Ясновидци 2- втора тема!

  • 30 257
  • 435
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 4 380
Ако можех да мисля, нямаше да питам

 Joy

Ние това вече го разбрахме. Joy

Върни се назад, тези неща са обсъждани милион пъти и няма да се разясняват на всеки персонално.

# 391
  • Мнения: 5 622
Четох, но все пак не намерих обяснение за себе си.

Жалко, че вече не съм блондинка, че да оправдая липсата на мисъл с цвета на косата си..жалко

 Joy

# 392
  • София
  • Мнения: 2 840
Ох, нека някой да ме осветли, моля- процентите не са ли ДО 100?! Какво е това 130 или 300%?!  Thinking
 Laughing
Не спори с Христо и с Дидко!!!
Колкото казва врачът, толкова са, забрави за математическите понятия, задръстили жалкото ти мозъче, довери се на кафето!

Бубе, когато е в шоуто, Христо се допитва до Исус Христос и той му помага.
Така каза.
Може, като е извън камерите, да няма връзка с Него, знам ли.

# 393
  • Мнения: 957
Ох, нека някой да ме осветли, моля- процентите не са ли ДО 100?! Какво е това 130 или 300%?!  Thinking

Амииии, ако примерно си пожелаеш шестица от тотото 200 % е ако спечелиш 2 шестици или пък ако си пожелаеш да родиш дете -близнаци са 200% тризнаци 300 %. Ако си пожелаеш, да се сближиш с човека, който харесваш и вземете , че се  и ожените тогава може да са към 300%, а ско се разбираш и със свекървата, тогава са си направо 1000% Mr. Green

# 394
  • Мнения: 83
Ох, нека някой да ме осветли, моля- процентите не са ли ДО 100?! Какво е това 130 или 300%?!  Thinking

Амииии, ако примерно си пожелаеш шестица от тотото 200 % е ако спечелиш 2 шестици или пък ако си пожелаеш да родиш дете -близнаци са 200% тризнаци 300 %. Ако си пожелаеш, да се сближиш с човека, който харесваш и вземете , че се  и ожените тогава може да са към 300%, а ско се разбираш и със свекървата, тогава са си направо 1000% :mrgre



Последна редакция: вт, 28 апр 2009, 23:05 от didko_st

# 395
  • София
  • Мнения: 2 840
Дидко, има тук специално място, където можеш да тестваш - цитати, постване на снимки, линкове и т.н. Мисля, че беше в подфорума с правилата.

# 396
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Не зная четохте ли хороскопите на Алена за всеки от участниците в сайта на предаването? Христо според хороскопа си има склонността да се отдаде на печалбарство (не мога да цитирам)

# 397
  • Мнения: 998
Преди си следях хороскопите на Алена ,но досега поне на мен ми излизат 100% невярни.
Не може да се съди за човек от подобно нещо.

# 398
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 581
Аз спрях да чета хороскопите на Алена, откакто беше публикувала някакъв хороскоп, уж за Стрелци, обаче вътре си пишеше за Везни. Останах с впечатение, че си върти едни и същи хороскопи, само сменя името на зодията, а някой път дори и това забравя да направи.  Rolling Eyes

# 399
  • Мнения: 83
Дидко, има тук специално място, където можеш да тестваш - цитати, постване на снимки, линкове и т.н. Мисля, че беше в подфорума с правилата.

Вие пък да не се обърка 4овек, голяма работа станала съжалявам ако съм те обидила .  Praynig

# 400
  • Мнения: 202
Къде го гледате украинското предаване?

# 401
  • Мнения: 802
Ти за какво ходиш като не вярваш? Най-невярващите най-се навирате между шамарите.

 Ходя от любопитство .
 Защото аз смятам, че всичко това е лъжа , че хора от този тип са измамници .
 Но , уви ... за сега никой с нищо не ме е убедил в противното .

 За това не им вярвам и подлагам на съмнение всяка тяхна дума .
 
 За какви шамари говориш ?! Какво могат да ти направят тези хора ?!
 Могат само да се опитат да те манипулират , нищо повече .

# 402
  • Мнения: 81
Момичета да знаете тел.ли адреса  на Марияна?

# 403
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Ако аз съм убедена, че нещо е лъжовно, в никакъв случай не бих си дала парите да го проверявам. Най вече от едното любопитство само.
Преди години един екстрасенс ме излекува от нещо, което с години медицината не успя. След това се пробвах при две за друго, стана ми ясно, че са мнооого далеч от лечители, и приключих.

# 404
  • София
  • Мнения: 606
Къде го гледате украинското предаване?

Ето тук: http://bitva.stb.ua/index.php/bitva_4/index/

Общи условия

Активация на акаунт