahaha
съжалявам за Сергей,но съм сигурна,че не всеки от ясновидците може на дадено място да види всичко

на мен лично фаворити са ми Марияна,Михаил и Христо!
но и двамата младоци доста добре се справят!  Peace

# 426
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 575

Изненадах се ,че Василка остана ,досега не показа почти нищо ..

и аз се учудих,че точно тя продължи!!!много ми е чудно критерия на това жури!мисля,че е станало адското недоразумение!направо ми е невъзможно да повярвам,че тази актриса продължи!като незнае отговора и се измъква с "не ми дават да казвам" или"виж как ми трепери ръката"  hahaha
съжалявам за Сергей,но съм сигурна,че не всеки от ясновидците може на дадено място да види всичко


Василка все пак имаше едно попадение - позна в коя колба има чиста вода и в последната серия каза някои верни неща по случая с убийството. В другите задачи наистина се измъква с репликите "не ми дават да кажа" и т.н. Иванка и Сергей не показаха нищо, така че смятам решението на журито за правилно.

# 427
  • Мнения: 38
не защитавам Сергей,но сравнение с 2-те попадения на Василка мисля,че има повече дребни,но кколичествено повече верни неща
до колкото последното им изпитание и Сергей "видя" доста неща
а относно изпитанието им с колбата-мисля,че Василка просто изкара късмет

# 428
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 575
Не се знае, късмет ли е или не, във всеки случай тя е следващата заподозряна за изгонване.  Mr. Green
Ако ни чете Вокил, моля да каже кога ще е следващата селекция и въобще колко серии остават до края.

# 429
  • Мнения: 5 622
Вчерашната серия на ясновидци ме натовари яко  Confused

# 430
  • Мнения: 998
не защитавам Сергей,но сравнение с 2-те попадения на Василка мисля,че има повече дребни,но кколичествено повече верни неща
до колкото последното им изпитание и Сергей "видя" доста неща
а относно изпитанието им с колбата-мисля,че Василка просто изкара късмет
И по мое скромно мнение Сергей заслужаваше повече да остане ,но съм убедена ,че така или иначе следващата отпаднала ще е тя.
Кадрите с плачещият Христо май наистина са едни и същи-аз имам силна зрителна памет и това ми направи впечатление.
Много е миловиден и ми е жал ,че е имал тежко детство ,чак ме е срам ,че толкова ми беше смешно като се стряскаше от куфарите.

# 431
  • Мнения: 4 380
И на мен ми беше смешен с куфарите. Беше го страх като дете. Grinning

Ама много лошо беше снимано значи. Така и не се разбира кой посочва верен куфар и кой не. Можеше поне една стрелкичка към верния да сложат, нали?

# 432
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 575
Xenia, от нета не се вижда толкова добре, затова не си разбрала. На телевизията се открояваше верния куфар със зеленикав оттенък.

# 433
  • Мнения: 2
Ей ме на, обикалях малко и нямах нет тези дни. Има още 6 епизода, ясновидци ще отпадат в 8, 9, 11. До финала стигат трима. В последният епизод ще бъде обявен победителят и ще бъде разкрито журито.

# 434
  • Мнения: 6 417
И защо е тази мистерия с журито?  newsm78 

Общи условия

Активация на акаунт